|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Powinniśmy się skupiać na wzmacnianiu odporności |
|
Prof. dr hab. n. med. Ryszard Rutkowski zadał pytanie Szumowskiemu.
Odpowiedzi nie uzyskał. |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Montanari: Szczepionka to wielki przekręt |
|
| Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia |
|
| Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW |
|
|
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW ! |
|
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,
chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Ukraina: Maski rewolucji |
|
| W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
więcej -> |
|
USA odrzucają zakaz stosowania bomb kasetowych
|
|

Stany Zjednoczone odrzuciły uchwaloną w piątek w Oslo uchwałę zakazującą używania, produkcji, sprzedaży i magazynowania amunicji kasetowej.
- Uważamy, że taka broń ma swoje miejsce w arsenałach pod warunkiem odpowiedniej technologii oraz określenia zasad jej użycia - powiedział rzecznik Departamentu Stanu Sean McCormack.
Uchwałę przewidującą wprowadzenie zakazu stosowania amunicji kasetowej do roku 2008 podpisało 46 krajów (na 49 uczestników konferencji), w tym m. in. Wielka Brytania i Francja.
Polska, Rumunia oraz Japonia nie zaakceptowały tej uchwały.
W konferencji nie wzięli udziału przedstawiciele Rosji, Stanów Zjednoczonych oraz Izraela, które należą do głównych producentów amunicji kasetowej.
Amunicja ta, stosowana w formie bomb lotniczych i pocisków artyleryjskich, działa na zasadzie rozrzucania po wstępnym wybuchu znacznej liczby (do 650) pojedynczych mniejszych ładunków wybuchowych, które pozwalają razić cele na dużym terenie.
Zazwyczaj pewna część mniejszych ładunków nie eksploduje od razu, zamieniając zbombardowany teren w pole minowe, niebezpieczne nawet po wielu latach.
Według ostatniego raportu organizacji Handicap International, 98 proc. ofiar amunicji kasetowej to cywile. Dokładna liczba ofiar (zabitych i rannych) tej amunicji nie jest znana; eksperci oceniają ją na dziesiątki tysięcy.
|
|
24 luty 2007
|
|
PAP
|
|
|
|
Tezy do działania w ramach Programu Społecznego Polska 2005
marzec 24, 2003
Jakub Mariawicz
|
¬d?bło w oku cudzym ....
listopad 9, 2004
|
Spotkanie NSZ-owca z Żydem w "pałacu cudów"
październik 30, 2003
|
Czyżby innych w przedbiegach usuwano?
Słowo o książce "Obława" Joanny Siedleckiej
(wyd. Prószyński i S-ka S.A.)
listopad 6, 2005
Wiesław Sokołowski
|
Spotkanie autorskie z Markiem Głogoczowskim
wrzesień 20, 2007
zaprasza.net
|
KREDYT SPOŁECZNY - ROZWIˇZANIEM EKONOMICZNYM
sierpień 15, 2002
"Michael"
|
MF:Rosną nasz długi!
czerwiec 20, 2008
|
Zaklamywanie Historii
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
|
Co zostało z polskiego przemysłu
lipiec 22, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
|
P.J.EMIGRACJA NIE JEDEN MA SMAK...
kwiecień 3, 2007
KLICKER
|
LESZEK BALCEROWICZ
grudzień 18, 2002
anToni, "GAZETA", Toronto
|
Zaginiona nie(!)poszukiwana ?
kwiecień 17, 2006
zn
|
.... i reszta
lipiec 29, 2003
Stanisław Michalkiewicz
|
LPR tylko dla Polaków
listopad 10, 2004
|
Chcieliście UE, no to ją macie (1)
styczeń 11, 2005
|
Import guzików ze swastyką...
styczeń 11, 2007
tezlav von roya
|
Było dwóch agresorów w 1939 r.
wrzesień 9, 2004
|
65 miliardów
luty 11, 2007
przesłała Elżbieta
|
Czy Michnik nie był kiedyś sekretarzem ( sekretarką ? ) tej cioci Andrzejewskiego?
kwiecień 6, 2003
ania 67
|
więcej -> |
|