|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
więcej -> |
|
Kamienice już nie nasze
|
|
Żydowscy spadkobiercy przedwojennych właścicieli zadziwiająco szybko odzyskują sądeckie kamienice. Po lokalach w Rynku o numerach: 13, 14, 16 i Lwowskiej 46, miasto traci obecnie ten przy Lwowskiej 15. Decyzje sądu i prokuratury dziwią nie tylko lokatorów, którzy stoją przed widmem drastycznych podwyżek czynszów serwowanych przez "prywaciarzy". Zdumieni są także urzędnicy. Bo wydaje się, że prokuratura i sąd tymi decyzjami sprzyjają uszczuplaniu miejskiego majątku.
Ukręcą! Gdy ponad rok temu w "Gazecie Krakowskiej" ukazał się kolejny artykuł dotyczący niejasności przy odzyskiwaniu sądeckich kamienic przez osoby podające się za spadkobierców dawnych właścicieli, do redakcji zadzwonił ktoś "życzliwy". Radził, abyśmy dali spokój, bo choćby sprawa trafiła do sądu najwyższego, zostanie "ukręcona". Miał trochę racji: prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie niejasności dotyczących kamienicy Rynek 13. Żydowskim spadkobiercom uprzejmie oddano także Rynek 16 i Lwowską 46.
Cały czas toczy się sądowy spór o Rynek 14, gdzie mieści się Młodzieżowy Dom Kultury. Sekretarz sądeckiego magistratu Piotr Lachowicz walczy w imieniu miasta i przegrywa. Okazuje się, że poświadczenie nieprawdy w dokumentach nie jest przestępstwem, a prokurator ma opory, by przyjąć zgłoszenie na zadniedbanie popełnione przez urzędnika sądowego.
Kłamstwo u notariusza Dwie obywatelki narodowości żydowskiej Pnina Z. i Amalia M., które przed sądem ubiegały się o zwrot kamienicy przy ul. Lwowskiej 46 sprzedały ją zanim zakończyło się postępowanie sądowe w tej sprawie! W umowie sporządzonej u notariusza z kupującą budynek Anną N. poświadczyły, że kamienica jest w ich dyspozycji, choć rzeczywiście tak nie było. Proces o zasiedzenie był w toku, a budynkiem władało ciągle miasto.
Piotr Lachowicz skierował sprawę do prokuratury. - Umorzono ją. Z decyzji prokuratora dowiedziałem się, że poświadczenie nieprawdy w umowach cywilno-prawnych nie stanowi naruszenia przepisów kodeksu karnego - mówi sekretarz miasta. - Notariusz w Brzozowie, który sporządzał akt sprzedaży kamienicy nie zawiadomił miasta o tym, że dokonano transakcji, choć powinien był tak zrobić. Kupująca Anna N. po dokonaniu transakcji zwróciła się o wydanie kamienicy do miasta choć w umowie stało, że budynkiem władają panie Amalia i Pnina... Coś w tym wszystkim nie gra, ale prokurator nie dopatrzył się znamion czynu zabronionego, choć potwierdził, że oświadczenia stron nie są zgodne ze stanem faktycznym. Fakt, że miasto mogło zostać poszkodowane w wyniku tej transakcji nie ma już znaczenia.
Odesłani z kwitkiem... Sprawę "trzynastki", którą jeszcze rok temu wnikliwie badała sądecka policja - umorzono. - Wniesiemy zażalenie, ale jaki będzie efekt, nie mam pojęcia - mówi Piotr Lachowicz. O zwrot "13" ubiegała się Ryfka Beer, kamienicę odzyskała Ryfka... Weinfeld. Mieszkańcy sądeckiej Starówki żywo zainteresowani przebiegiem sprawy mieli wątpliwości czy to ta sama osoba. - Sąd w odpowiedzi na wątpliwości dotyczące rozstrzygnięcia na korzyść pani Ryfki, wyjaśnił, że to oczywista pomyłka w nazwisku i nie ma to żadnego znaczenia - mówi Ewa Arendt ze stowarzyszenia Lokatorzy w Obronie Prawa.
