ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
Fundujemy Ukraińcom emerytury. A dla Polaków ich nie ma. 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój 
Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko!  
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid 
Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie 
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
więcej ->

 
 

FBI: nielegalnie szpiegowaliśmy sieć

Dyrektor FBI Robert Mueller przyznał, że Biuro przez cztery lata nielegalnie śledziło komunikację w sieci, łamiąc przy tym nawet własne zasady. Jednak, jak stwierdził Mueller, część winy za taki stan rzeczy ponoszą przedsiębiorstwa telekomunikacyjne, które przekazały FBI... zbyt dużo informacji.

Patric Leahy, szef komisji prawnej Senatu USA, mówi, że od kiedy wprowadzono ustawę Patriot Act i uzyskanie informacji na temat tego, co obywatele robią w sieci, stało się prostsze, doszło do licznych przypadków naruszenia prawa.

- Każdy chce powstrzymać terrorystów. Ale Amerykanie wierzą w prawo do prywatności i chcą, by było ono przestrzegane - tłumaczy Leahy. Przedstawiciel komisji zauważa, że potrzebny jest lepszy nadzór na tym, co robią poszczególni agenci, gdyż nie może być tak, że informacje na tematy osobiste są przekazywane każdemu agentowi FBI, który sobie tego zażyczy.

Senator przyznał, że od kilku dni Biuro zmieniło swoje wewnętrzne procedury, wzmocniło nadzór i obecnie działa całkowicie zgodnie z prawem.


Zeznania Muellera mają ubiec raport przygotowany przez Departament Sprawiedliwości. Przeprowadzony audyt wykazał bowiem, że firmy telekomunikacyjne, banki i inne instytucje bardzo łatwo udzielały agentom różnych informacji, nawet wówczas, gdy miały pełne prawo im odmówić. Obliczono np. że w 2005 roku, kiedy to FBI złożyło 19 000 wniosków o uzyskanie danych osobowych, aż w ponad 1000 przypadków doszło do naruszenia prawa w związku z ich udostępnieniem.
11 marzec 2008

Mariusz Błoński 

  

Archiwum

Portal PLUGAWA_POLSKA.COM
styczeń 15, 2009
Marek Głogoczowski
Traktat o Unii, czyli jak oszukać potwora...
maj 11, 2005
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
I po balu !
listopad 8, 2007
Olaf Swolkień
Ile kosztuje niewola ?
kwiecień 7, 2008
Prof. dr hab. Anna Ra?ny
POLSKA potrzebuje pilnie poważnej naprawy!
wrzesień 13, 2007
Dariusz Kosiur
4 teksty
grudzień 14, 2004
Oblicze frustracji czyli - "Konieczność pacyfikacji polskich służb specjalnych i prokuratury"
maj 12, 2005
konstytucjonalista
Niech nas zobaczą
maj 8, 2003
Ten "żyd" - Mikołaj Kopernik
sierpień 3, 2006
Artur Łoboda
Moralna odpowiedzialność za POLSKĘ
kwiecień 29, 2003
przesłała Elżbieta
Oczyscic Kosciol
listopad 22, 2006
x
Uczcie się obcych kultur
grudzień 20, 2006
Artur Łoboda
Witojcie w naszym Euro-Unijnym Więzieniu Narodów!
maj 1, 2004
Marek Głogoczowski
tytulik
listopad 5, 2006
ja
''Terroryści'' bez paszportów - śmiertelny spisek czy partanina spec-służb?
sierpień 15, 2006
USA już nie walczy żeby wygrac w Iraku
luty 22, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ciekawostka
wrzesień 20, 2004
ccc
Żydowskie media - cd
czerwiec 15, 2004
Artur Łoboda
Polskość musi się opłacać.
grudzień 6, 2003
Andrzej Kumor
PAX americana
październik 21, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media