ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI  
 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne 
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?



 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Bergolio vel Franciszek nagrodzony przez B’nai B’rith 
Na zdjęciu poniżej widzimy dyrektora generalnego B’nai B’rith International Daniela S. Mariaschina, który wręcza papieżowi Bergoglio złoty kielich ozdobiony żydowskimi napisami i symbolami. Jest to symboliczna nagroda przyznana Franciszkowi za jego stałe wsparcie dla tej żydowskiej organizacji masońskiej. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
więcej ->

 
 

Dialog Katolików z Żydami. Nie tylko w USA

Iwo Cyprian Pogonowski

David O’Connel, profesor w Georgia State University pisze o wyzyskiwaniu dialogu z Katolikami w USA przez główne organizacje żydowskie w celu oczerniania Chrześcijan i stawiania Żydów w roli zawsze pokrzywdzonych na przestrzeni historii.

Jak wiemy uczciwy dialog polega na swobodnej wymianie myśli i opinii. Może to być dyskusja miedzy przedstawicielami stron konfliktu, która ma doprowadzić do racjonalnego i uczciwego wyjaśnienia sprawy za pomocą słownych lub pisanych, jasnych i wyczerpujących wypowiedzi. Strony tak rozumianego dialogu mają na celu ustalenie prawdy i zależy im na wszechstronnym i uczciwym wyjaśnieniu spornych problemów.

Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna.
Według O’Connell’a od czterdziestu lat od Watykanu II dialog Katolików z Żydami stał się monologiem, w którym żydowska strona stworzyła rytuał oczerniania Katolików i Katolicyzmu, a przedstawiciele strony katolickiej mają prawo tylko potakiwać. Nikt dopuszczony do tych dialogów ze strony katolickiej nie krytykuje Żydów lub syjonizmu. W tych politycznie poprawnych dialogach jest zupełna cisza na temat bezwzględnego prześladowania Chrześcijan palestyńskich przez izraelski aparat terroru.

W roku 1948 około 20 procent Palestyńczyków stanowili arabscy Chrześcijanie; dziś jest ich dwa procent czyli liczba ich zmalała dziesięciokrotnie od chwili uznania państwa Izrael przez ONZet. Betlejem było wtedy w 95ciu procentach miastem chrześcijańskim a dziś jest w tym mieście tylko 15 procent Chrześcijan. Co gorsze obecnie budowana w Palestynie ściana "apartheit’u" czyli "ściana getta" przecina wiele świętych miejsc Chrześcijan.
Amerykański dialog poprawności politycznej jest podobny do uprawianego w Polsce przez Gazetę Wyborczą czy tez Tygodnik Powszechny. Polega zaś na ograniczaniu pola dyskusji na podstawie z góry narzuconych tez, które są "uzasadniane" za pomocą "wybranych prawd" lub kłamstw. Tygodnik Powszechny propaguje "poprawność polityczną" "jako zasady przyzwoitości" potrzebne w Polsce na wzór USA, według profesora Jedlickiego, Chodzi o zastraszanie ludzi gro?bą pozbawienia ich pracy przez wyrabianie im opinii "faszystów" czy "antysemitów."

Profesor O’Connell krytykuje ustępstwa Katolików amerykańskich, pokornych wobec żydowskiego ruchu roszczeniowego jak tez wobec proizraelskich i żydowsko - korporacyjnych sil politycznych w Ameryce. Te same siły, kontrolujące dziś media amerykańskie "zabijają ciszą" wszelkie pozytywne wypowiedzi o Polsce.

Tak na przykład w omawianiu przez komentatorów obecnego kryzysu na Ukrainie, pozytywne dla wolności Ukrainy znaczenie Polski jest zupełnie pomijane w ich sprawozdaniach, podczas gdy wszelkie negatywne argumenty są podkreślane. Również polski udział w amerykańskich walkach w Iraku jest przemilczany albo polscy żołnierze są fałszywie oskarżani o uczestnictwo w torturach, z którymi Polacy nie mieli nic wspólnego, a które to tortury wprowadzili w Iraku doradcy izraelscy.

