ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
więcej ->

 
 

Szanowni Wielbiciele Platformy JKM.



Jako osoba jak mi się wydaje, sympatyzująca z programem UPR czytam program nieco wstrząśnięty jak takie coś mogło zrodzić się w umysłach UPeRowców.

Czego się czepiam-zrobię analizę cytatów, bo cały program znajdziecie na pewno w „ Najwyższym Czasie” i licznych ulotkach.
1 Biurokracja.

„Musimy uwolnić Polskę od ucisku polityków i biurokratów.
To my mamy decydować…wybudowali ustrój i służących im urzędników trzeba osądzić i skazać.”

Tutaj jak bym słyszał środowisko XX wiecznych bolszewików-ta sama retoryka, może francuska gilotyna w domyśle autorów, a może podoba się wam „że 800 tys. Rosjan siedzi w łagrach”.
„urzędników w Brukseli , regulujących nawet smak oscypków musimy surowo osądzić i skazać” . To pisał Baran bo każda owca wie że oscypków pod względem smaku NIKT nie rusza , a jedynie zgodnie z regułami kapitalizmu i konkurencji nasi lokalni producenci kłócą się kto ma prawo do opatentowania wynalazku oscypka i jest to zgodne z doktryną gospodarczą UPR A że się producenci spierają to w ramach konkurencji na gilotynę z nimi.

2.Bezrobocie

„Polityków i urzędników którzy trzymają wysokie podatki pod sąd.” Znowu cytat z Robezpierra prima voto sekundo voto Lenin. Szanowni pisarze programu do zbierania niskich podatków też trzeba urzędników i to prawie tyle samo co do wysokich. Nie zapominajcie poza tym że sfera urzędnicza to sfera usług potrzebna do obsługi społeczeństwa jeżeli tylko założymy , że współczesny Kapitalizm nie może być równie siermiężny jak ten z XIX wieku. „Rejestracja firmy w pół godziny” –drodzy programiści /tu od programu/ pokażcie mi taki rejon świata gdzie tak to się dzieje bo jak go nie ma to to jest kolejna utopia. Jako kapitalista drżę , że będę musiał kontaktować się z firmami które powstają w pół godziny , a prawdopodobnie będą znikać w czasie proporcjonalnie krótszym.

3. Bieda

„by biedny człowiek mógł kupić chleb za 50 groszy” Skoro zwalczycie biedę to skąd się wezmą biedni ludzie? Pamiętajcie też , że bogaty człowiek który jest podstawą stworzonego przez was programu zwraca uwagę by ceny produktów , które zamierza nabywać były korzystne w stosunku do dochodów które uzyskuje. A propo „chleb za 50 gr.” To JKM który w jednej ze swoich książek widzi się Regentem winien sobie przypomnieć , że w cesarskim Rzymie chleb był za darmo i to nie tylko dla „proles” ale dla „ nobiles” też.
„znieść pobór do wojska odbierający rodzinom żywicieli” widać , że twórcy programu szli do wojska jeszcze za cara. Dzisiaj młodzi ludzie , co warto sprawdzać , w komisjach wręcz pchają się do służby wojskowej i nie mogą się dostać. „Znieść…ZUS…zapewnić emerytury tym co…” I znowu w UPeRze socjalizm ze swoim zapewnieniem wszelkich potrzeb i swoją retoryką .

4.Bezprawie

„uwolnić Polskę itd.” kiedyś komuniści ci od PKWN pisali w tym miejscu „od obszarników i kapitalistów” –retoryka nadal ta sama.
„oprzeć się na rodzinie , przywracając pojęcie Głowy Rodziny” – to się Panowie nazywa „Szariat” „شريعة - szar'ia(t) - droga prowadząca do wodopoju”, a więc nie tylko myśli Lenina ale widoczna słaba znajomość Koranu . Wszak Szariat to tylko nieliczne państwa mahometan. „ tych co łamią prawo ….musimy surowo karać”. Nie szanowni Państwo „Nullum Crimen, nullum poena Sine lege scripta” i tak mówiło już prawo Rzymu oczywiście nie oparte o Szariat. Już Cesarie Beccaria myśliciel , w swoim dziele „O przestępstwach i karach” pisał , że kara powinna być wprost proporcjonalna do ciężkości przestępstwa, gdyż tylko wtedy będzie sprawiedliwa. „policji uprawnienia….do zwalczania przestępczości…..amnestię dla skazanych” Niestety i policja się popłacze bo wypuścić chcecie owoc jej pracy i skazani nie zagłosują bo w tym samym programie przeczytają o policji. A gilotyna w tle. „zaostrzyć wyroki za…….złodziejstwa na szkodę osób prywatnych”. Moje firmy a więc kapitalizm , poniosły największe straty ze względu na afery w sferze finansów skarbu państwa . A więc brak programu na afery i aferzystów , bo co bo może są wśród nas?

