|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Czy polskie wybory są zagrożone? Anomalie, które budzą niepokój |
|
| Jakie anomalia wyborcze wskazują na fałszerstwa? Jak się przed nimi bronić? Podwójne krzyżyki i nie tylko! |
|
| Deklaracja Wielkiej Barrington |
|
| Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Zakrzyczana prawda |
|
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
|
|
| Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 |
|
| |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
więcej -> |
|
Historia-współczesność-współczesność-historia
|
|
Swoje miejsce w Świecie–Cywilizację budujemy na fundamentach dokonań naszych przodków.
Wygląda to trochę tak, jak dobudowywanie kolejnego piętra.
Ponieważ w przeszłości pojawiali się budowniczowie, stawiający niepewne, a czasami destrukcyjne mury, zdarzało się, że niektóre piętra były wyburzane i cofano się do niższych pięter.
Tak było w wypadku Rosji, gdzie rozłożono mury postawione przez komunistów.
Niestety zarówno działalność budowniczych komunizmu, jak też proces wyburzania tego piętra historii, przebiegały w sposób tragiczny dla narodu rosyjskiego i dziś Rosja przedstawia tragiczny obraz.
Kiedy więc uczestniczymy w życiu publicznym, ,musimy mieć świadomość ciągłości kulturowej.
Nie jest możliwe postawienie piętra wiszącego w powietrzu.
Pokonanie praw grawitacji, na skalę globalną, wydaje się niemożliwe do zrealizowania.
Nie jest więc możliwe budowanie kultury, gospodarki, stosunków społecznych, nauki i wszystkich ważnych zjawisk społecznych, w oderwaniu od doświadczeń poprzedników.
Po 1989 roku zrobiono w Polsce wszystko, aby zdezawuować nasze doświadczenia, a przede wszystkim doświadczenia całej cywilizacji dotyczące przemian ustrojowych.
Wielokrotnie więc wmawiano za pośrednictwem mediów ( coraz bardziej tumanionemu społeczeństwu), że jesteśmy prekursorami na nowej drodze rozwoju społecznego.
To oczywista nieprawda, ponieważ system społeczno polityczny PRL z powodzeniem można było porównać do systemu feudalnego i stąd wyciągnąć wnioski z rewolucji dokonanych w Anglii, Francji czy Rosji.
Po dwunastu latach sprawa jest aż nadto czytelna.
Podobnie jak po rewolucji Francuskiej , jak też Rosyjskiej społeczeństwo polskie czeka na polskiego Napoleona, czy też Stalina, który przynajmniej teoretycznie - terrorem uporządkował by scenę polityczną.
Ale doświadczenia przeszłości porównywalne są do wielu zagadnień politycznych i społecznych.
Jeden z najsłynniejszych wniosków związanych z rewolucją francuską to powiedzenie : „rewolucja połyka, ( bąd? zjada) własne dzieci”. Co oznaczało, że rewolucjoniści stawali się ofiarami rewolucji. Pamiętny terror Robbespier’a.
Gdyby popatrzeć na nasze podwórko to zauważymy, że członkowie Solidarności zażarcie walczący z komunizmem, najbardziej ucierpieli w wyniku dokonujących się zmian.
Zyskała tylko wąska grupa byłych działaczy, dystansująca się od prawdziwych problemów Naszego Kraju, za to skrzętnie pilnująca własnych interesów.
Największy interes, podobnie jak podczas Rewolucji Francuskiej zrobili spekulanci i złodzieje.
Po roku 1989 wyciągnięto z lamusa stare sztuczki manipulacji społecznej, na które dały się nabrać niejedno pokolenie i wiele społeczeństw.
|
|
18 grudzień 2002
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
List otwarty do Prezesa Rady Ministrów Pana Jarosława Kaczyńskiego
sierpień 28, 2006
|
Zaginieni w aktach
wrzesień 5, 2002
Dorota Kania http://www.zw.com.pl
|
Globalizacja, czyli programowy upadek Świata
luty 20, 2005
Artur Łoboda
|
Raj Podatkowy - Polska
kwiecień 23, 2003
Andrzej Gwiazda
|
Głos z Australii
sierpień 2, 2003
Krzysztof Janiewicz
|
Brzydki tekst
maj 19, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Potencjalne skutki ataku na Iran
kwiecień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pani doktor Halino Zamel,
Kocham Panią!
Pani doktor Halino Zamel
sierpień 1, 2003
przesłała Elżbieta
|
Przekazanie spisu nazwisk z listy IPN. Gratuluję odwagi Panu Bronisławowi Wildsteinowi.
styczeń 31, 2005
Adam Sandauer
|
Kościół zachowuje się roztropnie?
maj 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
ADHD - mali chuligani pod ochroną orzeczeń medycznych
grudzień 2, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
2008.08.27. Wiadomości w 3ch językach. Three-language news service.
sierpień 27, 2008
tłumacz
|
Lokacyjny sukces
sierpień 15, 2007
|
Do końca
wrzesień 17, 2003
Andrzej Kumor
|
Własność i grabież
listopad 21, 2003
Lech Pruchno Wróblewski
|
Dwa teksty
październik 14, 2004
|
“Wyznania ekonomicznego hitmana”
październik 8, 2006
"Dziś"
|
Eine grose geszeft
kwiecień 9, 2003
IAR
|
Spotkanie NSZ-owca z Żydem w "pałacu cudów"
październik 30, 2003
|
Chcieliście UE, no to ją macie (2)
Technika mycia i dezynfekcji rąk w systemie HACCP zgodnie z normami UE
styczeń 12, 2005
|
więcej -> |
|