|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku |
|
| Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani |
|
| Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela |
|
| |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym |
|
| Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Strona Krzysztofa Wyszkowskiego |
|
| Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
więcej -> |
|
Zróbmy wszystko. SOBCZAK i SZPAK
|
|
„Zawsze dziewica” polskiej prasy, jedyne ?ródło mądrości i wiadomości Moniki Olejnik, „Gazeta Wyborcza”, ujawniła na swoich łamach to, co ujawnić powinna przynajmniej pół roku temu, przez co smrodem od niej zaleciało, jak nie przymierzając od jakiegoś szmatławca. Bohaterami tego cuchnącego korupcją skandalu są red. Michnik, producent filmowy Rywin i premier Miller. Bacznie przyglądamy się wietrzeniu i temu, jak się przy okazji robi Rodakom wodę z mózgu.
Zupełnie innych doznań dostarczyli nam panowie Szmajdziński i Zemke. Na koniec 2002 r. uraczyli społeczeństwo szopką, w której wystawili przezabawne jasełka „O cudownych narodzinach samolotu wielozadaniowego”. Wspólnymi siłami, używając flamastra, ekierki, cyrkla i kompasu wyliczyli, iż oferta amerykańska zdobyła o 3 punkty więcej niż pozostałe i dlatego F 16 będzie latać ku chwale Ojczyzny, a wrogom na pohybel.
Ministrowie, ogłaszając dobrą nowinę, bajdurzyli o niespotykanych dobrodziejstwach offsetu i wprost niebywałych korzyściach, jakie za sprawą amerykańskiego kontraktu na nas spadną, z takim przejęciem i zaangażowaniem, że chyba momentami nawet sami wierzyli w to, co mówią.
Niestety, entuzjazm ów nie przełożył się na prosty, polski lud, który chłodno przyjął zarówno narodziny F 16, jak i wciskających ciemnotę ministrów. Po wizycie prezydenta Kwaśniewskiego w USA nawet ułomny wiedział, czym nas Dablju uszczęśliwi.
A` propos Busha. Nie cieszy się on estymą wśród światłej części narodu amerykańskiego. Kurt Vonnegut, wybitny pisarz i intelektualista, powiada („Forum” 50/02): „...Bush chce wojny, bo nie wie, co ona znaczy. Szuka zemsty i uważa bojowników talibańskich za podludzi. Wojna oznacza jednak, że ludzie kontratakują (...). U Busha i jego zwolenników mamy do czynienia z przypadkiem zaawansowanego szaleństwa. Ci ludzie zupełnie zwariowali...”. Ale tak to już jest, gdy szaleniec zamroczony własnymi ambicjami i fobiami chce podpalić świat. Wtedy zawsze jakiś Reichstag płonie. Prawda o tym, kto go podpalił, wychodzi dopiero po latach. Do „Osi Zła” należy Irak, który na nikogo nie napadł, nikomu wojny nie wypowiedział, nie rozstawił swoich lotniskowców ani nawet kajaków szybkiego reagowania wokół jakiegokolwiek państwa i w ogóle nie zrobił niczego, co by pachniało agresją. Za to zgodził się wypełnić uwłaczającą i poniżającą go rezolucję ONZ. Wpuścił na swój teren komisję z nieograniczonymi uprawnieniami, która grasując od wielu tygodni, nie znalazła niczego, co by świadczyło o przygotowywanym zamachu na cywilizowany świat, czyli USA. Ale to i tak dla Busha nie ma żadnego znaczenia, gdyż – jak twierdzi – dziś Husajn broni masowego rażenia nie ma, ale jutro może mieć i dlatego trzeba go zabić.
Gdyby Hitlera zgładzono, nie byłoby II wojny światowej. Na tak mądry argument można odpowiedzieć równie inteligentnym: gdyby zabito Kolumba, zanim odkrył Amerykę, biali naje?d?cy nie wymordowaliby milionów tubylców, nie zagrabiliby ich ziemi i mienia, nie sprowadziliby z Afryki setek tysięcy Murzynów, czyniąc z nich niewolników i traktując gorzej niż bydło. Summa summarum nie byłoby też Busha i jego wydumanej, kretyńskiej „Osi Zła”. Tyle jest wart argument z Hitlerem w roli głównej. Trzeba być wyjątkowym sługusem Wuja Sama albo ociężałym umysłowo, aby uwierzyć w to, iż Bush prze do wojny z Irakiem nie w imię amerykańskich interesów, ale dla dobra ludzkości.
PS Zróbmy wszystko, aby nasi czapkownicy pod wodzą prezydenta Kwaśniewskiego nie wciągnęli Polski do tej chyba nieuniknionej, parszywej i haniebnej wojny.
Komentarz zespołu zaprasza.net
Za to ostatnie oświadczenie z góry dziekujemy Panom S&S.
Chociaż uważamy, że niewymienionym, a ważnym motorem amerykańskiej agresji są izraelscy "Talibowie".
|
|
7 styczeń 2003
|
|
http://www.angora.pl/
|
|
|
|
Aktualne światowe trendy migracji Żydów - według "tłumacza"
marzec 19, 2008
tłumacz
|
Budowa "trzeciego filara" siły Żydów
maj 1, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Atimes: Putin na prezydenta USA!Ratować USA!
luty 15, 2008
marduk
|
Ostatnia szansa, by razem skruszyć opór Unii
listopad 17, 2002
PAP
|
Polityka na Kaukazie
listopad 25, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Francesco Cossiga i zamach na World Trade Center
styczeń 17, 2008
Marek P.
|
ROLA NEOFITÓW W DZIEJACH POLSKI
grudzień 30, 2005
przesłał Krzysztof Cierpisz
|
Izraelskie czołgi w palestyńskim obozie
grudzień 22, 2004
aaa
|
Nadzieja
wrzesień 17, 2004
Marian Hemar
|
Zapisy w Konstytucji RP (zmiany konieczne)
kwiecień 20, 2008
Dariusz Kosiur
|
Antyzwiązkowa krucjata
styczeń 24, 2004
Adrian Dudkiewicz
|
Władyslaw Bartoszewski
październik 19, 2007
Goska
|
Czeka nas umieranie w samotności
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
|
ONZ: Bioróżnorodność jest warunkiem przetrwania życia
maj 22, 2004
PAP
|
Dlaczego mamy płacić my Polacy ?
czerwiec 21, 2003
Elżbieta
|
"Jedynie słuszna" interpretacja antysemityzmu
styczeń 25, 2004
|
“Niezależne” media
październik 17, 2007
Artur Łoboda
|
Dla PAP to są "Dziwne praktyki w VW!"
wrzesień 14, 2008
PAP
|
Historie zniewalania. Dość szeroki poglad na Michnika i Millera wraz z Olechowskim et consortes
grudzień 28, 2002
Adolf Mayer 0653
|
Polska oddaje hołd USA
czerwiec 18, 2006
anty$
|
więcej -> |
|