ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara 
Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
więcej ->

 
 

Goebels Roku 2005


Ponieważ w panującej w Polsce dżungli kłamstwa i obłudy niełatwo jest wyłapać szczególnie zasłużonych w manipulacji społeczeństwem, dlatego w roku 2004 odstąpiliśmy od nadania haniebnego tytułu "Goebels Roku".

W roku 2005 - jeszcze przed jego zakończeniem mamy bezdyskusyjnego - wieloosobowego faworyta.
Są nim powiązane z globalistami tak zwane ośrodki badania opinii społecznej i polskojęzyczne media - TVP, Polsat, TVN, Gazeta Wyborcza, Wprost itp.

Tytuł "Goebelsa Roku 2005" otrzymują za prognozy wyborcze do sejmu i na Urząd Prezydenta RP - wszystkie ośrodki głoszące rzekome przewidywane zwycięstwo Donalda Tuska.

Bajki, że zachowanie społeczeństwa jest nieprzewidywalne i w ciągu tygodnia może zmienić się poparcie o 20%, mogą sobie owi manipulatorzy głosić wśród swoich wyznawców. Ludzie rozumni doskonale wiedzą, że manipulacja ta była tożsama z kłamstwem wyborczym nazistów - w 1933 roku, dzięki któremu Adolf Hitler przejął władzę w Niemczech, rozpoczynając najhaniebniejszy okres w historii tego kraju.


Niechlubny tytuł "Goebelsa Roku 2003" otrzymała Platforma Obywatelska zaprasza.net/a_y.php?mid=4524
5 listopad 2005

zaprasza.net 

  

Archiwum

Nowy wirus
luty 2, 2006
net
Kościół opuścił swój lud
lipiec 7, 2004
WWW.PATRIOCI.ORG
Przedświąteczne Pranie Mózgów w USA
grudzień 6, 2004
U progu wojny
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
"Dwutysiącletnia mądrość Kościoła"
grudzień 8, 2006
Życie Krakowa
WITAM w OSTENISRAEL!
listopad 25, 2006
Zygmunt Jan Prusiński
Oczyscic Kosciol
listopad 22, 2006
x
Singer to stand down as President of Claims Conference
czerwiec 17, 2007
przysłał ICP
Addendum do "Tsunami korupcji w sejsmologii"
styczeń 10, 2005
Dr Marek Głogoczowski
Lustracja" wraca jak bumerang i dziala jak bumerang...
luty 22, 2005
Jerzy Malinski
Dybuk niebezinteresowny
czerwiec 28, 2006
Rafał A. Ziemkiewicz
Skąd się biorą pieniądze? Film 'Money as Debt'
kwiecień 6, 2007
Kwaśniewski
maj 1, 2005
bvb
Polska atrakcja turystyczna
maj 8, 2004
Andrzej Kumor
Co robić?
marzec 30, 2003
Andrzej Kumor
Zaproszenie - III WARSZAWSKA DROGA KRZYŻOWA
wrzesień 28, 2006
Dzisiaj mam urlop
lipiec 27, 2008
Marek Jastrząb
"Prezent z Brukseli "
listopad 19, 2004
Ewa Łosińska
600 zł opłaty skarbowej za rozpoczęcie działalności gospodarczej
lipiec 4, 2002
PAP
Awantura w Teatrze Żydowskim
grudzień 17, 2002
http://www.zw.com.pl/
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media