|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki |
|
| Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody |
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
więcej -> |
|
Wielki atak rabunkowy w wysokości 700 miliardów dolarów?
|
|
„Jest korelacja w 90% do 95% między stanem gospodarki i opinią wyborców o ich rządzie” powiedział premier brytyjski Gordon Brown, wobec kryzysu spowodowanego przez lichwiarski kapitalizm amerykański, tym samym ?le wróżąc republikanom, w zbliżających się wyborach. Pismo „The Sunday Times” zamieściło 28 września, 2008, artykuł pod tytułem: „Wielki napad rabunkowy miliardów wysokości 700 miliardów dolarów: „Rozpaczliwe wysiłki rządu USA, żeby ratować banki amerykańskie mogą się udać, ale wysiłki te już spowodowały dyskusję o przyszłości gospodarki światowej.” Rozpętano bitwę o władzę i o ducha amerykańskiego kapitalizmu lichwiarskiego, który zdominował gospodarki zachodnie w ostatnich latach.
Czy zwykli podatnicy mają płacić za koszty ratowania bogatych kapitalistów? Czy zwłoka w reformach skrupi się przede wszystkim na biednych i zadłużonych? Czy ratowanie banków skrycie przybiera formę socjalizmu? Jeden z ekonomistów w USA powiedział, że decyzje pobierane obecnie ukształtują formę kapitalizmu na następne 50 lat.
Premier Brown powiedział na zje?dzie ONZ w Nowym Jorku, że konieczna jest przejrzystość a nie mętne wykręty w kontrolowaniu finansów, ponieważ „czasy unikania odpowiedzialności muszą się skończyć.” Tymczasem senatorowie i posłowie w kongresie starają się odsunąć zagrożenie zapaścią systemu finansowego i jednocześnie załagodzić oburzenie wyborców.
Nie wiadomo czy Unia Europejska ma stosować podobne zabiegi jak USA i jakie będą zmiany na światowym rynku. Krytycy planu ministra skarbu USA, Hank’a Paulson’a, mówią, że jest to rabunek pieniędzy z podatków na rzecz banków, który to rabunek, na głowę mieszkańca USA wynosi 2300 dolarów, bez żadnych gwarancji pomocy dla ludzi zadłużonych pożyczkami hipotecznymi na zmienny procent – niski przy zaciąganiu pożyczek i wysoki w czasie spłat, według woli i na korzyść wierzycieli.
Karykatura opublikowana w prasie w USA pokazuje prezydenta Bush’a, ministra skarbu Paulson’a i prezesa banku centralnego Ben’a Bernanke, w chwili wbijania przez nich drzewca flagi USA na cmentarzu kapitalizmu. Upaństwawianie banków widziane jest jako nawrót w kierunku komunizmu, być może w stylu chińskim. Ludzie narzekają, że zwykli obywatele nie powinni być obciążani kolosalnymi długami na rzecz bogaczy mających wpływy polityczne.
Bush starał się narzucić plan Paulsona, strasząc ludzi Apokalipsą, ulubionym argumentem fundamentalistów protestanckich, myślących podobnie do niego. Nawet jeden procent obywateli nie popiera pierwotnego planu Paulson’a. Ludzie są oburzeni z powodu rosnącego zadłużenia spowodowanego przez lichwiarski kapitalizm. Ludzie wytykają, że w samym 2006 roku, Paulson pobrał premie w wysokości 18 milionów dolarów od banku Goldman Sachs oraz, że jego premie w czasie wcześniejszych lat wynosiły dziesiątki milionów dolarów rocznie, co samo w sobie jest pogwałceniem umowy społecznej, w ramach publicznie sprzedawanych i prawnie zabezpieczanych udziałów właścicieli korporacji.
Łamanie umowy społecznej polega na tym, że dyrektorzy korporacji sami sobie wyznaczają kolosalne gratyfikacje pieniężne w wysokości dziesiątków a nawet setek milionów dolarów bez zgody akcjonariuszy. Tego rodzaju nadużycia w USA nazywają się m. in. „złotymi spadochronami,” które są wypłacane bez względu na kondycję ekonomiczna przedsiębiorstwa, nieraz chylącego się ku upadłości.
Senator Barack Obama powiedział, że jeżeli wyborcy i podatnicy USA mają ratować banki to powinni być tak traktowani jak inwestorzy. Nawet jego przeciwnik, senator John McCain, który popierał Bush’a w ponad dziewięćdziesięciu procentach głosowań senackich, twierdzi teraz, że trzeba znale?ć sposób, żeby podatnicy mieli szanse odzyskiwać ich pieniądze wydane na ratowanie banków.
Tym powiedzeniem nie jest on w stanie załagodzić oburzenia podatników, który zadecydują o wyniku zbliżających się wyborów prezydenckich 4go listopada 2008. Według sondaży opinii ponad dwukrotnie więcej wyborców w USA ma więcej zaufania w sprawie obrony ich interesów do Barach’a Obamy, niż do John’a McCain’a, w obliczu wielkiego ataku rabunkowego w wysokości 700 miliardów dolarów na skarb państwa zasilany z ich podatków.
WWW.pogonowski.com |
|
6 październik 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Szykuje się kolejna wojna aborcyjna
maj 6, 2008
PAP
|
Euro-Aziatycka Wspólnota w Budowie
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rzeczpospolita konfidencka
kwiecień 11, 2007
Witold Kowalczyk
|
Jeszcze o L.M.
kwiecień 6, 2004
www.angora.pl
|
Goście w naszym Kraju
kwiecień 14, 2003
Ivo Cyprian Pogonowski
|
"RPP tylko w oparciu o cele średniookresowe "
wrzesień 7, 2002
zaprasza.net
|
Urban a „sprawa polska”.
wrzesień 3, 2002
Artur Łoboda
|
Świeczka diablu będzie palic sie dłużej
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
|
NOSZĘ POLSKĘ W SERCU
maj 5, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
POLSKA - UNIA 1
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
"Przybliżanie istoty całej sprawy" według Olejniczaka
luty 5, 2006
PAP
|
W sprawie roszczeń WJC
luty 27, 2007
przysłał Bohdan Szewczyk
|
Stracił na giełdzie miliony
kwiecień 8, 2006
PAP
|
Mowa pożegnalna Kofi Annan’a
grudzień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
KRYZYS GLOBALNY I ROSJA
styczeń 18, 2008
Michaił Chazin
|
. - fakty sprawdzic każdy może
maj 16, 2006
Jeremiasz
|
Przywrócić Polakom nadzieję-
marzec 68
marzec 10, 2003
Leszek Skonka
|
Ostateczne cele globalistow
styczeń 13, 2008
Markus
|
Ósmy grzech główny
kwiecień 28, 2003
rozmowa kontrolowana
|
MSP czeka na ocenę ryzyka politycznego sprzedaży akcji RG
lipiec 26, 2002
PAP
|
więcej -> |
|