|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca |
|
|
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID |
|
|
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
więcej -> |
|
Za zacieśnieniem integracji z Unią Europejską, choćby kosztem resztek suwerenności.
|
|
Udowodnię metodą sprowadzenia do niedorzeczności że pojawiające się wezwania do wystąpienia z UE są bzdurą .
Załóżmy że cel odezwy został zrealizowany i Polska bez poważniejszych strat i zobowiązań opuściła UE.
Przeprowad?my inwentaryzację. Zadłużenie zagraniczne blisko 200 miliardów euro. http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=fa562ea7-82e4-4ce9-9d02-e531816353f4
szacunkowa wartość majątku narodowego w kwietniu 2008 podobna tj. 760 miliardów złotych http://forum.abc-ekonomii.net.pl/majatek-narodowy-polski-skarbu-panstwa-vt386.htm
Są różne sposoby wyceny: wartość księgowa, potencjał do generowania zysku, czy wreszcie najpopularniejsza - ustalana na zasadzie podaży i popytu. Czyli ile najlepszy z potencjalnych klientów chce zapłacić. Każdy z nich jest na swój sposób racjonalny i może stanowić podstawę do dyskusji na temat wartości polskiego majątku narodowego.
Jedyny sposób z którym nie zamierzam polemizować to opieranie wartości na sprawiedliwości społecznej, historycznej, a nawet na zaangażowaniu religijnym inwentarza żywego. Argumenty że w wartości Stoczni Gdańskiej jest zaklęta idea Bolka i myśl społeczna sprecyzowana w habilitacjach braci Kaczyńskich są dla mnie nie do przyjęcia, mimo wielokrotnego powtarzania ich na krajowych zjazdach związków zawodowych. Nawet obrzędy z udziałem hierarchów i z paleniem opon samochodowych w miejsce tradycyjnego kadzidła nie przekonają mnie.
Zwracam uwagę że wartość inwentarza żywego jest zawsze pomniejszona o koszt administracji to znaczy kierowania nim. Polacy znani są z buty i z braku subordynacji. Takie nastawienie powoduje spadek zainteresowania środkami produkcji na terenie Polski, a przez to obniżenie ich wartości. Dlatego uważam że bardzo korzystne dla gospodarki Polski byłyby spektakularne akcje anty-związkowe. Dotychczasowe zmiany w prawie pracy na korzyść pracodawców wymuszone przez UE uważam za niewystarczające.
Czyli wartość księgowa Polski koło zera. Powyższe nie obejmuje rzekomych zobowiązań Polski wobec Żydów amerykańskich na 65 miliardów dolarów.
Zewnętrzna sytuacja polityczna. Sąsiedzi zantagonizowani. Rosja uczyniła sobie największe święto narodowe z rocznicy przepędzenia Polaków z Moskwy. Niemcy pamiętają że głównym celem obecności Polski w UE było blokowanie niemieckich projektów.
W przypadku wystąpienia Polski z UE dojdzie do porozumienia między Federacją Rosyjską, Niemcami i USA. Niemcy i FR przejmą Polskę zobowiązując się do spłaty obciążeń. USA , reprezentujące Żydów amerykańskich, zgodzi się na odstępne w wysokości porównywalnej do roszczeń Żydów amerykańskich np. 100 miliardów euro. FR i Niemcy zgodzą się na te warunki. Oczywiście inwentarz żywy nie ma nic do gadania.
Doszłoby do ostatniego w historii rozbioru Polski. Ostatniego, bo połączonego z przymusowym wysiedleniem tej ludności która nie godzi się na obywatelstwo niemieckie bąd? rosyjskie. Granica między Niemcami a FR zostaje ustalona na linii Wisły, bo to Niemcy przejmują ponad 60% zobowiązań Polski.
Dla zwiększenia popularności tych działań, zwłaszcza w środkowej Europie, część terytorium Polski zostaje sprzedana krajom ościennym: Litwie, Białorusi, Ukrainie, Słowacji, Republice Czeskiej. Głównie obszary przygraniczne, w ramach tak zwanej regulacji granic i dla unikania konfliktów etnicznych w przyszłości. Dlatego Polak dla uzyskania obywatelstwa takiego kraju będzie się musiał wykazać znajomością języka danego kraju, natomiast obywatelstwo FR bąd? Niemiec będzie przyznawane bez takiego egzaminu.
