ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Cała prawda o World Trade Center 
Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. 
Jak w 2022 planowano "nową falę" "epidemii kowida" w 2025 roku 
 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
więcej ->

 
 

MSP unieważniło przetarg na doradcę przy sprzedaży PKOBP



Ministerstwo Skarbu Państwa (MSP) poinformowało w środę, że po raz drugi unieważniło przetarg na doradcę przy prywatyzacji PKO BP z przyczyn formalnych.

W ogłoszonym w pa?dzierniku przetargu resort otrzymał trzy oferty na doradzanie przy prywatyzacji banku.

MSP podał, że oferta złożona przez Towarzystwo Doradztwa Inwestycyjnego wraz z Domem Maklerskim Penetrator została odrzucona z powodu braku uprawnień biegłego rewidenta oraz braku informacji banku, potwierdzającej zdolność kredytową podmiotów, składających ofertę.

Resort poinformował, że także brak uprawnień biegłego rewidenta oraz brak zezwolenia na działalność biura maklerskiego była podstawą nie rozpatrywania oferty HSBC Investment Services (Polska).

Podstawą wykluczenia Citigroup Global Markets Polska wraz z Domem Maklerskim Banku Handlowego, było między innymi nieposiadanie uprawnień biegłego rewidenta.

Unieważnienie przetargu może opó?nić przeprowadzenie oferty publicznej do 30 procent akcji PKO BP. Wcześniej resort zapowiadał, że oferta nastąpi na przełomie trzeciego i czwartego kwartału 2004 roku.


27 grudzień 2003

Reuters 

  

Archiwum

TEZY do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005" ? komentarz 1
lipiec 18, 2005
J.Ś.
Hausner chce "zgody" z NBP i RPP
styczeń 24, 2003
Artur Łoboda / PAP
Boję sie tylko Boga! (powrót)
zofia
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
"Demokratyczny fundamentalizm" a potęga nafty
sierpień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
My są... SOBCZAK i SZPAK
luty 25, 2003
http://angora.pl/
Porównanie papieży JP2 i B16 jako polityków
sierpień 19, 2007
tłumacz
Rola prawdy z zrzeszeniu moralnym
maj 26, 2007
Zbigniew Dmochowski
Zniewolenie ekonomią
lipiec 28, 2003
Prof. Anna Ra?ny
Trudne pytania do entuzjastow UE
lipiec 22, 2008
Goska
Lawina ruszyła
kwiecień 25, 2003
Małgorzata Goss http://www.naszdziennik.pl
Niezależne Obchody Rocznicy Strajków Sierpniowych 1980 we Wrocławiu
sierpień 24, 2005
Leszek
Jestesmy nedzarzami
styczeń 7, 2004
Dziennik Polski
Polska „przedmurzem” żydo-chrześcijańskiego USraela
kwiecień 14, 2008
Przysłał Israel Adam Shamir
Retrospekcja, czyli rzecz o obłudnikach
kwiecień 4, 2006
Marek Olżyński
Ojczyzna
sierpień 11, 2003
Zbigniew Łabędzki
Tortury dyplomaty a zagrożenie Iranu
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Jeden z najbogatszych biznesmenów skazany na 2 lata
sierpień 6, 2002
IAR
Zakładnik terroru
luty 5, 2006
Przeciw Narodowi
listopad 20, 2003
Nasz Dziennik
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media