ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności 
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
więcej ->

 
 

Wiarygodność polskiego "kapitalizmu"

Wypowiadamy umowy dwustronne z Rosją


Polska musi wypowiedzieć dwustronne umowy handlowe z Rosją, gdyż wchodząc do Unii Europejskiej zostanie objęta układem o partnerstwie i współpracy UE-Rosja - oświadczył w poniedziałek w Luksemburgu minister spraw zagranicznych Włodzimierz Cimoszewicz.

Cimoszewicz odrzucił żądania Moskwy, która chce zachować umowy dwustronne z państwami przystępującymi do Unii 1 maja 2004 roku. Zareagował też bez entuzjazmu na rosyjskie postulaty, żeby rozszerzyć Stałą Radę Partnerstwa UE-Rosja i żeby skłonić Unię do zniesienia wiz dla Rosjan.

"Z pewnym zaniepokojeniem obserwujemy niechęć Rosji do uznania, że nowe państwa członkowskie od 1 maja przyszłego roku powinny być objęte mechanizmami układu o partnerstwie i współpracy" - powiedział Cimoszewicz.
14 październik 2003

PAP 

  

Archiwum

Teoria spisku
grudzień 4, 2007
Marek Olżyński
Przekrzywiona opaska Temidy
październik 8, 2005
Witold Filipowicz
Ladies, Gentlemen & Others
wrzesień 8, 2007
Kolas Bregnon
Protest głodowy posła Nowaka w Sejmie i ponad 2 miesiące milczenia mediów
marzec 23, 2005
Adam Sandauer
Prokuratorski rynsztok
maj 1, 2003
PAP
Przypadek czy koordynowana polityka demograficznego wyniszczania Rosji?
marzec 23, 2008
tłumacz
Dylemat wyboru myślących Polaków
październik 4, 2005
dr Leszek Skonka
Zimna, piękna Polska
styczeń 22, 2006
zaprasza.net
Sprawiedliwość i życie
październik 29, 2005
Stanisław Michalkiewicz
Przez żonę obciął sobie penisa
listopad 5, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Odbudujemy Irak"
kwiecień 16, 2003
Atak z Europy Wschodniej
marzec 3, 2007
z.m.k.
Przemówienie Dorna, którego nie chciano słuchać
listopad 23, 2007
Ludwik Dorn
Może to sygnał...
grudzień 28, 2005
Niepodległość Polski Katolickiej
Dług publiczny do 2006 nie przekroczy 55 proc. PKB
listopad 28, 2002
PAP
"Zdrowa" zachodnia żywność
październik 8, 2003
Bolszewizm i Żydzi
wrzesień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Fahrenheit 9/11" z owacją na stojąco
maj 18, 2004
Ewa
Walka, mus ...
lipiec 22, 2008
Artur Łoboda
Prezydent przestrzega przed pomysłami na "karykaturę RP"
listopad 11, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media