|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Folksdojcz |
|
| Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. |
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Mój dom, mój świat ... |
|
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków |
|
| Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
więcej -> |
|
Delfiny dla arsenału nuklearnego Izraela
|
|

Associated Press podało 24go sierpnia, 2006, że Izrael zakupił z Niemiec dwie łodzie podwodne, typu Dolpfin, przystosowane do strzelania pocisków z głowicami nuklearnymi. Izrael dokonał tego zakupu jakoby w celu zawiadomienia Teheranu, że Izrael może użyć przeciwko Iranowi swoich bomb nuklearnych. Według wywiadu USA Iran może mieć broń nuklearną za około siedem lat. Naturalnie Izrael, który od lat broni swego monopolu nuklearnego na Bliskim Wschodzie, składającego się z 200-300 bomb, twierdzi, że Iran może mieć taką broń za kilka miesięcy.
Reporter Associated Press, Ramit Plushnick-Masti, pisze na ten temat ostrożnie, w ramach mantry, że „Izrael ma prawo bronić się” i twierdzi, że chodzi o salwę odwetową na wypadek ataku nuklearnego przez Iran, który niema broni nuklearnych, na Izrael który jest „uzbrojony po zęby” bronią nuklearną. Faktycznie Izrael destabilizuje Bliski Wschód broniąc swego monopolu nuklearnego w tym regionie świata.
Usłużne Niemcy, pokryły jedną trzecią kosztu dwu Delpfinów wynoszącego 1,3 miliarda dolarów. Według „Jerusalem Post” Delpfiny mogą być pod wodą dłużej, niż wcześniej otrzymane z Niemiec przez Izrael trzy łodzie podwodne z wyrzutniamia przystosowanymi do pocisków z głowicami nuklearnymi. Tak więc Delpfiny dają możność Izraelowi dokonać z nienacka ataku nuklearnego na Iran lub wystrzelić salwę odwetową, według analityka w Londynie, Paul’a Beaver’a.
Izraela ma pociski balistyczne typu Jericho-1 oraz Jericho-2 zaopatrzone w głowice nuklearne, które to pociski są przechwywane w Izraelu pod ziemią, w głębokich silosach, tak że są zabezpieczone przeciwko bombom nuklearnym, których Iran i państwa sąsiadujące z Izraelem obecnie nie mają.
Beaver powiedział że Iran byłby „nie spełna rozumu” gdyby zaatakował Izrael. Jest to słuszna uwaga, problem jest w tym że nie wiadomo kiedy Izraela może poczuć się zagrożony i użyć „zapobiegawczo” bomb nuklearnych.
Niemcy oficjalnie oznajmili, że kontrakt na dwie łodzie podwodne, został podpisany 6go czerwca 2006, i według Jerusalem Post dwa Delpfiny będą gotowe do akcji w krótkim czasie.
Izrael działa w sposób dwuznaczny w swoich gro?bach użycia swojej broni nuklearnej i dotąd nie potwierdził oficjalnie, że posiada bomby nuklearne. Wśród specjalistów panuje przekonanie, że Izrael ma szósty największy na świecie arsenał nuklearny składający się z setek głowic nuklearnych.
Mimo grożby sankcji Rady Bezpieczestwa ONZ, Teheran nadal prowadzi wzbogacanie uranu przyzwalane w ramach traktatu podpisanego przed laty przez Iran w celu wytwarzania energii elektrycznej. Krytycy pro-izraelscy twierdzą że Iran chce wyprodukować broń nuklearną. Według Beaver’a posiadanie Delpfinów niemeckich będzie odstraszać możliwość przyszłego ataku nuklearnego Iranu na Izraela.
Michael Karpin, autor książki o arsenale Izraela wydanej w USA, twierdzi że łodzie powodne są pewniejsze, niż samoloty, do nuklearnego bombardowania, jako salwa odwetowa.
Winfried Nachtwei, z partii Zielonych, krytykował rząd frau Merkel, że nie wymagał gwarancji, że Izrael nie użyje Delfinów bombardowania nuklearnego Iranu. Pro-izraelscy propagandziści bagatelizują te obiekcje i skłonni są cytować przesadne opinie o tym jak to Iran przygotowuje się jakoby, do wymazania Izraela z mapy Bliskiego Wschodu, co ma uzasadniać dostwę do Izraela przez Niemcy, po zniżonej cenie, dodatkowych dwu łodzi podwodnych, nadających się do nuklearnego bombardowania przeciwników Izraela.
www.pogonowski.com |
|
27 sierpień 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Skutki konfrontacji USA i Rosji w Gruzji
sierpień 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gwałcenie Praw Obywatelskich
styczeń 30, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nawet Łobodziński nie pomógł
lipiec 31, 2008
Artur Łoboda
|
Zasługują na to co ich spotkało
listopad 24, 2003
RadioZet
|
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Czy to jest służba Narodowi?
lipiec 18, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Daniny od charytatywnej pomocy
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kolejny start zespołu rakietowego ZENIT
maj 10, 2008
tłumacz
|
Geje pomiędzy ofiarami
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Zbrodnicza kpina
wrzesień 26, 2004
|
Przekręt w koloratce
styczeń 7, 2004
http://trybuna.com.pl
|
Tzn, momencik, momencik...
maj 9, 2005
JurekS
|
Emeryt na rencie
marzec 20, 2008
MAREK JASTRZˇB
|
Czy konflikt z Irakiem jest wojną ideologiczną?
sierpień 1, 2003
Włodzimierz J. Korab-Karpowicz
|
O WZGLĘDNOŚCI CIERPIENIA
kwiecień 9, 2008
Marek Jastrząb
|
Przyjaciel czy nieprzyjaciel?
październik 4, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
|
A brief history of the Polish language
czerwiec 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Akcja bezpośrednia, czyli o bezużyteczności uległości
luty 14, 2007
Piotr Ciszewski
|
Teraz wiadomo dlaczego USA nia chciały podpisać konwencji o międzynarodowym trybunale karnym do spraw zbrodni wojennych
kwiecień 8, 2003
PAP
|
Przez Globalizację do Globalnego Imperium
grudzień 17, 2004
|
więcej -> |
|