|
| Na straży wolności: Goldman Sachs |
|
| Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| 5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine |
|
| “The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith |
|
| Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Młodzież izraelska w Polsce |
|
| Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. |
|
| "Norymberga 2" w Sejmie RP |
|
| |
|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Światowy dług |
|
| Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? |
więcej -> |
|
Giertych: papież nawołuje do zmiany polityki społecznej w Polsce
|
|
Lider LPR Roman Giertych za najważniejsze w przesłaniu papieża z zakończonej w poniedziałek wizyty, uznał potępienie liberalizmu. Podkreślił, że odczytuje przesłanie Ojca Świętego jako nawoływanie do zmiany polityki społecznej w Polsce.
Przesłanie Jana Pawła II odczytuję jako nawoływanie do zmiany kierunku polityki społecznej w Polsce, szczególnie ku uwzględnieniu biednych. Papież po raz pierwszy - wydaje mi się - tak ostro potępił liberalizm i wezwał do obrony wolności ojczyzny, co było szczególnie interesujące - powiedział w poniedziałek Giertych.
Według niego, papież wezwał biskupów do zaangażowania społeczno - politycznego. Oczywiście we właściwym sobie wymiarze tak, jak biskup Feliński, w wymiarze wolność narodu i ojczyzny - uważa Giertych.
Jego zdaniem, takie wezwanie ze strony papieża jest - jak powiedział - uderzeniem w tę walkę z Kościołem, którą toczą laickie media od jakiegoś czasu mówiąc o wtrącaniu się Kościoła do polityki.
Najważniejsza część przesłania to potępienie liberalizmu i wezwanie również biskupów do działań społeczno - politycznych, oraz co bardzo istotne pokazanie, że wolność narodu i ojczyzny ma swoje bardzo istotne znaczenie - powiedział lider LPR.
Ojciec Święty podkreślił również, że istotne było dla niego - jak to określił - wyraźne odejście od tego, co było podczas ostatniej pielgrzymki i o co zabiegali premier i prezydent tzn. wsparcia rządu w sprawach integracji europejskiej. Papież wyraźnie unikał tego tematu. Dzisiaj wypowiedział się, że Polska powinna znaleźć swoje godne miejsce we wspólnotach europejskich, że Polska zawsze była w Europie, ale było to powtórzenie tezy, której w Polsce właściwie nikt nie kwestionuje - powiedział Giertych.
Według niego, teza, że Polska powinna znaleźć godne miejsce we wspólnotach europejskich, to nie jest rzecz, która by w jakikolwiek sposób odnosiła się do integracji europejskiej i znajduje poparcie wszystkich ugrupowań politycznych.
Stąd odczytuję, że te nadzieje, które miał np. Leszek Miller kiedy mówił o wypowiedzi papieża o integracji, okazały się bezpodstawne. Papież wypowiedział się w sprawach daleko ważniejszych niż integracja europejska, przeszedł ponad całym tym sporem, odnosząc się do istoty zagadnienia. Potępił to, co jest w Unii Europejskiej i w Polsce i w innych krajach świata, to jest permisywizm moralny, cywilizację śmierci, którą nazwał „misterium iniquitatis” czyli tajemnicą nieprawości - powiedział poseł LPR.
Według niego, wspomniana przez papieża "tajemnica nieprawości" ma związek z liberalizmem. To były bardzo mocne słowa i ku przemyśleniu obecnie rządzących, którzy nas w stronę liberalizmu pchają - powiedział.
Jestem bardzo zadowolony z tej wypowiedzi Ojca Świętego. Wielu Polaków może odczytywać w niej coś dla siebie. Natomiast jest jasne, że ze strony tych którzy próbowali się podczepić pod Ojca Świętego, myślę tutaj wprost o panu prezydencie Kwaśniewskim i panu premierze Millerze, którzy w sposób nachalny, jeszcze wczoraj próbowali narzucić poparcie swojego programu przez papieża mówiąc, że w rozmowie prywatnej popierał on przystąpienie Polski do Unii, było to wielkie nadużycie - uważa Giertych. |
|
20 sierpień 2002
|
|
PAP
|
|
|
|
Piraci ośmieszają mocarzy tego świata
wrzesień 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Żydom i Izraelowi wszystko wolno!
październik 24, 2006
tatar
|
Cierpienie to skandal
marzec 31, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Rząd Millera, nie reprezentujący już prawie nikogo, ciągnie Polaków do Unii Europejskiej
kwiecień 16, 2003
Adam
|
Głos spod murawy ...
styczeń 24, 2006
|
Jest szansa dla Polski. Nawet użyteczni durnie zaczynają myśleć
wrzesień 9, 2008
|
Ochrona zdrowia Narodu
październik 18, 2008
Dariusz Kosiur
|
Bzdety :
"zderzenie cywilizacji"
luty 6, 2003
PAP
|
Kościół stanie za Urną
styczeń 9, 2003
Adam Zieliński
|
Problem żydowski wg Theodorakisa
wrzesień 7, 2004
|
Zadłużenie Skarbu Państwa wzrosło
czerwiec 27, 2002
PAP
|
Irael zagrożony swoją własną bronią nuklearną
kwiecień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
US utracili kontrolę nad prowincją Anbar
wrzesień 14, 2006
marduk
|
Obama ulega lobby Izraela?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
CYNCYNAT PO POLSKU
kwiecień 30, 2008
Marek Jastrząb
|
Cyniczne kłamstwo o Arturze Sandauerze - www.polonica.net
styczeń 28, 2006
Adam Sandauer
|
Przesłanie Kaczyńskiego
styczeń 27, 2006
zaprasza.net
|
Na krawędzi wojny ostatecznej
grudzień 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co z Polska?
wrzesień 21, 2006
mik4
|
"Cywilizowana" Unia której pragniemy
kwiecień 28, 2003
IAR
|
więcej -> |
|