|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 |
|
| |
|
| LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw |
|
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji. |
|
| PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL. |
|
| Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010 |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
więcej -> |
|
Manipulacja Polakami
|
|
„Kto jest bez grzechu niech pierwszy rzuci kamień”
Pamiętam program w TVP1, w którym w noc przedreferendalną (nie jest bez znaczenia, że na ostatnią chwilę) n/t naszej akcesji do UE wystąpił prof. J.R. Nowak, wspierał go w tym programie J. Korwin-Mikke. Razem prezentowali logiczne, uczciwe argumenty przeciwko tej akcesji. Przeciw sobie mieli potężne grono młodych oraz ich utytułowanych „autorytetów”, zwolenników wejścia Polski do UE. Przeciętny odbiorca mógł z tego programu wyprowadzić „jedynie słuszny” wniosek: ci dwaj przeciwnicy akcesji do UE, to zagubieni w rzeczywistości, nie młodzi już, nie rozumiejący wyzwań czasu i nowoczesności, skostniali w PRL-owskiej rzeczywistości tetrycy. Prawda natomiast jest po stronie młodości i nowoczesności, a poza tym zwolennicy UE w tolerancyjnym programie stanowili przytłaczającą większość. Wybór był więc, oczywisty i prosty: trzeba głosować za UE. Manipulacja? – ależ to jej podręcznikowy przykład. Dopuszczają się jej wszystkie polskojęzyczne media. Pytanie, w czyich rękach znajdują się media publiczne jest pytaniem retorycznym.
Czy nad ustaleniem prawdy lub fałszu (w tych kategoriach nie rozważano argumentów za i przeciw akcesji do UE) może w ogóle decydować głosowanie, zamiast logicznej argumentacji i dowodzenia? W zjudaizowanym świecie niestety, tak właśnie jest. Manipulacja i fałsz spowodowały, że WHO (Światowa Organizacja Zdrowia) w wyniku właśnie głosowania (!) ustaliła, że homoseksualizm nie jest chorobą tylko stanem normalnym człowieka.
Czy Radio Maryja, Tv – Trwam, Nasz Dziennik są wolne od manipulacji?
Nie będę wypowiadał własnej opinii n/t RM i mediów pochodnych. Chcę przytoczyć tylko kilka faktów, a Państwo przemyślcie je spokojnie sami.
1. RM i media pochodne są antyrosyjskie (nie tylko teksty J. Szaniawskiego i M.
Ryby), tak samo jak rządzący i wszystkie pozostałe media żydowskie w Polsce. Warto się zastanowić, dlaczego RM atakuje Rosję, która odbudowuje chrześcijaństwo – jego odbudowa to fakt niezaprzeczalny, wspiera ją prezydent W. Putin. Czy to, że katolicy rosyjscy są prawosławni uniemożliwia z nimi ekumeniczny dialog, skoro taki dialog prowadzi Kościół z żydami, z którymi dzieli nas wszystko poza Dekalogiem (do którego żydzi i tak się nie stosują – oszustwo na goju to wg nich cnota). Prawosławni katolicy i my, zresztą wszyscy Słowianie, mamy tego samego wroga – światowe żydostwo, to fakt historycznie oczywisty, którego chyba nie ma potrzeby tu udowadniać.
2. Krytyczny tekst prof. Anny Ra?ny (http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20071117&id=my51.txt), w którym autorka postawiła słuszną tezę, że dla nas Polaków różnice między PO i PiS są w rzeczywistości nieistotne, a działania tych partii są dla Polski tak samo szkodliwe, pojawił się po wyborach i wyborcy zostali pozbawieni ważnych opinii i informacji.
3. Podobny tekst K. Bedermana, Niemca, byłego doradcy przedakcesyjnego, uczciwie informującego Polaków (to prawda, że w RM) o zagrożeniach ze strony UE i Niemiec w ogóle nie pojawił się w Naszym Dzienniku. Autor mógł go odczytać w Tv- Trwam dopiero 02.11.2007, czyli po wyborach. Ojciec prowadzący program zaraz zresztą dodał, że jest to tylko jedna z interpretacji (tylko subiektywna opinia K. Bedermana), a program w Tv – Trwam ma w ten wieczór inny temat. (Media ojców Redemptorystów, które tak zaciekle krytykowały UE, zgodnym chórem popierały i popierają PiS, które jest prounijne i opowiada się za przyjęciem unijnej konstytucji bez referendum, podobnie jak PO.)
