|
| Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy |
|
| ... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… |
|
| Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność |
|
| |
|
| Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 |
|
| |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień |
|
| |
|
| Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS |
|
Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
więcej -> |
|
Prawda i fałsz w wyborach w USA w 2008 roku
|
|

W wyborach prezydenckich w USA ścierają się siły demokracji przeciwko siłom „demokracji fasadowej” wśród propagandy zamieszania i mydlenia oczu wyborcom amerykańskim stosowanej przez media. Większość kandydatów na prezydenta USA stanowią ludzie omotani przez wpływy zakulisowe.
Autentycznymi kandydatami, którzy odpadli w przedbiegach byli wśród demokratów były senator z Alaski, Mike Gravel, gubernator stanu New Mexico, Bill Richardson i kongresman Dennis Kusinich. Natomiast, wśród kandydatów republikańskich, jedynym autentycznym kandydatem był kongresman, dr. Ron Paul, który nadal broni konstytucji i praw obywatelskich w USA, obecnie na terenie izby deputowanych.
Jedynym autentycznym kandydatem w kampanii wyborczej na prezydenta USA jest mulat, senator Barack Hussein Obama Jr., żonaty z piękną murzynką, z zawodu, tak jak i jej mąż, jest ona prawnikiem. Główne poparcie finansowe senator Obama ma od umiarkowanych Żydów, zwłaszcza właścicielki miliardowej fortuny hotelarzy Pritzker’ów. Zorganizowała on świetną kampanię internetową, dzięki której senator Obama, jak dotąd zebrał więcej pieniędzy, niż jego „nie-autentyczni” przeciwnicy republikański senator John McCain i demokratka, senator Hillary Clinton, która musiała przekazać 10 milionów dolarów z funduszy zebranych na jej kampanię wyborczą na senatora i 5 milionów dolarów z własnej kieszeni, żeby dorównać funduszom senatora Obamy.
Kandydaci Clinton i McCane są figurantami, manipulowanymi mniej lub bardziej zakulisowo przez kompleks wojskowo-przemysłowo-syjonistyczny, w którym najbardziej dynamiczną rolę odgrywa lobby Izraela, rządzonego według Talmudu przez radykałów, mimo tego, że 65% Żydów zamieszkałych w Izraelu, żąda zawarcia pokoju z Arabami palestyńskimi i jest przeciwna agresywnej i okrutnej wobec Palestyńczyków polityce radykalnego rządu Izraela. Naturalnie lobby Izraela nie chce dopuścić do ewakuacji Iraku przez wojska USA, i w tym są posłuszni radykalnym Żydom, kandydaci-figuranci, Clinton i McCane. Natomiast senator Obama chce jak najszybciej ewakuować wojska USA z Iraku. W Ameryce hasłem jego kampanii jest słowo „zmiana.”
W Ameryce bardzo skomplikowana jest sytuacja murzynów. Po pierwsze rasistowska zasada angielskich kolonistów, że „kto ma kroplę krwi murzyńskiej jest murzynem” spowodowała, że mulaci są prawnie uznawani za „murzynów” i brali oni udział w walce o równe prawa obywatelskie, w której to walce murzynami sterowali Żydzi. Za pomocą tej walki, Żydzi stali się elitą intelektualną USA, na miejsce pobitych przez nich Anglo-Saksonów. (Faktycznie dopiero w 1967 roku, w ostatnich 16 stanach, został zniesiony zakaz prawny małżeństw międzyrasowych.)
Żydzi nauczyli murzynów, że należy się im odszkodowanie za okres niewolnictwa i stworzyli specyficzny „murzyński ruch roszczeniowy,” który bardzo zdemoralizował murzynów, którym niby należy się „odszkodowanie za niewolnictwo,” tak jak wszystkim Żydom, jakoby należy się odszkodowanie za Holokaust (zwłaszcza od Polski). W rezultacie roszczenia te zdemoralizowały robotników murzyńskich, tak, że mając „pretensje o niewolnictwo” pracują mniej chętnie niż na przykład Meksykanie, którzy przyjeżdżają do pracy w USA.
Specyficzny „murzyński ruch roszczeniowy” wytworzył masę radykalnych, przeklinających Amerykę, kaznodziei, przeważnie mulatów, których często trudno jest odróżnić z wyglądu od białych. Jeden z takich pastorów ożenił senatora Obamę i ochrzcił dwie jego córeczki. Teraz lobby Izraela chce szkodzić politycznie senatorowi Obamie, za pomocą pokazywania nagrań kazań kaznodziei Jeremiah’a Wright’a, który powiedział, że USA popiera terroryzm państwowy Izraela przeciwko Palestyńczykom według tygodnika Times. Tej prawdy talmudyczna logika lobby Izraela nie daruje senatorowi Obamie, który nie opuścił kongregacji Jeremiah’a Wright’a.
Prości biali Amerykanie są bardzo na tę sprawę wrażliwi, a Meksykanie, też są niechętni kandydatowi-mulatowi, z powodu konkurencji na rynku pracy z murzynami, popieranymi przez ustawy powstałe dzięki politycznej presji murzyńskiego ruchu roszczeniowego. Ustawy o proporcjach rasowych obowiązują pracodawców pod karą sądową. (16% miejsc pracy, jest zarezerwowanych dla murzynów w USA.)
