|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków |
|
| „Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA? |
|
| nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… |
więcej -> |
|
Nienawiść Żydów do Polski
|
|

Wielu Zydom sprawia przyjemnosc wyrazac sie z nienawiscia o Polsce (Jews love to hate Poland). Pisze o tym Tadeusz Taube 6go lutego, 2006 prezes „Fundacji Taube, Zycie i Kultura Zydow” w artykule pod tytulem „Kto jest najlepszym przyjacielem Izraela?” na ktore to pytanie odpowiada: „Polska” poniewaz polskie sluzby specjalne blisko wspolpracuja z Mosadem i polskie wojsko kupuje duzo broni izraelskiej a prezydent Lech Kaczynski powoluje sie zyczliwie na Ariela Szarona i jeszcze jako minister sprawiedliwosci zasluzyl sie on Zydom za pomoca przerwania ekshumacji w Jedwabnem, tak zeby nie mozna bylo wtedy ustalic ile faktycznie bylo ofiar i jaki byl powod smierci kazdej z nich.
Motyw nienawisci Zydow do eksploatowanych przez nich chlopow jest opisany w literaturze zydowskiej i nad tym zjawiskiem bardzo ubolewal Izrael Szahak, wielki dzialacz na rzecz praw czlowieka w Palestynie. Polska powaznie przyczynila sie do przetrwania Zydow we wczesnych czasach nowozytnych i do odbudowy przez nich narodu zydowskiego w Polsce. Prawo zabraniajace szlachcie zajmowania sie handlem i rzemiosłem bylo bardzo korzystne dla Zydow, ktorzy wypelniali w duzej mierze role mieszczanstwa, co z koleii bardzo ograniczalo rozwoj mieszczanstwa polskiego.
Dzieki zydowskiej teologii wygnania, opartej na Talmudzie, Zydzi nie asymilowali sie w Polsce tak jak na przyklad Tatarzy lub Ormianie. Talmud uczyl ich ze nie-Zydzi to pod-ludzie i ze wobec nie-Zydow, Zydzi moga postepowac tak jak ludzi traktuja bydlo. Sami Zydzi w swoich gminach zyli pod okrutnym terrorem rabinow przez tysiac lat do polowy 19go wieku w ramach judaizmu klasycznego wedlug Izraela Szahaka, ktory uwazal ze terror ten znowu jest wprowadzany w zycie w panstwie Izrael. Terror bolszewicki tez byl uformowany wedlug wzorcow terroru rabinow.
Szahak uwazal, ze po masakrach w 1648 roku, w czasie powstania Chmielnickiego na Ukrainie, finansowa elita Zydow byla przekonana ze Polska, tak jak wczesniej Anglia, Francja i Hiszpania usunie Zydow ze swego terytorium, mimo tego ze rzad polski zadnych takich planow nie mial. Zydowskie fundusze z Polski lokowane w Berlinie zfinansowaly stworzenie Krolestwa Pruskiego w 1701, a pozniejsze zabory Polski na tyle powiekszyly to krolestwo ze bylo on w stanie zdominowac ponad 300 niezaleznych panstewek na terenie Niemiec. W czasie dokonywania zaborow Niemcy wypedzili do Rosji biedote zydowska z zaboru pruskiego, tak zwanych „beteljuden,” dzieki czemu tylko zamozni Zydzi zostali w Poznanskim i na Pomorzu. Zydzi zdobyli wielkie wplywy polityczne i gospodarcze w Niemczech, do chwili naznaczenia Hitlera, przez wojsko niemieckie, na prezydenta Niemiec, po smierci P.L. Hindenburga.
Tragedia Zydow w okupowanej przez Niemcow Polsce, byla glownie tragedia biedoty zydowskiej w Polsce. Jedna czwarta Zydow zamordowanych przez Niemcow byly dzieci. W czasie wojny jedynie rzad generala Sikorskiego domagal sie od USA i W.Brytanii bombardowania koleji dojazdowych, komor gazowych i krematoriow, zeby przerwac zmechanizowane ludobojstwo w obozach smierci. Zydzi na Zachodzie nie popierali tych zadan, ale teraz goraco popieraja zydowski ruch roszczeniowy przeciwko Polsce i w tym celu falszywie przypisuja Polsce wspolwine z Niemcami w ludobojstwie Zydow.
Obecnie oficjalna nauka o wojennym ludobojstwie Zydow jest rozprowadzana w szkolnictwie w wielu krajach glownie jako propaganda ruch roszczeniowego. W tym programie nauczania pomija sie fakt ze ofiary zydowskie stanowia trzy procent ofiar masowych mordow dwudzistego wieku ponad 180 milionow ludzi, w czasie ktorych to mordow Zydzi odegrali wazna role wsrod podzegaczy wojennych i ludobojcow komunistycznych. Zydzi nie wyrazaja ubolewnia z powodu lat terroru Jakuba Bermana mimo tego ze nawet the New York Times pisalo ze w Polsce niechec do Zydow powoduja wspomnienia tortur na przesluchaniach przez Zydow w UB. Ludzie zawsze pamietaja krzywdy ucierpiane od obcych niz od swoich.
Taub pisze ze bezpieczniej dla Zyda z jarmulka na glowie jest byc na ulicy w Warszawie niz w Paryzu i ze w interesie Polski jest kultywowac Izrael i USA ale daleko jest mu do poczucia sprawiedliwosci, kiedy wywleka nie wyjasniona sprawe Jedwabnego, ktorej przebieg w Polsce jest jednym z dowodow subordynacji Polakow w ich wlasnym kraju.
www.pogonowski.com |
|
12 luty 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
FLOWERS OF GALILEE
kwiecień 6, 2004
|
Do niedowiarków
wrzesień 8, 2006
Artur Łoboda
|
Dobra, amerykańska szkoła życia
luty 28, 2009
TVP Info
|
Jaka ma być ta Prawica RP
czerwiec 4, 2007
Marek Olżyński
|
Choinki - świąteczna kolorowanka
grudzień 24, 2003
zaprasza.net
|
Ruszy wielka promocja turystyczna Polski
sierpień 27, 2002
PAP
|
W jakim towarzystwie się obraca "Prezydent"
czerwiec 2, 2004
|
Przestępcy w togach prokuratorskich
marzec 15, 2005
|
Dlaczego tak trudno o porozumienie czyli : którędy wiedzie droga do niepodległości
marzec 5, 2009
Artur Łoboda
|
Walka o prawdę, prawo i sprawiedliwość - cd
styczeń 10, 2007
ppłk rez. Edward Makowiecki
|
"Chindia" od "Goryczy do Słodyczy?"
kwiecień 18, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kwestia uregulowania problemów wizowych między Polską a USA - część oświatowa
marzec 24, 2008
tłumacz
|
Do przyjaciół gówniarzy
marzec 19, 2007
S.I.W
|
Dyktatura czyni przygotowania
maj 8, 2003
|
PZPR apeluje do Lecha Wałęsy
luty 13, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
Własność rzecz święta cz.1
maj 14, 2008
Dariusz Kosiur
|
Gówniarz, nie prezydent
kwiecień 1, 2004
PAP
|
Koszty aneksji do UE (4).
Koszty dostosowań i straty w rolnictwie
marzec 19, 2003
Piotr Wesołowski
|
Spada poparcie dla członkostwa w UE
listopad 27, 2002
PAP
|
TIR-y
sierpień 4, 2005
PAP
|
więcej -> |
|