ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? 
Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. 
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Jak to jest z kowidem na Florydzie? 
 
więcej ->

 
 

Przelot

Przelot nad piecami

Muzeum oświęcimskie słusznie zaprotestowało przeciwko przelotowi izraelskich F-15 nad bocznicą kolejową prowadzącą do obozu. Trzy odrzutowce pilotowane przez potomków Żydów ocalałych z Holokaustu mają zniżyć lot, tak by gołym okiem można było rozpoznać widniejące na nich gwiazdy Dawida, i w zwartym szyku przelecieć nad obozem.
W uroczystości zaplanowanej na 4 września ma wziąć udział 200 izraelskich wojskowych. Muzeum uważa, że tego rodzaju pokaz siły militarnej w takim miejscu jak obóz koncentracyjny w Oświęcimiu jest niestosowne. Skoro tak uważa zarząd Muzeum, to ja mam pytanie, kto wydał Żydom zgodę na latanie nad miastem na wysokości 500 m nad ziemią?!
Niestosowne jest również to, że izraelskim samolotom nie będą towarzyszyły polskie maszyny. Jeśli bowiem urządza się taką demonstrację, to w końcu warto przypomnieć, kto jest gospodarzem, a kto gościem. W przeciwnym wypadku zaczynają odżywać strachy przed wysuwanymi jeszcze nie tak dawno projektami eksterytorialności Oświęcimia i przekazania tych terenów pod zarząd żydowski.

Militarna siła doprowadziła do tragedii Holokaustu. Była to tragedia upadku człowieczeństwa i grzmoty wyprodukowanych w USA odrzutowców w perwersyjny sposób tę tragedię pogłębiają. Jeśli dla kogoś przesłaniem płynącym z Oświęcimia jest konieczność budowania bomb atomowych i oliwienie czwartej co do wielkości machiny militarnej świata, to zdaje się, że zbyt krótko chodził po tym wstrząsającym Muzeum.

***
Za pó?no...

Prezydent Stanów Zjednoczonych obiecuje, że wkrótce jego administracja zajmie się problemem ucieczki produkcji do krajów taniej siły roboczej. Bush powoła specjalnego koordynatora... Amerykańska gospodarka od dłuższego czasu przestaje produkować, fabryki przenoszą się do Meksyku, rynek zalewa tani chiński towar. Bez produkcji gospodarka wielkiego kraju nie jest w stanie istnieć. Przede wszystkim zaś nie jest w stanie niezależnie funkcjonować. Dziś nawet amerykańskie zakłady zbrojeniowe - dział strategiczny - zależą w olbrzymiej części od dostaw z zagranicy.
Co prawda, niektórzy ekonomiści tłumaczą, że Ameryka jest w stanie poradzić sobie, sprzedając usługi, tzw. kulturę i "innowacje", czyli inaczej rzecz ujmując, najnowsze technologie. Mówi się, że za granicę ucieka głównie brudna i prosta produkcja. Niestety, nie jest tak pięknie. Owszem, początkowo w takich Chinach klejono trampki i tandetne gadżety, dziś jednak ucieka tam produkcja oparta na wysoko zaawansowanej technologii komputerowej czy kosmicznej. Urok taniego chińskiego pieniądza zniewala najbardziej patriotycznych Amerykanów. Już dziś gospodarka USA jest uzależniona od chińszczyzny i jakiekolwiek zakłócenie transpacyficznych dostaw spowodowałoby poważne perturbacje i recesję. Administracja prezydenta Busha prowadzi rozmowy z Chińczykami, namawiając do podniesienia kursu juana (obecnie "podpiętego" na niskim poziomie do amerykańskiej waluty), Pekin pozostaje jednak głuchy na te prośby, tłumacząc się, że mogłoby to doprowadzić do utraty miejsc pracy (gdyby tak ktoś z Warszawy chciał tego posłuchać...).
Po drugie zaś, nie można innowacji i wysoko zaawansowanej technologii robić "na sucho", nie dysponując zapleczem produkcyjnym. Wszak Chińczycy są nie gorsi od Amerykanów w wymyślaniu nowych rzeczy - mają na swym koncie całkiem sporo wynalazków - od papieru poczynając...

5 wrzesień 2003

Andrzej Kumor 

  

Archiwum

Planowa destrukcja
grudzień 12, 2003
Nasz Dziennik
Czytane między wierszami
wrzesień 4, 2003
Artur Łoboda
Oświadczenie Primum Non Nocere - o protestach Służby Zdrowia i ustawie 203
luty 16, 2005
dr Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Czy głupie prawo to jeszcze prawo?
styczeń 27, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Możecie sobie protestować - Cimoszewicze i tak zrobią swoje i naród się nie ruszy
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
"Nowy Bliski Wschód"
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kapitalizm tuż po socjalizmie. Obdarci z wszystkiego
styczeń 29, 2008
Marek Olżyński
"Co mi z wolności, kiedy nie żyje moja rodzina"
kwiecień 7, 2003
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS
luty 21, 2009
Wojciech Papis
Do Dyrekcji Radia Maryja
wrzesień 27, 2005
Roman
Gwałt na służbie
grudzień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Wpływy Chin szerzą się na świecie
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Akt wojny
styczeń 3, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
Na kolana
wrzesień 26, 2003
Andrzej Kumor
Logika zapobiegania zagrozeniom nuklearnym
kwiecień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pl.Jokes.Diamenty???Walenty???
luty 13, 2007
8IIIFAN
Wspomnienie o Janku Samsonowiczu
październik 4, 2005
przeslala Elzbieta
Manifestacja w Warszawie - przeciw wojnie w Iraku
czerwiec 30, 2004
Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media