ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
więcej ->

 
 

"Piekło istnieje dla tych, którzy odrzucają Boga"

"Piekło istnieje dla tych, którzy odrzucają Boga"



Benedykt XVI powiedział w niedzielę, że piekło istnieje dla tych, którzy odrzucają Boga. O sile potrzebnej do wyrzeczenia się zła i grzechu papież mówił w homilii podczas wizyty w parafii w Fidene na peryferiach Rzymu.

Papież odwiedza kolejne rzymskie kościoły, tak jak przez prawie cały pontyfikat czynił to Jan Paweł II.

- Piekło, o którym mówi się mało w naszych czasach, istnieje dla tych, którzy zamykają swe serce przed miłością Boga - podkreślił Benedykt XVI w kazaniu wygłoszonym podczas mszy w parafii pod wezwaniem świętej Felicyty i Dzieci Męczenników.




- Naszym prawdziwym wrogiem jest przywiązanie do grzechu, który może doprowadzić nas do klęski naszej egzystencji - mówił papież dodając następnie, że "tylko boskie przebaczenie daje nam siłę, by oprzeć się złu i więcej nie grzeszyć". Zaapelował do wiernych, by "podążali ścieżką Ewangelii bez wahania i bez kompromisów".

Podczas spotkania z wiernymi na południowej modlitwie Anioł Pański Benedykt XVI przypomniał w niedzielę tragiczną postać arcybiskupa Oscara Romero z Salwadoru, zamordowanego przez lewackie bojówki, gdy odprawiał mszę 24 marca 1980 roku. Papież powiedział, że męczennicy za wiarę są nadzieją dla świata.

Nawiązując do obchodzonego w sobotę - w rocznicę śmierci arcybiskupa Romero - dnia modlitwy i postu w intencji misjonarzy męczenników, Benedykt XVI podkreślił, że "dają oni świadectwo, że miłość Chrystusa jest silniejsza od przemocy i nienawiści".

- Oni nie szukali męczeństwa, ale byli gotowi oddać życie, by dochować wierności Ewangelii. Męczeństwo chrześcijańskie uzasadnione jest jedynie jako najwyższy akt miłości do Boga i do braci - mówił papież.

Przypomniał, że za tydzień, w Palmową Niedzielę, Kościół obchodzić będzie XXII Światowy Dzień Młodzieży, którego hasłem są słowa: "Jak ja was umiłowałem, żebyście i wy tak się miłowali wzajemnie".

Benedykt XVI zaprosił młodzież z diecezji Rzymu na liturgię pokutną, której przewodniczyć będzie w czwartek 29 marca w bazylice świętego Piotra. Przy tej okazji po raz pierwszy jako papież zasiądzie w konfesjonale i będzie spowiadał młodych ludzi.

Zwracając się do Polaków papież nawiązał do przypadającej w poniedziałek uroczystości Zwiastowania Pańskiego. - Niech Maryja będzie dla nas wzorem całkowitego oddania Bogu w wierze. Jak Ona otwierajmy nasze życie na obecność Chrystusa. Niech Bóg wam błogosławi - powiedział po polsku.

¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL

25 marzec 2007

 

  

Archiwum

Marcowy opozycjonista mimo woli
luty 26, 2003
Leszek Skonka
Nowy kierunek strategiczny?
sierpień 26, 2008
Ignacy Nowopolski
Polityka pod grozą oskarżenia o antysemityzm
październik 15, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Katyn massacre film & Jewish conduct in Poland
luty 2, 2008
przysłał Israel Shamir
Ameryka to zadupie !!!
marzec 15, 2007
P. I.
"Mnożenie dobra"
grudzień 1, 2006
Artur Łoboda
Rozpoczyna się nowy rok szkolny
wrzesień 1, 2002
Sekcja filmowcow amatorow w 3miescie oraz nowy przeglad filmow amatorskich w kategori "sensacja"
styczeń 30, 2004
NICO
Gruba kreska Solidarności
kwiecień 25, 2005
Leszek Skonka
Do Bronka Wildstaina
maj 19, 2006
TATAR
Apel o zaprzestanie traktowania cierpienia ludzi jako elementu szantażu
lipiec 5, 2007
A.Sandauer Przewodniczacy Stowarzyszenia
Brońcie się przed policyjnym zamachem stanu!
październik 20, 2004
cywilizowany
Gra w bierki (!)
grudzień 5, 2005
Marek Olżyński
Ciekawe prezentacje video dotyczące stosunków Polska-Rosja. Dobre tłumaczenia ze ?ródeł rosyjskich.
sierpień 5, 2008
tłumacz
Kilka uwag na temat Piłsudskiego
listopad 11, 2008
Artur Łoboda
Kwaśniewski liczy na kompromis RPP - Rząd
czerwiec 17, 2002
PAP
W Brazylii eliminują czasownik od słowa "Żyd"
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
Bojkot
maj 30, 2004
przeslala Elzbieta
Koszty aneksji do UE (4). Koszty dostosowań i straty w rolnictwie
marzec 19, 2003
Piotr Wesołowski
Z funkcją muzealną
marzec 9, 2006
Dziennik Polski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media