ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r 
"Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
więcej ->

 
 

Szanty i szlanty


***Mimo upływu dwóch lat od oskarżenia przez prokuraturę byłego prezesa Stoczni Gdynia i utrudnianie pracy związku zawodowego "Stoczniowiec" obecne władze do dziś nie wycofały niektórych przepisów będących podstawą decyzji śledczych.

Chodzi o słynne "ścieżki zdrowia" po zakładzie, jakie zafundował nam Janusz Szlanta - mówi Leszek Świątczak, przewodniczący "Stoczniowca" -

Mamy zakaz wstępu do niektórych rejonów stoczni, m.in. na statki. Były zarząd zdecydował, że w trosce o nasze bezpieczeństwo poruszać się możemy tylko po ściśle określonych trasach.

Czekamy cierpliwie na anulowanie tego bzdurnego przepisu*** - czytamy w *Dzienniku Bałtyckim* (12 pa?dziernika 2004).

Inna epoka - kiedyś mieliśmy zupełnie inne "ścieżki zdrowia". Im więcej wolności poza stocznią (paszporty w szufladzie, a nawet dowody zamiast paszportów oraz otwarte granice do sąsiadów), tym mniej swobody w Stoczni Gdynia.

Rzecznik prasowy (ten sam, co za poprzednich prezesów) potwierdza, że zna temat. No to do dzieła, rzeczniku, bo znawców tematu aż nadto, tylko wykonawców konkretnej roboty nie ma... Po morzach woda niesie wesołe szanty polskich żeglarzy, zaś pod sądem w Gdyni oszukani stoczniowcy smętnie zawodzą swe gorzkie szlanty.
14 listopad 2004

Mirnal 

  

Archiwum

ODEZWA DO DZWONU
lipiec 15, 2007
Wiesław Sokołowski Redakcja pisma literackiego
Złudne poczucie niepewności w USA
kwiecień 26, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Wesołość z tego powodu ogarnia mnie pusta, gdy sobie pomyślę, że oszust, oszukał, oszusta"
luty 8, 2003
Michnik/PAP
Interpretacja zniesławienia przez pryzmat kodeksu karnego
grudzień 29, 2005
Marek Olżyński
ŻYCIE W NIEBYCIE
kwiecień 17, 2008
Marek Jastrząb
Dziennikarska zbrodnia
marzec 21, 2003
Polacy zaczynają mówić swoim własnym głosem
sierpień 10, 2005
Doda i Tomek Lubert
Terror jako pojęcie, jest inaczej widziany w USA, niż innych krajach
wrzesień 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Prawda
listopad 14, 2006
Artur Łoboda
„Cud nad Wisłą” trzeba powtórzyć
sierpień 15, 2006
Stanisław Michalkiewicz
Do Polonii na Swiecie i Polakow w Ojczyznie
kwiecień 23, 2005
przesłała Elżbieta
How Good Was the Good War?
lipiec 21, 2008
Piąta kolumna Papieża Polaka
maj 5, 2003
Artur Łoboda
Odpowiadamy za tych, których oswoiliśmy
październik 12, 2003
Artur Łoboda
Niezadowolenie i sprzeciw ws. tarczy na Zachodzie
luty 5, 2008
marduk
"Kropka nad i" - taśma bez końca
lipiec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Po to się rozpoczyna wojnę aby na niej zarabiać
wrzesień 28, 2004
Na kogo nie głosować podczas zbliżających się wyborów
wrzesień 24, 2005
Artur Łoboda
Episkopat krytykuje Radio Maryja
luty 15, 2006
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media