|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| wRealu24 |
|
| Niezależna Telewizja Marcina Roli |
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| www.globalresearch.ca |
|
| świetne analizy polityczne i gospodarcze w skali mikro i makro + anty-NWO |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 |
|
| 23 października 2020 zespół złożony z Claire Edwards (byłej redaktor pracującej dla ONZ, badaczki i mówczyni), Stevena Whybrow (dziennikarza śledczego, aktywisty, badacza Prawa Naturalnego i mówcy), Lucasa Alexandra (dziennikarza i prowadzącego telewizję internetową Age of Truth) oraz kilku innych osób, doręczył prezydentowi Austrii pismo, które następnie zostało odczytane i wyjaśnione bardziej szczegółowo na konferencji prasowej. |
|
| Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 |
|
| Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. |
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Kanciarze z Wall Street |
|
| Film przedstawia kulisy Wall street . Metody działania , które doprowadziły w ciągu kilku ostatnich lat do wywołania kryzysu finansowego. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
więcej -> |
|
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
|
|

Temat "Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang tj. dopoki nie trafi w cel i go nie roztrzaska na kawalki a oznaczac to bedzie, ze lustracji dokonano calkowicie z prawem zabraniajacym tym ludziom zajmowania stanowisk przez nastepne 20 lat.
Wszystkie wrogie sily Polsce i Polakom robia wszystko, aby te sprawe zatuszowac wszelkimi sposobami.
Dzisiaj sluchalem - w programie "Z ukosa" emitowanego w Kanadzie - dyskusji prowadzonej przez p.Wojciecha Sniegockiego nt. Listy Wildsteina i lustracji. Zaprosil on do tej dyskusji dwie osoby p. Winicjusza Gureckiego bylego dzialacza "Solidarnosci" z Pomorza Zachodniego i p. Jana Wichrowskiego redaktora "Wiadomosci" z Toronto.
W trakcie dyskusji mowiono o tym jak zorganizowano "okragly stol", jak gen. Kiszczak dobieral sobie do negocjacji "opozycjonistow" unikajac jak ognia ludzi z opozycji o twardych zdecydowanych narodowych postawach, jak to wspaniale doszlo do porozumienia i jak Sejm kontraktowy zgodnie zatwierdzal wszystkie "ustawy" w celu "budowania nowej Polski".
Pan Gurecki wypowiadal sie ciagle za tym, ze byl za lustracja od samego poczatku. Natomiast p. Wichrowski i Sniegocki mowili, ze byli za tym aby zatwierdzic "gruba kreske" Mazowieckiego (tj. puscic w zapomnienie dochodzenia przeciw zbrodniarzom i wrogom Polski), zapomniec wszystko i budowac od poczatku nowa swietlana przyszlosc. Krytykowali liste Wildsteina i ubolewali, ze osoba o takim samym imieniu i nazwisku jak p.Wichrowski widnieje na liscie Wildsteina. Obaj sa teraz za tym aby odtajnic te liste bo po tylu aferach jakie mialy i maja miejsce w Polsce widza, ze byli w bledzie (czyzby madry po szkodzie, a moze gra na niewinnosc i nieswiadomosc w celu unikniecia odpowiedzialnosci).
Na koniec dyskusji p. Sniegocki wypowiedzial poglad, ze wielu uztecznych idiotow zostalo zaprzegnietych do tego co sie dzialo i dzieje w Polsce w ostatniej dekadzie.
Dla mnie bylo to zaskakujace stwierdzenie - bo wlasnie w tym programie wystapilo dwoch takich i nie chcieli nazwac tego po imieniu. Do dzis nie moge otrzasnac sie z tego, ze w mojej Ojczyznie Polsce sa tak podli ludzie, ktorzy wszelkimi sposobami bronia zbrodniarzy, zdrajcow, agentow i wszelkich wrogow Polski. Po nich chocby i potop - to jest ich dewiza zyciowa, a zrabowanych lupow nie chca oddac i odpowiedzialnosci za uczynione zlo Polakom nie chca poniesc. Widac, ze nic w nich z tego co nazywa sie - kultura lacinska i chrzescijanska postawa.
