|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” |
|
| Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
więcej -> |
|
Udający ekononomistów nie obawiają się skutków kryzysu rządowego
|
|
"Puls Biznesu" pisze, że w opinii ekspertów ekonomicznych, kryzys rządowy nie spowoduje zawirowań na rynku. Paradoksalnie, może nawet ułatwić wprowadzenie pakietu reform przedstawionego w piątek przez wicepremiera Grzegorza Kołodkę.
Analitycy nie widzą też zagrożenia dla procesu integracji Polski z Unią Europejską - dodaje dziennik.
PSL było postrzegane jako "hamulcowy" w koalicji, którego trudno było przekonać do gruntownej przebudowy systemu fiskalnego. Widać to także w programie naprawczym Grzegorza Kołodki - bardzo mało propozycji dotyczy zmian w systemie KRUS i opodatkowania rolników - argumentuje gazeta.
Zdaniem głównego ekonomisty Warszawskiej Grupy Inwestycyjnej, Richarda Mbewe, Kołodko ma teraz niepowtarzalną szansę, aby gruntownie zreformować finanse państwa. Ekspert uważa też, że premier, zrywając koalicję, wykazał się dużą odwagą w kontekście referendum akcesyjnego. Obalił także tezę, że do tego czasu nie podejmie żadnej niepopularnej decyzji - podkreśla Mbewe.
Analityk finansowy Marek Zuber dodaje, że PSL, które bardzo mocno zaangażowało się w negocjacje z UE i osiągnęło znaczące sukcesy, nie będzie torpedowało teraz swoich osiągnięć.
(Puls Biznesu)
Zaraz mnie posądzą o rasizm
Powyższa notatka jest jedną z tysięcy nic nie znaczących informacji obok których przeciętny człowiek przejdzie obojętnie.
Mnie jednak zainteresowało w niej konkretne sformułowanie : "Zdaniem głównego ekonomisty Warszawskiej Grupy Inwestycyjnej, Richarda Mbewe..."
Pan Mbewe nadaje się ze swoją wiedzą ekonomiczną co najwyżej do folkloru, a nie do poważnych analiz ekonomicznych.
Stał się jednak, podobnie jak większość innych osób, FIGURANTEM dla cwaniaków manipulujących polskim rynkiem ekonomicznym.
To jeden z symptomów rozpadu Państwa Polskiego i ruiny polskiej gospodarki.
|
|
3 marzec 2003
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Stowarzyszenie Primum Non Nocere - pytania do tych którzy chcą kandydować w wyborach prezydenckich
maj 20, 2005
Adam Sandauer
|
Firma 'Świte?ja' czy 'Świte?ia'?
październik 2, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Rekomendacje
marzec 15, 2008
Artur Łoboda
|
Referendum 2003 roku - Unia Europejska
czerwiec 1, 2003
" Zawisza Czarny "
|
Sprostowanie serii fałszywek PAP dotyczących rzekomego udziału Republiki Czeskiej w agresji na Irak
czerwiec 19, 2008
tłumacz
|
Bush Chce Zmian w Iranie
luty 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
„Artystom wolno masy robić na szaro”
maj 17, 2008
Dariusz Kosiur
|
Na upały - zimny prysznic
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Emigracja
sierpień 28, 2003
przesłała Elżbieta
|
Krzewienie Anty-Polonizmu
marzec 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Soros jako autor nowej książki
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polityka pod grozą oskarżenia o antysemityzm
październik 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak wymawiać polskie słowo *Śahd?ahanpur*?
maj 25, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kleik dla Polski
lipiec 24, 2002
Anna Fisher - "NIE"
|
Sympozjum w Yad Vashem odpowiedzią na irańską konferencję o Holokauście
grudzień 16, 2006
bibula- pismo niezależne
|
Niemanie
listopad 8, 2008
Artur Łoboda
|
Mimister ROSTOWSKI bez obywatelstwa polskiego
listopad 19, 2007
boukun
|
Defiance (Opor) … czyli jak zydo-masoneria z USA gloryfikuje zydo-bolszewickie kurwy
luty 14, 2009
Piotr Zychowicz
|
Muzeum ściągawek
kwiecień 4, 2007
Magda
|
Polskie szpitale
luty 10, 2007
Bogusław
|
więcej -> |
|