|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem |
|
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu. |
|
| Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana |
|
| Patologia w środowisku medycznym |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 |
|
| Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. |
|
| Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy |
|
| To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" |
|
| Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda |
|
| Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? |
|
| Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku |
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS |
|
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień. |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Lockdown w Anglii |
|
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
|
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Klimat i trop finansowy |
|
| To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. |
więcej -> |
|
Gruzja w ogniskowej konfliktu
|
|

W cieniu katastrofy strategigcznej USA w Iraku, formuje się poważny spór między Waszyngtonem i Moskwą w sprawie Gruzji. Kiedy Edward Szewardnadze podpisał umowę z Gaspromem rosyjskim, w sprawie dostaw paliwa, USA zareagowało, z pomocą Soros’a, poparcierm dla „Różowej Rewolucji” i wybraniem na prezydenta Mikhaiła Saakaszwili, który niby demokrata, wkótce zaczął rządzić „silną ręką” i aresztować oponentów, według zeznań Gruzinów, obrońców praw człowieka.
Rosja prawdopodobnie odbierze Gruzji prowincje południowej Ossetji i Abhazję pod pretekstem wyników referendum o niepodległości tych prowincji od Gruzji, zwłaszcza dzięki ludności rosyjskiej zamieszkałej w Ossetji. Mieszkańcy tych prowincji już dziś podróżują z rosyjskimi paszportami.
ONZ ujmuje się za mieszkańcami Abhazji i nawoluje, żeby Gruzja respektowała uzasadnione potrzeby bezpieczeństwa publicznego i nie ogłaszała pogróżek, zwłaszcza w sprawie doliny Kodori. Przełęcz Kodori została zajęta przez wojska gruzińskie jako pozycja wypadowa w celu ataku na Abhazję i spowodowania konfliktu, mimo ostrzeżeń ze strony amerykańskiej przez wice sekretarza stanu Daniel’a Fried’a. Natomiast proizraelski kandydat na prezydenta USA, w wyborach w 2008 roku, John McCain, ostro krytykował Rosję, w czasie niedawnej wizyty w Gruzji.
Obecnie toczy się współzawodnictwo o kontrolę kolosalnych rezerw paliwa pod dnem Morza Kaspijskiego w formie „Wielkiej Gry” w Azji centralnej między Rosją i USA. W walce o te rezerwy są robione niezbyt realne plany zmiany reżymu w Moskwie i przedstawianie przez niektórych neokonserwatystów w rządzie Bush’a, byłego oficera KGB, Wladimira Putina jako reinkarnację Józefa Stalina, który zagraża zachodowi.
Moskwa używa sprawę Ossetji i Abhazji w argumentach wypominających zachodowi sprawę okupowania przez NATO Kosowa, starej prowincji Serbji. Teraz pod okiem tych sił okupacyjnych, Kosowo jest przekształcone w państwo niepodległe po naje?dzie i zniszczeniu Jugosławji przez siły NATO.
Obecnie rosyjscy wojskowi „strażnicy pokoju” w południowej Ossetji i trenowani oraz uzbrojeni przez USA żołnierze gruzińscy, stoją po dwu stronach niewyznaczonej jasno granicy i robią wypady w „teren bezpański” między nimi. Sytuacja ta grozi otwartym konfliktem zbrojnym, w którym może dojść do konfrontacji sił zbrojnych USA przeciwko armji rosyjskiej.
Z jednej strony senator McCain głośno propaguje prawa Gruzji i bliski jest określenia Putina jako imperialisty, na a z drugiej strony inni działacze polityczni w USA, uważają że Ameryka nie powinna się wtrącać do spraw Ossetji i Abhazji, zwłaszcza wtedy kiedy USA popierło niepodległość Kosowa i wobec braku sił amerykańskich wpobliżu Gruzji.
Faktycznie słyszy się głosy w USA, że w obecnej sytuacji Waszyngton powinien wpłynąć na rząd Szaakaszwili, żeby nie zadrażniał sytuacji z Rosją, antyrosyjskimi wystąpieniami gruzinskiego ministra obrony, który powiedział, że wojska Gruzji będą obchodzić Nowy Rok w południowej Ossetji.
Z powodu intensywnej konkurencji między Rosją i USA o kontrolę wielkich rezerw paliwa pod Morzem Kaspijskim i wobec trudnej sytuacji USA w Iraku, odzywają się w Ameryce przeciwnicy pomocy finansowej dla Gruzji, oraz rozbudowy jej sił zbrojnych przez Szaakaszwili „niby Napoleona.” Jakoby Gruzja staje się imperialistą wobec prowincji, które chcą oderwać się od Gruzji, tak jak oderwało się Kosowo od Jugosławji i Serbji.
Justin Raimondo napisał w Antiwar.com 20 listopada, 2006, że jeżeli spełnią się życzenia John’a McCain, Georga Soros’a i Anny Appelbaum, żony polskiego ministra obrony Radka Sikorskiego, i innych neokonserwatystów, to Gruzja może z łatwością stać się pierwszym polem bitwy, we wskrzeszonej na nowo Zimnej Wojnie, między USA i Rosją, co przy dzisiejszej technologji i układzie sił, grozi bardzo niebezpiecznym konfliktem. Tak więc Gruzja łatwo może być w ogniskowej niebezpiecznego konfliktu.
www.pogonowski.com
|
|
22 listopad 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
MY, POLACY W 2008 ROKU...
czerwiec 7, 2008
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Wybór bieżącej prasy izraelskiej
luty 18, 2007
tłumacz
|
Nowy prezydent Czeczenii, zdrajca walki o niepodległość
kwiecień 7, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Polska Kuronia - reaktywacja?
wrzesień 28, 2006
Remigiusz Okraska
|
Lepper: papież opowiedział się za trzecią drogą
sierpień 19, 2002
PAP
|
Wojna o ropę
marzec 22, 2003
Adam Bieniek
|
Trzy lata pó?niej
wrzesień 11, 2004
|
Lewica, prawica, bęc
wrzesień 7, 2006
Artur Łoboda
|
WorldCom - większe matactwa niż sądzono
sierpień 9, 2002
PAP
|
Najbardziej zabezpieczony majątek w Polsce
sierpień 6, 2002
PAP
|
Półgłówek
czerwiec 1, 2008
PAP
|
Zanim Rywin przyszedł do Michnika
styczeń 13, 2003
http://newsweek.redakcja.pl/
|
Oferta dla Białorusi
Pseudoobrońcy wolności, demokracji i praw człowieka
marzec 22, 2006
Tadeusz Samitowski
|
Święto Konstytucji 3 Maja (2005)
maj 5, 2005
Artur Łoboda
|
Rosja przeciwko zmianie reżymu w Teheranie
wrzesień 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niesmaczny Dowcip Prima Aprilisowy?
kwiecień 2, 2006
Marak Głogoczowski
|
Gdzie drwa rabią
grudzień 13, 2006
antyglobalista
|
Zdjęcia nowego fiata sprzedam. Za 600 zł
luty 12, 2007
INTERIA.PL
|
Muzeum ściąg
grudzień 11, 2002
Super Expres
|
Liberalowie jako pożyteczni idioci Izraela
wrzesień 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|