Wielkim sukcesem lobby żydowskiego USA jest oficjalne pomijanie ze wszystkich wypowiedzi rządu amerykańskiego istnienia izraelskiego arsenału nuklearnego znacznie większego niż arsenał taki posiadany przez Wielką Brytanię. "Denuklearyzacja" czyli rozbrojenie nuklearne Bliskiego Wschodu jest niemożliwe bez traktowania Izraela przez USA jako potęgi nuklearnej. Przemilczanie tej sprawy nie służy interesom Ameryki.

W publicystyce amerykańskiej trudno jest wydać książkę o historii Polski jeżeli nie zamieści się w niej opisów polskich "grzechów wobec Żydów." Wielkim poparciem cieszą się książki szkalujące Polskę jak żydowski komiks p.t. "Mysz" tłumaczony z angielskiego na polski przez Piotra Bikonta, który "udostępnił" czytelnikowi polskiemu opis wojny w którym Niemcy występują jako "koty," Żydzi jako "myszy" a Polacy jako "świnie." Gazeta Wyborcza i jej prasowy sprzymierzeniec Tygodnik Powszechny nie ośmielają się kwestionować fałszywej tezy książki "Sąsiedzi" Grossa lub krytykować "Wybór Zofii" (Sophie’s Choice) Styrona, o którym TP pisał "jak to Styron pochylił się nad Polską" i przypisał Polakom inicjatywę i pierwszy w historii konkretny plan zagłady Żydów. " [fikcyjny] profesor Biegański, profesor prawa na UJ.. filozof, którego wizja zagłady Żydów była wcześniej sformułowana niż Eichmana i jemu podobnych (Nawet wcześniejsza niż plany Hitlera)"
Powyższe przykłady udowadniają że tak zorganizowany dialog nie ma na celu dotarcia do prawdy, a natomiast służy w nieuczciwy sposób takim grupom jak walcząca o władzę i swój stan majątkowy była elita partii komunistycznej i żywiące się przy niej środowiska liberano opurtunistyczne na usługach żydowskiego ruch roszczeniowego. Pole dyskusji w takim dialogu obejmuje bowiem tylko popieranie stanowiska jednej ze stron. Wszelkie argumenty inne niż te, które narzuciła żydowska strona, są nagminnie histerycznie piętnowane sloganami faszyzmu, antysemityzmu czy tez ksenofobii bez merytorycznego do nich odniesienia się. W tej taktyce wszelkie racjonalne argumenty są omijane a ich rzecznicy piętnowani i prześladowani jako niepoprawni politycznie.

Iwo Cyprian Pogonowski

przesłał Krzysztof Cierpisz

28 listopad 2004

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Prośba do Pana Boga (tytuł redakcji)
grudzień 17, 2006
Antoni39 lat
Dlaczego gwiazda spadła z firmamentu?
listopad 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Oświata, czyli – jak iść piętami do przodu
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
Ludzie z wazeliny
październik 30, 2008
Marek Jastrząb
Pogarda - tryumf Jacka Kurskiego
wrzesień 30, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Choroba umysłowa prędzej - czy pó?niej daje o sobie znać
luty 15, 2008
Artur Łoboda
PiS: Pitera chwali Hitlera
wrzesień 18, 2007
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Jednością silni, rozumni szałem...
lipiec 21, 2006
Artur Łoboda
Skopana ustawa, czyli koniec IV RP
maj 12, 2007
Marek Olżyński
Spreparowane umysły
marzec 12, 2003
Kto tu kłamie?
Kto za Unią, kto przeciw

marzec 25, 2003
zaprasza.net
...to był bardzo zły rok dla Polski
październik 31, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Komitet Honorowy PO
styczeń 9, 2008
komentator
Czas miniony, niezapomniany. 365 dni 2006 roku.
styczeń 9, 2007
Marek Olżyński
"Orange Alarm"
grudzień 31, 2004
Marek Głogoczowski
Ze względów praktycznych ........
marzec 8, 2009
Artur Łoboda
Szymon Gramocząsteczka
styczeń 14, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Ty żydzie"
luty 15, 2005
Artur Łoboda
42 lata po Kennedy'm
grudzień 9, 2003
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media