Nie przewiduje się oporu ludności miejscowej przy realizacji tych planów. USA rezerwują sobie prawo przejęcia części żywego inwentarza męskiego w wieku poborowym.
Byłbym oszustem gdybym twierdził że pozostanie Polski w UE zapewnia świetlaną przyszłość. Ale Polska ma do wyboru tylko czarne scenariusze, a ten wydaje mi się najkorzystniejszy - najmniejsze zło.
Zalety pozostania w UE.
1. Tylko przynależność Polski do UE ogranicza możliwości USA w przekształceniu Polski w kraj wysługujący się USA i Izraelowi w ludobójczych przedsięwzięciach na całym świecie. Polska, podobnie jak wszystkie kraje UE, a inaczej niż USA i Izrael, jest sygnatariuszem wielu międzynarodowych konwencji i uznaje jurysdykcję Międzynarodowego Trybunału w Hadze. Więcej na ten temat obok w artykule: "Były prezydent Bush zbrodniarzem wojennym?"
http://www.zaprasza.net/a_y.php?mid=29914&
2. Tylko przynależność Polski do UE ogranicza możliwości Federacji Rosyjskiej w pozbawieniu Polski zaopatrzenia w surowce energetyczne.
3. Tylko przynależność Polski do UE ogranicza możliwości Niemiec w zdominowaniu Polski połączonym z germanizacją. Angielski pozostaje zdecydowanie najważniejszym językiem obcym w Polsce, a niemiecki zmuszony jest konkurować z rosyjskim, a nawet z francuskim.
Taka wielokulturowość zapobiega skutecznie jednostronnemu wynarodowieniu.
4. Tylko przynależność Polski do UE powoduje że ścierają się tu interesy kilku krajów, przede wszystkim Usraela, Niemiec i Federacji Rosyjskiej , a żadna z tych potęg nie może sobie zapewnić całkowitej dominacji m.in. dzięki obowiązującej formule prawnej.
5. W dobie otwierania się granic i ujednolicenia obyczajów i przepisów może największą korzyścią z pozostawania w UE jest ochrona ludności zamieszkującej regiony pomiędzy Odrą a Bugiem przed zakusami wprowadzenia państwa policyjnego na tym obszarze przez różnego rodzaju fanatyków.
Rzeczywiście, moja argumentacja jest ANTYPAŃSTWOWA. Uznaję państwo polskie po roku 1989 za strukturę przestępczą. Nie respektuje ono podpisanych konwencji międzynarodowych i nie przestrzega własnej konstytucji. Stalinowskie przeżytki jak immunitety prokuratorskie czy rekomendacje środowiskowe na aplikacje nie tylko zachowały się ale uległy petryfikacji. Podobnie zwiększenie opłat notarialnych dla utrudnienia przekształceń własnościowych. Takie państwo planowo dezinformuje swoich obywateli czemu przeciwdziałają moje serwisy informacyjne. Jako jeden z nielicznych potrafię to dostrzec dzięki ponadprzeciętnej wiedzy.
Nie waham się do szczucia jednych przestępczych organów przeciw innym: CBA przeciw prokuraturze, prokuraturę przeciw CBA, a wszystkich razem do instytucji europejskich...
CBA za umocowanie prawne (podległe bezpośrednio premierowi, czyli szefowi władzy wykonawczej), niejako instytucjonalnie łamiące prawa człowieka i wprowadzające państwo policyjne pod pretekstem populistycznego hasła walki z korupcją, a prokuraturę za brak niezależności i wysługiwanie się władzy wykonawczej w realizacji przestępczych, a nawet zbrodniczych działań w Polsce i za granicą przy zachowaniu stalinowskich przywilejów (immunitety)
Moja argumentacja jest ANTYNARODOWA bo przeciwstawiam się popularnym w Polsce, zwłaszcza w „środowiskach patriotycznych”, germanofobii i rusofobii. Podziwiam te 2 narody, bo mimo morza nawzajem przelanej krwi potrafią przełamać wzajemne uprzedzenia i budować lepszą przyszłość ku obopólnej korzyści a nawet razem przeciwstawiać się zbrodniczym praktykom marionetkowego państwa polskiego. Ogólnoświatowe obycie, znajomość kultur różnych krajów, studia lub praca naukowa w wielonarodowościowych środowiskach - to skuteczny lek na narodowościowe czy rasowe skrzywienie. Należę do nielicznych szczęśliwców którym dane było zażycie tej szczepionki... Nie można tego powiedzieć o pętaku występującym publicznie jako dr Artur Górski który już zdążył obrazić aktualnego Prezydenta USA.
