|
Rothschildów apetyt na Chiny |
|
|
|
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida |
|
|
|
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
Nanotechnologia w szczepionkach |
|
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
|
|
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
|
|
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
|
|
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. |
|
|
|
Wygadał się |
|
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." |
|
"patriotyzm" po 1989 roku |
|
komentarz zbędny |
|
Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
Medialni MORDERCY! |
|
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi |
|
Atak pistapo w Gdańsku |
|
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r. |
|
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
Planet Lockdown |
|
Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
|
|
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
|
|
Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
więcej -> |
|
Bo życie przerosło kabaret. Doradca
|
|
Profesor Witold Orłowski jest szefem doradców ekonomicznych prezydenta Kwaśniewskiego. To wielki wizjoner, którego radami głowa państwa stoi. 27.11. w programie TV „Woronicza 17” Witold prof. oświecał nas w „temacie” trza nam do Unii na każdych warunkach, gdyż jest to warunek sine qua non naszego przyszłego sukcesu.
Wprawdzie ten sukces nie spadnie na nas od razu, ale w dalszej perspektywie na pewno. Żeby jak najmniej uronić z tej arcymądrej pouczanki zacytujemy z wypowiedzi W. Orłowskiego, ile się da.
Od razu uprzedzamy – nie każdy mózg jest w stanie to pojąć i wytrzymać. Oto słowo profesorskie: „...Zaproponowano nam warunki, które są w oczywisty sposób warunkami gorszymi niż te, które dostała na wstępie Hiszpania, Portugalia czy inne kraje wstępujące. (...) Ale pamiętajmy, że chodzi nam o coś, co zaproponowano nam na pierwszy rok, dwa lata członkostwa.
To nie jest tak, że my na stałe jesteśmy odcięci od przyzwoitych warunków członkostwa...”. Oczywiście profesorze Orłowski, teraz wiadomo, tylko rok, góra dwa lata pod górkę w tej Unii, a potem już jedynie przyjemna jazda w dół. Zresztą zobaczcie sami: „...Jeżeli staniemy się płatnikami netto (więcej będziemy do Unii wpłacać niż z niej dostawać – S i Sz.), to mówimy tylko o pierwszym roku, ewentualnie dwóch latach. Natomiast to, że w trzecim, czwartym, piątym, szóstym i siódmym roku członkostwa będziemy już krajem ewidentnie uzyskującym bardzo duże korzyści netto, co do tego nie mam żadnych wątpliwości...”.
Jak profesor nie ma, to my też nie mamy. W końcu jesteśmy krajem podwyższonej wiary, więc wystarczy nam słowo, żeby uwierzyć. Doradca Witold jest wielki nie tylko wielkością swoich przemyśleń, analiz, syntez i twierdzeń, ale i spontanicznym uzewnętrznianiem uczuć, które w ekonomii są taką rzadkością, jak kultura w naszym parlamencie: „...Bardzo mi jest przykro, że zamożne kraje unijne nie zdobyły się na taką szczodrość, jaką zaoferowały w przypadku rozszerzenia Hiszpanii. Dla niej stworzono te komfortowe warunki, aby nie obawiała się tego pierwszego roku. Rozłożono na siedem lat dochodzenie do pełnej składki. No niestety, w tej chwili dla nas takiej szczodrości nie ma...”. Tak ubolewa nieco rozżalony pan Wituś. Ale uczucia muszą iść na bok, gdy do głosu dochodzą argumenty nie pozostawiające złudzeń tym dlaczego tak musi w Unii z nami być: „...To tłumaczy się przede wszystkim faktem, iż największe gospodarki zachodnioeuropejskie dramatycznie walczą z deficytem budżetowym.
Po prostu Niemcy, Francja nie chcą dodać ani eurocenta do tego, co już z trudem zostało uzgodnione, bo sami już są w dużych kłopotach...”. Słusznie, nikt nie jest kretynem, żeby dawać innemu, jak dla siebie nie ma. Co innego my! Wprawdzie bieda aż piszczy, ale będziemy przez pierwsze dwa lata członkostwa do bogatej Unii dopłacać. Bo przecież, jak zapewnia doradca Orłowski, to tylko dwa lata, a potem już tylko Unia będzie nam dokładać.
Reasumując, nawet miś Puchatek, właściciel małego rozumku, nie odważyłby się uzasadnić takiego oczywistego idiotyzmu jak to, że opłaca nam się dawać do unijnej kasy więcej, niż z niej dostawać. Bo pomimo wszystko Puchatek swój rozumek ma. A profesor! doradca! Orłowski odważył się: „...Czy Polskę stać na to, aby z powodu jednego ewentualnie drugiego roku kłopotów rezygnować z tych wszystkich lat korzyści?...”.
PS Wywody Orłowskiego nie dziwią, wszak za rządów Buzka był doradcą ministra finansów Balcerowicza. Po jego radach do tej pory nie możemy się pozbierać.
|
15 styczeń 2003
|
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
|
|
|
|
Polskie stocznie za drogie dla PŻM
grudzień 4, 2002
PAP
|
Czyżby plan Bolesława Bieruta był ciągle wdrażany?
czerwiec 1, 2005
olo
|
List otwarty do biskupa J.Życińskiego
luty 26, 2005
|
157 mld USD - "dziura" w budżecie USA
sierpień 10, 2002
PAP
|
O. Rydzyk: Smutna rzecz się stała
kwiecień 14, 2007
|
Retrospekcja, czyli rzecz o...
maj 2, 2006
Marek Olżyński
|
Dziennikarskie… świństwo
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
|
Niezależne Obchody Rocznicy Strajków Sierpniowych 1980 we Wrocławiu
sierpień 24, 2005
Leszek
|
List otwarty do Polaków
czerwiec 3, 2003
|
Dopłaty do leczenia ?
styczeń 17, 2008
A. Sandauer
|
Uczciwość pod prąd
październik 19, 2005
Artur Łoboda
|
Szacunek dla Chrystusa!
marzec 25, 2005
Dariusz Benedykt Ciesielski
|
Mercedesy także mają punkty G
luty 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Przegrana Leppera
wrzesień 22, 2006
Władysław Chmiel
|
Gówno zawsze wypływa na wierzch
styczeń 21, 2006
PAP
|
Nie nam rozpacz
maj 7, 2003
przesłała Elżbieta Gawlas
|
HAŃBA!!! Gdy w nędzy umierał gen. Skalski...
listopad 13, 2004
miki
|
Order Orła Białego
listopad 11, 2005
PAP
|
Podcinanie gałęzi na której się siedzi
marzec 31, 2004
www.krakow.pl
|
Coście zrobili z Polską?
maj 10, 2004
ks. prof. Jerzy Bajda
|
więcej -> |
|