5.Bałagan

Gdzie?
Bo to co piszecie w programie w zakresie parlamentaryzmu to tylko wishful thinking czego chyba w Unii się nie tłumaczy.
Żeby to obiecywać to trzeba mieć realne 75 % poparcia , a nie 75 º/00 . /promile/
A więc polityka realna a tutaj tak jakby gruszki na wierzbie.
„Wysoko opłacać Wojsko , Policję , i służby specjalne” ha - Lenin pisał , że jak policjant zarabia więcej od nauczyciela to to jest państwo policyjne no ale wiemy że tylko pisał , a robił tak właśnie jak w programie Platformy JKM.
„Wprowadzić zasadę że każda nowa ustawa wchodzi w życie po 6 latach” Podkopujecie Państwo własny program gdyż tylko PZPR był wieczny i trwał u władzy więcej niż 4 lata i chyba „ o to chodzi o to chodzi”. W tym układzie to wasze pomysły na realizację programu poprzez parlament będzie musiał zrobić Wasz następca i oby to nie był ponownie SLD.
A tak na marginesie to dzięki temu programowi to na pewno nie zdobędzie się wymaganych 75% bo wystraszyliście nim rzeszę państwowych urzędników i ich rodziny , młodych żywicieli idących do wojska a oni już mogą głosować ,służby więzienne które i tak już borykają się z przepełnionymi więzieniami a wy nic nie mówicie o inwestycjach w tym kierunku , a pod „Państwem Policyjnym” to nie tylko ja się nie podpiszę .

By dolać oliwy należy przypomnieć bo to się kojarzy : była już platforma i miała ciche hasło
Teraz Ku..a My.
Idzie Platforma, która kojarzy się z: Jutro K.rw.. Mi…..
No ale po co kojarzyć, pozostawmy to Ojcu Dyrektorowi R .
Jest jeszcze trochę czasu niech ktoś napisze program przy pomocy współczesnej strawnej retoryki i jak najmniej haseł, a jak najwięcej Realnej Polityki.


7 czerwiec 2005

Lewy Stoss 

  

Archiwum

Supertajemnica : policjanci współpracowali z gangsterami ?
wrzesień 20, 2002
Robert Zieliński ZIR http://www.se.com.pl
Protest przeciwko Europejskiemu Forum Ekonomicznemu
kwiecień 24, 2004
http://www.la.most.org.pl/protest/
Zaginiona -poszukiwana
kwiecień 29, 2006
przesłał Marek Olżyński
Jesteś "rasistą", choć nawet o tym nie wiesz? Nie dostaniesz pracy! Tworzenie Orwellowskiego państwa policyjnego
czerwiec 13, 2007
przysłał Marduk
Koszty aneksji do UE (2)
marzec 15, 2003
Piotr Wesołowski
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
luty 22, 2005
Jerzy Malinski
Pół wieku od obalenia demokracji w Iranie przez USA
marzec 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zniewolenie ekonomią
lipiec 28, 2003
Prof. Anna Ra?ny
Żydzi i rewolucja
październik 24, 2007
Izrael Szamir
Antysemityzm jako broń w walce o wyższość Żydów
listopad 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kto i dlaczego dusi rozwoj darmowej energi
marzec 9, 2007
kruzoe
National Alliance Review of A People That Shall Dwell Alone (Praeger, 1994)
kwiecień 13, 2005
przysłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Fetysz niepodległości
luty 12, 2003
Leszek Skonka
Ukraine got the most pro-western Government it ever had
luty 19, 2005
Marek Głogoczowski
Prawdziwa afera
styczeń 28, 2007
Bartosz Machalica
"Przeżyliśmy okupację, przeżyjemy Kaczyńskiego"
październik 30, 2006
interia.pl
Ryzyko Wojny Nuklearnej
grudzień 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
"Dynastia" Bush'ów, Masoneria i Żydzi
luty 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
All Americans are now war criminals
marzec 25, 2003
"Klucze Wład-ctwa", lub "Pierścienie Wład-ctwa" - czyli o sposobach wytwarzania Miazgi
czerwiec 17, 2006
Robert "RODMAN" Łapiński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media