Czarno-białe prezentacje właściwe są tylko dla związków zawodowych. Dlatego przeciwny jestem powszechnej w środowiskach anty-europejskich demonizacji Adama Michnika. Polecam związany z AM tygodnik AGORA który zawiera wiele informacji dostępnych poza tym tylko w moich serwisach informacyjnych. Mimo związków z Republiką Czeską, dopiero z Agory dowiedziałem się o praktykach eugeniki w RC - ostatnio około 100 sterylizacji, i to przy uproszczonej procedurze.
Natomiast moja argumentacja nie jest ANTYPOLSKA z kilku powodów.
Polska jako suwerenne państwo od dawna nie istnieje. Stanowisko polskie nie liczy się na arenie międzynarodowej. Jak dowcipnie powiedział MSZ FR Ławrow: "Polska nie przeszkadza w rokowaniach FR - USA w sprawie Tarczy"... Może co najwyżej antagonizować bardziej niektóre ugrupowania polityczne niż inne jak np. kwestią uczestnictwa Eryki S., Przewodniczącej Związku Wysiedlonych, w pewnej Radzie.
Polityka państwa polskiego jest dzika, prymitywna, nieracjonalna. Państwo polskie wielokrotnie domagało się publicznie od USA, Niemiec, Federacji Rosyjskiej czy od innych krajów łamania ich własnego prawa co wywoływało konsternację i zażenowanie. Ma tylko szacunek dla wszelkich odstępstw Izraela od respektowania powszechnie przyjętych zasad w stosunkach między państwami, nawet w sprawach tak różnych jak ekstradycje Gąsiorowskiego i Morela.
Zatem zarzut ANTYPOLSKOŚCI wobec przeciwników integracji z UE nie może być słuszny. Tak zwany obóz patriotyczny nie bardziej antagonizuje ludzi racjonalnych niż zeszłoroczny śnieg . Podobnie nie mam negatywnego nastawienia emocjonalnego do pacjentów szpitali psychiatrycznych. Ot, nieszczęśliwi ludzie...Do tego zwykle biedni i podatni na bzdury które mnie mogą tylko rozbawić, jak choćby Teoria Kredytu Społecznego czy koncepcja Międzymorza.
|
|
6 marzec 2009
|
|
tłumacz
|
|
|
|
Polacy - jak wy to robicie ?
maj 27, 2003
przesłala Elżbieta
|
Obniżyć, czyli podwyższyć
maj 14, 2005
Stanisław Michalkiewicz
|
"Tragedia Posejdona" – kpiny z fizyki!
wrzesień 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Sejm zdrady
grudzień 20, 2007
...
|
Mięśniak kontra pedały
wrzesień 26, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Afera tysiąclecia?
maj 19, 2006
kazik
|
Apel skazancow sowieckich - Polakow z Kazachstanu
listopad 13, 2006
W imieniu prezesa Zinkiewicza
|
Czy RPP obniży stopy procentowe?
luty 13, 2006
|
CZY ISTNIEJE PAŃSTWO POLSKIE?
listopad 6, 2003
Józef Darski
|
US Must Reevaluate Its Relationship With Israel
grudzień 18, 2007
Scott Ritter
|
Trudne pytania do entuzjastow UE
lipiec 22, 2008
Goska
|
Amerykańskie opinie o Czesławie Miłoszu
sierpień 20, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
"Powszechna Encyklopedia Filozofii"
styczeń 22, 2007
przeslala Elzbieta
|
"Timeo Danae..." Nie wierzę Grekom, chocby nawet dary przynosili w pokorze........
lipiec 19, 2002
|
2008.06.28. godzina 2000 Serwis wiadomości
czerwiec 28, 2008
tłumacz
|
Natarczywe pytania zasadnicze
wrzesień 5, 2006
Ludwik Skurzak
|
Mamy prawo do obrony
sierpień 9, 2006
Dariusz Kosiur 09.08.2006
|
Wiesel krytykuje wypowied? Papieża o Izraelu
listopad 17, 2003
PAP
|
Szpilkami rozpalają facetów
luty 2, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Historia białego człowieka: Asyria i Persja
sierpień 25, 2006
Zbyszek Koreywo
|
więcej -> |
|