4. W jednym z programów „Rozmowy niedokończone” w RM wystąpił (ok. miesiąca temu) zakonnik o. dr Jerzy Skawroń. Jego zdaniem, Polska w czasach swojej świetności (tzn. obecnie) powinna ewangelizować Wschód (ewangelizować prawosławnych katolików? – przyp. D.K.). Dalej wg o. doktora, Polska wzorem mesjanistycznych teorii Tołwińskiego (masona, który zwiódł na krótko A. Mickiewicza – przyp. D.K.) musi dziś przyjąć cierpienie, jak Chrystus na krzyżu, ale jednocześnie otworzyć się na nowoczesność, na dialog z Zachodem (ze zjudaizowanym, okradającym nas Zachodem? – przyp. D.K.). Innymi słowy, Polacy musicie pokornie cierpieć i ze spokojem przyglądać się niszczeniu waszych rodzin, majątku narodowego, Ojczyzny, Bóg Wam to wszystko wynagrodzi powołując Wasze dusze do Nieba. Tak zagajał w Tv -Trwam ten genialny, wykształcony zakonnik.
Tak, zostaliśmy sami. Nie mamy przywódców narodowych, nie mamy partii narodowej w sejmie, a z czysto polskiej, narodowej prasy istnieje tylko tygodnik „Tylko Polska” – żydostwo i RM naśmiewają się z tego „antysemickiego” tygodnika. (Jego redaktor L. Bubel ma ciągle nowe rozprawy sądowe za „antysemityzm”, pobito jego syna, spalono mu samochód, a w redakcji mają miejsce częste rewizje z żydowskiego nadania.)
Nawet Episkopat jest rozbity i bardziej judeochrześcijański niż katolicki. I choć nie jestem fatalistą, przypominają mi się słowa Wernyhory:
„I padnie Polska, jak gromem rażona”
– na co składają się kolejne 13-te grudnie naszej historii pisane przez rządzące nami antypolskie żydostwo, filosemitów, filogermanów i kosmopolitycznych zbirów, przez naszych wrogów.
Zacznijmy w końcu myśleć samodzielnie, odrzućmy wrogie media.
|
|
9 luty 2008
|
|
Dariusz Kosiur
|
|
|
|
Było pole do nadużyć w PZU Życie.
czerwiec 27, 2002
PAP
|
Burzenie Gazy
styczeń 27, 2003
BEN ADAM z Tel Awiwu
|
Ekskluzywny wywiad dla polskiej TV
sierpień 31, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Cieć testuje prawo wyborcze
październik 25, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Znamiona cywilizacji śmierci na obliczu UE
czerwiec 4, 2003
Ksiądz arcybiskup Kazimierz Majdański
|
2008.06.12. godz 1200 Serwis wiadomości
czerwiec 12, 2008
tłumacz
|
Precz z antychińskim protekcjonizmem
sierpień 16, 2006
Workers Vanguard
|
Program dla Polski.
Jak przezwyciężyć kryzys i rozwijać polską gospodarkę
luty 20, 2003
prof. Włodzimierz Bojarski
|
W 2002 roku dług publiczny wynosił 47,5 proc. PKB
styczeń 14, 2003
PAP
|
To bylo ludobójstwo
marzec 15, 2003
Adam Kruczek
|
Szukanie frajerów już się zaczęło
październik 18, 2003
|
Löpper ... ?
luty 10, 2004
przysłał Adrian Dudkiewicz
|
Nie dzielić Polaków
lipiec 6, 2008
Artur Łoboda
|
Tak się sprawuje władzę
luty 18, 2005
|
Syjonizm w czasach nazizmu
grudzień 22, 2006
przysłał Piotr Beim
|
Odrodzenie patriotyzmu Liga Slowian Polski!
wrzesień 23, 2006
Bogdan Trzy Radla
|
Polskie strategie i inicjatywy historyczne
wrzesień 11, 2004
prof. Włodzimierz Bojarski
|
Znajd? słowo "terroryzm"
marzec 9, 2003
v-ce
|
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tajemnicze przeciąganie polityków SLD do Samoobrony
marzec 24, 2004
PAP
|
więcej -> |
|