|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków |
|
| |
|
| Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce |
|
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.
|
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
więcej -> |
|
Krok do przodu w sprawie ochrony pacjenta
|
|
Europejskie pozarządowe organizacje broniące praw pacjentów chcą utworzyć jedno, ponadnarodowe stowarzyszenie. "Primum non Nocere" Adama Sandauera i Niemiecka Organizacja Pacjenta podpisały w tej sprawie w Warszawie wstępne porozumienie.
Organizacje broniące pacjentów walczą głównie z biurokracją i nieżyciowymi przepisami, które utrudniają ludziom poszkodowanym przez lekarzy dochodzenie swoich praw.
Zdaniem prezesa "Primum non Nocere" Adama Sandaurea w Polsce poszkodowany pacjent zdany jest na siebie. Dochodzenie praw utrudniają nieżyciowe przepisy, zbyt słabo chroniące przed nadużyciami. Dużym problemem jest na przykład fałszowanie dokumentacji medycznej, do której mają dostęp lekarze przeciwko którym toczy się postępowanie.
Po podpisaniu porozumienia z Niemiecką Organizacją Pacjenta Adam Sandauer stwierdził, że od zachodnich sąsiadów moglibyśmy się uczyć głównie egzekwowania prawa.
Sandauer przytoczył dane z których wynika, że w samym tylko Berlinie są dwie izby sądowe zajmujące się błędami lekarskimi. Rocznie rozpatrują około 1200 spraw z czego 15-20% wygrywają pacjenci. W skali całych Niemiec rocznie pacjenci wygrywają ponad 5 tysięcy spraw. W Polsce korzystnym dla poszkodowanego pacjenta orzeczeniem kończy się jedynie kilkaset spraw - dodał Adam Sandauer.
W Niemczech z powodu błędów lekarskich rocznie umiera około 25 tysięcy osób. W Polsce takie statystyki nie są wogóle tworzone.
|
|
21 lipiec 2003
|
|
IAR
|
|
|
|
Chavez, Hazardzista w Wenezueli
luty 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kraj bez perspektyw
lipiec 10, 2004
Adam Wielomski
|
nawroty
wrzesień 28, 2004
|
Gdzie są te standarty? - pyta Ryszart Kaliż
marzec 17, 2009
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Opcja Zerowa.
Sto lat za murzynami, pięć minut przed Żydami
marzec 6, 2008
Artur Łoboda
|
Politycy na front
styczeń 31, 2003
zaprasza.net
|
Wina nieumyślna
styczeń 14, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl
|
Tsunami korupcji sejsmologow w... USA i Tajlandii
styczeń 7, 2005
|
Iran a Kryzys Wpływów USA w Afganistanie
styczeń 30, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska atrakcja turystyczna
maj 8, 2004
Andrzej Kumor
|
Żydzi mają rację
październik 7, 2006
Jerzy Skoryna
|
"Strzeżcie mnie od przyjaciół, od wrogów obronię się sam"
maj 12, 2005
Marek L.
|
Terror jako pojęcie, jest inaczej widziany w USA, niż innych krajach
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Kanał Panamski Będzie Powiększony?
kwiecień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Oni" już się wybrali
listopad 10, 2003
|
Dzień jak co dzień, ale inaczej
marzec 3, 2008
Marek Olżyński
|
"Powstań Polsko zrzuć kajdany..."
maj 12, 2003
przesłała Elżbieta
|
"Przestańmy myśleć tylko o sobie"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / L'Express - 2002.11.7
|
Odpryski betonu minionej epoki
marzec 4, 2008
Marek Olżyński
|
Prezydent podpisał ustawy, m.in o podatku PIT
sierpień 19, 2002
PAP
|
więcej -> |
|