ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami 
Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację.  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
davidicke.pl 
Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy.  
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
więcej ->

 
 

Dyrektorzy o sukcesie "Nocy Muzeów w Krakowie"

Wiadomości




Dyrektorzy krakowskich muzeów podziękowali Prezydentowi Miasta Krakowa Jackowi Majchrowskiemu za inicjatywę i zaangażowanie w organizację "Nocy Muzeów w Krakowie".

Dyrektorzy zebrani w Krakowie na Stałej Konferencji Dyrektorów Muzeów Krakowskich uznali majowe przedsięwzięcie za duży sukces środowiska krakowskich muzealników i samego Miasta. Na ręce Prezydenta Jacka Majchrowskiego skierowali podziękowania za dobre zorganizowanie akcji i sam pomysł jej przeprowadzenia. W ich opinii, ponad 50 tysięczna frekwencja dowodzi, że przedsięwzięcie należy kontynuować.

Noc Muzeów w Krakowie (z 1 na 2 maja br.), pod hasłem "Tajemnice Europy", była jednym z punktów programu "Dni Europejskich" trwających w tym czasie w naszym mieście. Krakowskie muzea zaprezentowały swoje bogate zbiory dokumentujące dorobek kulturalny i dziedzictwo narodowe. Biletem wstępu do obiektów uczestniczących w akcji była specjalnie wybita na tą okazję pamiątkowa moneta w symbolicznej cenie 1 złoty. W projekcie uczestniczyły: Muzeum Narodowe w Krakowie, Muzeum Historyczne Miasta Krakowa, Muzeum Archeologiczne, Collegium Maius, Muzeum Etnograficzne, Muzeum Farmacji Collegium Medicum UJ, Muzeum Historii Fotografii, Muzeum Inżynierii Miejskiej, Muzeum Lotnictwa Polskiego, Galeria Bunkier Sztuki, Muzeum Archidiecezjalne w Krakowie, Galeria - Pracownia Tadeusza Kantora (aneks Cricoteki).
9 czerwiec 2004

 

  

Archiwum

Dwa tematy - SOBCZAK i SZPAK
grudzień 17, 2002
http://angora.pl/
Dziwne ceny usług w USA
luty 10, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy Katykatury Duńskie są Prowokacją?
luty 20, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Bush zbrodniarzem wojennym?
grudzień 28, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Berlin a Polska
wrzesień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Kompromitacja
wrzesień 15, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Nie lękajcie się Mamona?
kwiecień 11, 2005
Marek Głogoczowski
Scenariusze i reżyseria, po polsku
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
Politycy już znają wyniki referendum
Znali je od dawna

czerwiec 9, 2003
Oblicza iluzji
styczeń 25, 2003
Robert Knap http://www.naszdziennik.pl/
Miller żegna stary rok manifestując lekceważenie społeczeństwa Polskiego
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda / PAP
(Ostrzeżenie) Samoobrona za Geremkiem
lipiec 15, 2004
LIST OTWARTY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
marzec 14, 2005
Andrzej Gwiazda
Katastralna katastrofa. Podatek narzędziem w rękach sprzedajnej władzy w Polsce
kwiecień 2, 2003
Maciej Winnicki
Westchnąć tylko, och!
maj 1, 2007
Marek Olżyński
Im wyżej wyjdziesz, tym niżej upadniesz.
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (1)

listopad 14, 2003
Artur Łoboda
Szaron i "Mocarstwo Izrael"
styczeń 6, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kazimierz Wielki był naprawdę wielkim, a największym kobieciarzem
październik 6, 2003
Elew
Potakiwacze Izraela w USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Rozrywka jak na Titanicu- USA tonie :)
sierpień 11, 2007
marduk
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media