- W sprawie tej kamienicy zapadł i uprawomocnił się wyrok o zasiedzenie przez miasto, ale pani Beer odwołała się a sąd przychylił się do jej wniosku. Mimo że Ryfka Beer wniosła do sądu o zwrot budynku, w kamienicy rozpoczęto remont na koszt miasta. Dziś kamienica jest własnością prywatną, a miasto pieniędzy włożonych w remont oczywiście nie odzyskało. Choć urzędnicy miejscy wnioskowali o wpis do księgi wieczystej zastrzeżenia dotyczącego możliwości ubiegania się o zwrot kosztów remontu i wnieśli stosowną opłatę, wpisu nie dokonano! Miasto nie może dochodzić zwrotu poniesionych wydatków.
- Nasz pracownik poszedł do sądu, okazał dowód wpłaty, ale odmówiono mu nawet wglądu do akt - mówi Piotr Lachowicz. - Wniosek o wpisanie zastrzeżenia został odrzucony. Gdy chciałem skierować sprawę do prokuratury, nie chciano przyjąć doniesienia na zaniedbanie sądowego urzędnika. Fakt brak u wpisu tłumaczono sezonem urlopowym i zwykłą pomyłką. Na remont kamienicy Rynek 16 przeprowadzony w latach 80. miasto wydało krocie. Pani Rossner, która na początku lat 90. wystąpiła o odkupienie komunalnej części budynku, zapłaciła miastu 151 tysięcy zł, a pó?niej sprzedała kamienicę z kilkakrotną przebitką w stosunku do wyceny dokonanej przed przekazaniem. - Skoro sprawy o zasiedzenie przegrywamy, może trzeba starać się o przejęcie kamienic na własność komunalną jako masy spadkowej. W sytuacji gdy spadkobiercy nie są znani z miejsca pobytu, kodeks postępowania cywilnego dopuszcza taką możliwość - zastanawia się Piotr Lachowicz.
(Gazeta Krakowska) |
|
7 maj 2005
|
|
Iwona Kamieńska
|
|
|
|
"Tragedia Posejdona" – kpiny z fizyki!
wrzesień 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Ciemność
marzec 4, 2009
jobstalker
|
Szambo
kwiecień 6, 2004
antyszmaciak
|
2008.05.02. Serwis brakujących wiadomosci zza granicy
maj 2, 2008
tłumacz
|
Amerykańskie gestapo
listopad 19, 2005
interia.pl / PAP
|
Koniec Dominacji Świata przez USA?
sierpień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czeczeńscy separatyści oskarżają FSB o prowokację
wrzesień 6, 2004
PAP
|
Paliwo ważniejsze niż wojna przeciwko terroryzmowi
maj 7, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Rywin nie może odmówić zeznań przed komisją"
styczeń 15, 2003
IAR
|
Wszystko na niby tak
wrzesień 22, 2007
Marek Olżyński
|
Atak z Europy Wschodniej
marzec 3, 2007
z.m.k.
|
Złodziejstwo zinstytucjonalizowane
czerwiec 28, 2005
|
Pasze skażone GMO już w Polsce!
styczeń 29, 2008
Sir Julian Rose i Jadwiga Łopata
|
Napad na prokuratora Kapustę - sprawcy ukradli dokumenty PKN Orlen
październik 20, 2004
PAP
|
Hitler nauczył się nienawiści do Polaków w Berlinie?
sierpień 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Jak rozpętano trzecią wojnę światową
sierpień 9, 2006
Wied?min
|
Wiedza aprioryczna
sierpień 31, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Policyjne gwałty
maj 28, 2007
MirNal
|
HALLOW
październik 19, 2007
K.B.
|
Komu przeszkadza nagrywanie rozpraw sądowych?
styczeń 18, 2008
www.aferyprawa.com
|
więcej -> |
|