ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego 
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Warto posłuchać 
Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
więcej ->

 
 

Soros jako autor nowej książki






George Soros jest jednym z filarów żydowskiego ruchu roszczeniowego, który chce wymusić od Polski 65 miliardów dolarów; jest on jednym z głównych żydowskich kontrolerów, niby liberalnej, partii Demokratycznej w USA. Natomiast żydowska kontrola partii Republikańskiej, opiera się na ideologii neokonserwatyzmu, stworzonej przez trockistów nawróconych na radykalny sjonizm, którym udało się zawrzeć sojusz z fundamentalistami protestackimi, wierzącymi, że zwycięstwo Izraela nad Arabami jest koniecznym warunkiem powrotu Chrystusa na zimię. W ten sposób, lobby Izraela w USA, w czasie wyborów, jest w sytuacji właściciela dwu ścigających się koni wyścigowych. Właściciel ten zawsze wygrywa, obojętnie który ze ścigających się koni pierwszy osiągnie metę.

Warto przypomnieć że Soros publicznie stwierdza, że używanie niemoralnych środków w interesach jest rzeczą narmalną, ponieważ międznarodowy rynek walutowy nie ma żadnych moralnych ograniczeń i każdy gracz na giełdzie, musi chcieć wygrać za wszelką cenę. Po zdobyciu miliardowej fortuny niemoralnymi sposobami, Soros ma ambicję brać udział w budowaniu i niszczeniu państw.

Soros wziął też udział w prywatyzacji Polski, gdzie sfinansował fundację Batorego, w której zatrudnił Jerzego Turowicza i innych luminarzy Unii Wolności. Fundacja Sorosa zapłaciła koszty nakręcenia filmu Sąsiedzi i w poczcie swoich dyrektorów ma Jana Tomasza Gross’a. autora oszczerczych książek, takich jak „Upiorna Dekada,” „Sasiedzi” i „Starch,” które to książki są amunicją przeciwko Polsce żydowskiego ruchu roszczeniowego.

Krytycy Sortos’a spekulują, czy jest on „glabalnym konspiratorem finansowej dominacji,” lub też że jest on „światowej skali złoczyńcą,” o wielkim sprycie, który wierny żydowskiej tradycji krytyki, uważa, że wartość Bush’a dla Żydów kończy się, zwłaszcza że przez swoje postępowanie Bush polaryzuje islam. Zarzuty te Soros podsumował w książce „The Age of Fallibility: Consequences of the War on Terror” (“Wiek Omylności: Skutki Wojny Przciwko Terrorowi”).

Ciekawe jest, że Soros uważa, że gospodarka amerykańska staje się niestabilna z powodu zbytniego zadłużenia, zwłaszcza z obliczuu zbliżającego się krachu w budownictwie mieszkaniowym i przy spadku wartości nieruchomości: krach ten,według niego może nastąpić już w 2007 roku.

Polaryzaja między partią Demokratyczną i partią Republikańską w USA jest Żydom potrzebna, żeby dokonywać mniej lub bardziej zakulisowego sterowania tymi partiami, zwłaszcza w sprawach Bliskiego Wschodu, przemysłu zbrojeniowego i płynnego paliwa.

Wśród listów do redakcji w The Wall Street Journal z 24go sierpnia, 2006, w rubryce pod tytułem: „Kult Sorosa: Nowa Polityka Zagraniczna” David Horowitz, (Republikanin) prezes fundacji „The David Horowitz Centum Wolności,” pyta: „Czy partia Demokratyczna (finansowana przez Sorosa) stała się kultem? Czy lewicowy miliarder George Soros jest guru (duchowym przywódcą) tego kultu?”

„Jeżeli są terrorysci na świecie to dlatego, według Sorosa, że Bush spowodował ich istnienie w Iraku, na terenie Gazy, w Libanie, Afganistanie i Somalii.” Naturalnie Żydzi unikają wspominania faktu, że konflikt Żydów przeciwko Arabom, spowodował sytuację dzisiejszą na Bliskim Wschodzie. W tym żydowscy działacze republikańscy i demokratyczni nie różnią się.

Natomiast Żydzi i ich pomocnicy w partii Demokratycznej zgadzają się z opinią Sorosa co do neokonserwatywnego rządu Bush’a, że mówienie o wojnie przeciwko terrorowi szerzy fałszywą metaforę o „wojnie przeciwko terrorowi,” który to terror jest taktyką a nie stroną walczącą. Natomiast wielu Żydów-Demokratów nie zgadza się z Sorosem, że są różnice między Alkaidą, Hamas’em, Hezbollah, partyzantami sunnitów i milicją „Mehdi army” w Iraku, których autor piszący z „demokratycznego stanowiska” zalicza do „islamo-faszyzmu” i uważa, że wymuszanie z ludzi informacji jest konieczne dla bezpieczeństwa USA. Oburza się on na zdanie napisane przez Sorosa że :”Obecne kłopoty USA spowodowane są amerykańskim brakiem zrozumienia Bliskiego Wschodu.”

Soros chce, żeby w następnych wyborach wygrali Demokraci, ale żeby działali na korzyść Izraela, według „recepty Sorosa,” którą Soros opublikował w swojej nowej książce “Wiek Omylności: Skutki Wojny Przciwko Terrorowi.”

www.pogonowski.com
27 sierpień 2006

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Biznesmeni - oszuści pod kluczem
sierpień 27, 2002
IAR
Bój o PKO (jeszcze) BP
wrzesień 14, 2004
PAP
Atak na Irak (II)
luty 3, 2007
przesłał ICP
Oddając szacunek Ojczy?nie sami zyskamy godność (1)
wrzesień 27, 2004
NIE "tarczy antyrakietowej" - demo niedziela
styczeń 27, 2007
Inicjatywa "Stop Wojnie"
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie "Solidarność", czyli społeczny ruch rewindykacyjny
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
"Gdy rozum śpi budzą się potwory"
kwiecień 16, 2007
Dariusz Kosiur
Galeria, hotel, a potem kolejne hotele i biurowce
marzec 7, 2006
Magdalena Kursa
Apel o unikanie emocjonalnych wypowiedzi i osądów, a podawanie do wiadomości ogółu ?ródeł, nazw, liczb...
styczeń 26, 2007
antycenzor
Jak mówić dużo nie mówiąc nic
luty 27, 2003
"Orange Alarm"
grudzień 31, 2004
Marek Głogoczowski
Śmierdziel
listopad 13, 2004
Porównanie papieży JP2 i B16 jako polityków
sierpień 19, 2007
tłumacz
Bliższe Polakom Niemcy niż USA?
grudzień 14, 2007
Gregory Akko
Co było "polskie", jest "prywatne"
październik 31, 2005
PAP
Tzn, momencik, momencik...
maj 9, 2005
JurekS
Wszystko wskazuje na bandziorów powiązanych INSTYTUCJONALNIE z władzą...
czerwiec 4, 2007
tłumacz
Głupie gadanie
październik 23, 2008
Artur Łoboda
Wzrosła liczba Żydów w parlamentach różnych krajów świata
listopad 17, 2006
bibula
Stacja Kraków - wioska
sierpień 25, 2004
www.krakow.pl
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media