/---------------------------------/
Konkluzja moja jest taka, ze wokol listy Wildsteina jest duzo szumu. Wyglada na to, ze dzialania skierowane sa w kierunku zamkniecia calej sprawy a wrecz ukrecenia jej glowy. Mowi sie o zlamaniu prawa o ochronie danych osobowych, o utajnieniu danych (by jeszcze bardziej utajnic wrogow Polski), o modyfikacji ustawy o ochronie danych, o utrudnieniu dostepu do danych osobowych (najwyzej p.Kowalski moze za spora oplata wystapic do IPN-u z prosba o udostepnienie swoich akt; agenci nie musza sie legitymowac gdyz sie znaja i prace dostaja bez wiekszych problemow natomiast prawo w Polsce nie zabrania im zajmowania stanowisk w urzedach panstwowych).
Zastanawiam sie, ponadto czy kwitki wydawane przez IPN nie sa obecnie zwyklymi swistkami papieru wydawanymi na polecenie z gory roznym osobom, aby jeszcze zamacic obraz lustracji. Nie przeprowadzono wszakze zadnej lustracji w sadownictwie stad nie mamy zadnych gwarancji, ze wszystko jest zgodne z prawem dzialajacym dla dobra Narodu Polskiego. Wszakze komunisci, agenci i zdrajcy rzadzacy obecnie Polska kochaja prawo, ktore jest im powolne i takie sobie je utworzyli dbajac jedynie o jego fasade by oglupic naiwnych i uzbroic sie w nowa bron w celu rabowania Polski.
Istnieje potrzeba jak najszybszego wprowadzenia prawa nieprzedawniajacego dzialan przeciwko narodowi Polskiemu (tj.: zbrodni ludobojstwa, zdrady stanu, grabiezy, wyprzedawania majatku w rece obcych, klamstw historycznych, szkalowania Polski). Realizacja efektywnego respektowania tego prawa i egzekwowania go z najwieksza surowoscia musi byc gwarowana prawem! Musza to zrobic Polscy Patrioci wybrani do Sejmu w nowych wyborach.
|
|
22 luty 2005
|
|
Jerzy Malinski
|
|
|
|
PKNORLEN (PKN): 6 milionów odprawy
sierpień 14, 2004
PAP
|
Kwaśniewski pontifexem Kuronia?
wrzesień 6, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Czyżby podstęp Busha?
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
2009.02.13. Serwis wiadomości bez cenzury
luty 13, 2009
tłumacz
|
In vitro, czyli: czy rząd musi?
styczeń 4, 2008
Marek Olżyński
|
List otwarty do Premiera Rzeczpospolitej
luty 8, 2007
USOPAL
|
Łukaszewicz: Papież zostawił kapitał wiary, że będzie lepiej
sierpień 20, 2002
PAP
|
Milczenie niektórych owiec i głos pasterzy
kwiecień 15, 2008
przesłala Elżbieta Gawlas
|
Najazd na Halembę
grudzień 4, 2006
Mirosław Kokoszkiewicz
|
Przepraszam
marzec 28, 2006
mik4
|
Izraelczycy uzywali broni masowej zaglady przeciwko Palestynczykom
marzec 26, 2003
Jacek Szpakowski
|
Dwa oblicza Ministerstwa Finansów
maj 18, 2006
PAP
|
"I zstąpił Duch i odmienił oblicze ziemi"
kwiecień 3, 2006
Marek Głogoczowski
|
Irańscy Żydzi nie chcą emigrować
styczeń 13, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Fałsz i obłuda wzięte z życia Hanny Gronkiewicz-Waltz, albo tak naprawdę Hajki Grundbaum.
sierpień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Śmierć Saddama Husseina
grudzień 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Bush coś ty narobił ?
kwiecień 25, 2003
|
Mądry jak Irlandczyk
kwiecień 16, 2003
Elżbieta
|
Myslozbrodnie
czerwiec 2, 2007
przeslala Elzbieta
|
¬ródła neoliberalnej propagandy...
grudzień 22, 2006
pnlp
|
więcej -> |
|