Senator Obama prowadzi w ilości głosów i w ilości stanów (28:14), które są po jego stronie, ale sprawa pastora Wright’a zaszkodziła mu. Na pomoc przyszedł mu gubernator stanu New Mexico, Bill Richardson, który mówi o sobie, że „ma angielskie nazwisko, miał matkę Meksykankę i wygląda jak Indianin.” Jest to bardzo ważne poparcie, ponieważ gubernator stanu New Mexico, Bill Richardson, jest głównym przywódcą politycznym Latynosów w USA, oraz wpływowym i zasłużonym politykiem, który był ambasadorem USA przy ONZ, oraz ministrem energii. Do tej chwili Latynosi popierali „dobrą dla Żydów” senatorkę Hilary Clinton. Poparcie dla senatora Obamy, zgłosił również wpływowy, senator Chris Dodd, ze stanu Conncticut.
Hasło „zmian” niepokoi talmudyczne lobby Izraela, które od końca lutego 2008, stara się siać wśród Żydów przekonanie, że „zmiany” proponowane przez senatora Obamę’ „nie są dobre dla Żydów” i tym samym zmiany te nie mogą być częścią programu politycznego nie-autentycznych kandydatów, figurantów politycznych, przeciwników senatora Obamy, w osobach republikańskiego senatora John’a McCain i demokratki, senatora Hillary Clinton’a.
Wysoki poziom intelektualny przemówienia senatora Obamy w odpowiedzi na mobilizację krytyki jego przeciwników z powodu afro-centrycznych kazań pastora Wright’a, zrobił duże wrażenie na wielu wyborcach. „Pierworodny grzech” niewolnictwa nadal ciąży nad stosunkami w USA, ale duży postęp osiągnięto w ciągu ostatnich 50 lat. Obama mówił otwarcie jak murzyni (włącznie z mulatami) podobnie jak niewykształceni imigranci, sami przyczyniają się, do warunków, w jakich żyją. Wspomniał o imigrantach (włącznie z Polakami), którym nikt niczego nie dał i sami musieli sobie wywalczyć swoją pozycję społeczną i ekonomiczną i nie dostawali przywilejów takich, jakie żąda „murzyński ruch roszczeniowy.”
Tak otwarcie kandydaci na prezydenta nie mówią i za to należy się uznanie senatorowi Obamie, którego program zawiera ewakuację z Iraku, ogólny dostęp do służby zdrowia, i ekonomiczne kroki żeby zahamować obecny kryzys gospodarczy USA, rosnące bezrobocie, i szerzącą się korupcję wielkich korporacji, eksportujących prace do krajów taniej robocizny. Po raz pierwszy w USA kandydatem na prezydenta jest wyjątkowo inteligentny mulat.
Senator Obama wydaje się być jedynym autentycznym kandydatem na prezydenta USA w wyborach 2008 roku. Na jego drodze stoi Hilary Clinton, która twierdzi, że USA walczy w Iraku dla dobra Izraela i naturalnie ona jest popierana przez lobby Izraela i jednocześnie wspomagana przez jej żądnego władzy męża. Senator McCain jest kontrolowany przez senatora Joseph’a Lieberman’a, członka lobby Izraela i radykalnego syjonistę nawołującego do wojny USA przeciwko Iranowi. Szansa McCain’a polega na osłabieniu kandydata partii demokratycznej przez spór Obama-Clinton.
Przyszłość pokaże czy Obama, prawdziwy i autentyczny kandydat, wygra przeciwko jednemu z dwu nie-autentycznych kandydatów, kontrolowanych przez lobby Izraela i kompleks wojskowo-przemysłowo-syjonistyczny.
WWW.pogonowski.com |
|
23 marzec 2008
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Demokracja w cieniu globalizacji na przykładzie polskich wyborów parlamentarnych w 2007
październik 22, 2007
J. Duranowski
|
Balcerowicz musi zostać
kwiecień 6, 2006
|
Dziewczyna? Do ilu lat?
lipiec 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Brzydki tekst
maj 19, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Ambasada-Forteca w Bagdadzie
kwiecień 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co z marginesem społecznym?
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Słowiański bazar
sierpień 28, 2007
nadesłał Marduk
|
Miłość i rewolucja
kwiecień 6, 2007
Remigiusz Okraska
|
Było pole do nadużyć w PZU Życie.
czerwiec 27, 2002
PAP
|
Obiecana przez polityków praca za granicą
sierpień 2, 2004
|
KODEKS PRAWDZIWEGO KIEROWCY
listopad 22, 2002
ia
|
"Szczyt G20: Jest porozumienie ws. kryzysu"
listopad 17, 2008
Tomasz Zalewski
|
Ekonomia państwa narodowego
kwiecień 12, 2003
Roman Kafel
|
Telewizja - komu ?
sierpień 21, 2003
Ojczyzna.pl
|
Rewanż Chin?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kilka uwag o podatku liniowym
luty 2, 2007
Dariusz Kosiur
|
Izraelsko-palestyński głos przeciwko przemocy
wrzesień 20, 2002
PAP
|
Irak jako grzęzawisko i trzęsawisko dla USA
czerwiec 17, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Schyłek Amerykańskiego Imperium?
luty 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
I co teraz...?
czerwiec 14, 2003
ks. Czeslaw Bartnik
|
więcej -> |
|