|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach |
|
| |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 |
|
| Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację. |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
| |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
więcej -> |
|
Żydowskie media - cd
|
|

Walka z przeciwnikami politycznymi realizowana jest trzema głównymi metodami:
1. Zniszczenie fizyczne - zamordowanie.
2. Zablokowanie możliwości dotarcia do społeczeństwa z głoszonymi ideami.
3. Ośmieszenie - a tym samym obniżenie wartości głoszonych treści.
W naszych warunkach mieliśmy przykłady wszystkich trzech metod działania.
Kilku dziennikarzy, którzy kilka lat temu poruszali tematy działających w Polsce struktur mafijnych - utraciło życie.
Na osoby pokroju profesora Kazimierza Poznańskiego nałożono - w polskojęzycznych mediach permanentną cenzurę.
Leppera, który nie posiada wystarczającego wykształcenia (a jego wiedza wynika z niedostatecznie zrozumianych opracowań) bardzo łatwo ośmieszyć. Szczególnie, kiedy podeśle mu się prowokatorów lub nieprawdziwe informacje.
Przez czternaście lat żadne polskojęzyczne media nie odważyły się na publikacje naukowych, a tym samym ekonomicznych krytyk działalności Balcerowicza i jego kliki.
Do ogółu społeczeństwa zaczyna docierać wiedza o tym, że Światem rządzi jakaś niejawna struktura, która za pośrednictwem - między innymi takich ludzi jak Leszek Balcerowicz, Adam Michnik, Aleksander Kwaśniewski, Bronisław Gieremek i cała masa złodziejskiego establishmentu realizuje na terenie Polski swoje interesy. To - jak wskazał jeden z moich znajomych - obca agentura. Kiedyś sowiecka, dziś "globalizacyjna".
Operując bardzo zaawansowanymi narzędziami socjotechniki otumaniono i zniewolono 37 milionów Polaków.
Pozbawiono nas siły i wiary w samodecydowanie o naszej przyszłości.
Być może dlatego, że na wzór komunistycznej bezpieki wprowadzono we wszystkie środowiska prowodyrów skłócających Polaków.
Kila dni temu "zaprasza.net" zamieściło informację, że Israel Shamir - jeden z odważniejszych Izraelczyków - działający na rzecz humanizacji swojego kraju, podjął ideę stworzenia na terenach Izraela i Palestyny - demokratycznego państwa izraelsko-palestyńskiego.
http://zaprasza.net/a_y.php?mid=4909
Ta - z pozoru nierealna idea - jest wielkim wyłomem w rozumieniu sytuacji na Bliskim Wschodzie.
Jej głosiciele spotkają się na pewno z nienawiścią i ogromnym sprzeciwem żydowskich szowinistów.
Niezależnie jednak od szans na realizację projektu, warto było go podjąć, bo oddala on społeczeństwo Izraela od babilońskiego ciemnogrodu - reprezentowanego przez niektóre skrajnie konserwatywne i skrajnie nacjonalistyczne kręgi Żydostwa.
Charakterystyczne jest jednak to, że w polskojęzycznych mediach istnieje zmowa milczenia na temat tej niezwykle ważnej inicjatywy.
Powód takiego stanu rzeczy jest oczywisty. Dla prawdziwych mocodawców polskojęzycznych mediów taka inicjatywa może stać się sporym zagrożeniem. Od tysiącleci - tacy jak oni - czerpią dochody na szukaniu wrogów dla narodu Żydowskiego i wykorzystywaniu strachu swoich pobratymców. Ten strach powoduje, że spora część z trzech milionów Polaków żydowskiego pochodzenia wpada w sidła politycznych hochsztaplerów z Unii Wolności, Platformy Obywatelskiej - ludzi którzy rozgrabili i oddali w niewolę zagranicznych kręgów mafijnych rodzącą się Trzecią Rzeczpospolitą.
W młodości mieszkałem w samym sercu żydowskiego - Krakowskiego Kazimierza.
W moim domu słowo "żyd" używane było tylko w dwóch wypadkach:
- kiedy opisywane były zwyczaje, kultura lub wiara sąsiadów
- kiedy rzecz dotyczyła działań niegodnych, podłości. W takich bowiem wypadkach opisywane sytuacje dotyczyły nieformalnych klik gospodarczo - mafijnych.
W każdym innym wypadku sąsiedzi mieli swoje imiona i nazwiska - po prostu ludzie.
Nie używam tu określenia "żydowskie media" dla wywoływania nienawiści. Stokroć lepiej robią to tacy ludzie jak : Ariel Sharon, Donald Rumsfeld, George Soros, Adam Michnik i inni .
Jeżeli precyzuję pochodzenie ludzi, którzy współuczestniczyli w zniszczeniu Polski, robię to tylko po to aby łatwiej można było przewidzieć ich powiązania i możliwe działania na przyszłość.
|
|
15 czerwiec 2004
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Może to sygnał...
grudzień 28, 2005
Niepodległość Polski Katolickiej
|
Po strzałach na Westerplatte i bombach na Wieluń
wrzesień 1, 2007
Marek Olżyński
|
Odepchnięte dziecięcą nóżką
luty 26, 2008
Bronisław Łagowski
|
Lipcowy grzmot
lipiec 18, 2008
Izrael Szamir
|
Afganistan i broń atomowa - czyli dokąd prezydent wysyła polskich chłopców.
wrzesień 16, 2006
Dorota Szczepańska
|
To wreszcie spisane, krążyło po Warszawie dawno
marzec 21, 2007
Świadek
|
Wyścig zbrojeń w przestrzeni kosmicznej a „Tarcza” w Polsce
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Tarcza antyrakietowa
luty 4, 2008
przyjaciel
|
Ogień i woda
styczeń 5, 2007
Jarosław Tomasiewicz
|
Radosław Sikorski zdymisionowany minister obrony
luty 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bulterier Kaczyńskich - Jacek Kurski znów atakuje. Prawie wszystko o Kurskim.
czerwiec 18, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Wojna przeciwko Irakowi "zbrodnią przeciwko pokojowi"
luty 24, 2003
PAP
|
Mowić łagodnie ale Grozić maczugą?
marzec 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Antysemityzm" Mahometa i Luthra Skutkiem Żydowskiej "Teologii Wygnania" ?
lipiec 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Śmierdziel
listopad 13, 2004
|
Dybuk niebezinteresowny
czerwiec 28, 2006
Rafał A. Ziemkiewicz
|
Były agent służb PRL w zarządzie Polskiego Radia
sierpień 29, 2002
PAP
|
Kolejny start zespołu rakietowego ZENIT
maj 10, 2008
tłumacz
|
Kulczenie najbogatszego - jeszcze opinia czy już obraza image'u?
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
12.04 Przeciw wojnie! Przeciw okupacji!
kwiecień 12, 2003
|
więcej -> |
|