|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny |
|
| Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. |
|
| Dr.Coleman szczepionka Covid możne zabić każdego |
|
| Wszystkie zaszczepione istot zaczną umierać jesienią |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? |
|
| Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki. |
|
| Papież błogosławi strażników de Rotschild |
|
| To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata. |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Ubezpieczenie od szczepień na kowida |
|
| Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Veto dla Funduszu Zadłużenia! |
|
| Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. |
|
| Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi |
|
|
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? |
|
| Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję. |
więcej -> |
|
Czyżby nowe metody manipulacji?
|
|
Frustracja społeczna sięga bardzo daleko.
Trudno się dziwić, że w kraju zrujnowanym przez osoby powołujące się na „Solidarność”
pojawiają się bardzo bolesne wypowiedzi.
Jednak niektóre z nich noszą znamiona prowokacji jak żywo przypominającej metody działań UB.
Na portalu internetowym „lewica.pl”, w związku z artykułem dotyczącym rocznicy stanu wojennego trafiłem na taką wypowiedz:
Temat Rocznica stanu wojennego
[2002-12-13 10:50:47]
„Egzekutywa: Stan wojenny znam z opowiadan rodziców i ich znajomych. Strajki organizowali największe oszołomy w zakładach najwięksi kombinatorzy, zadymiarze i nieroby, którym wiecznie nic nie pasowało. Solidarność to największe zło jakie mogło sie przytrafić naszemu narodowi. Stan wojenny był jedyną ucieczką od grożącej nam wojny domowej i bratobójczych walk. Mój ojciec pracował jako konwojent w jednym z przedsiąbiorstw transportowych i musiał chleb do szpitali , przedszkoli i sklepów wozić pod eskortą bo grożono mu ze go załatwią jak nie będzie strajkował. I to miała być Solidarnoś. Chcieli naród wżiąść głodem aby pó?niej oskarżać rząd o nieudolne sprawowanie władzy. A oni czym sie wsławili, jakie były ich sukcesy oprócz naładowanie portweli swoim kolesiom z górnych pólek związku. Chyba, że za sykces uznamy bezrobocie nędze, biede, kraj w totalnej rozsypce. To co inni budowali przez 50 lat oni zniszczyli w ciągu 10. Rzygac mi sie chce jak słysze słowo solidarność”
Jako człowiek który pamięta Stan Wojenny, nie z „opowiadań rodziców”, ale na przykład ze strajku w Hucie Lenina uznaję, że zaczyna się nowy etap w manipulacji społecznej.
Wynikiem jej będzie najprawdopodobniej pociągnięcie do odpowiedzialności Naródu Polskiego, walczącego o przyszłość takich smarkaczy, jak ten, którego wypowied? cytuję.
Tego typu kłamstwa były na porządku dziennym prasy reżimowej kierowanej przez Jerzego Urbana.
A może to nie pisał żaden dzieciak, lecz stary doświadczony prowokator? |
|
16 grudzień 2002
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ciekawe czy któryś patałach zastanowił się nad tym:
czerwiec 12, 2003
|
Karuzela Szmaciaków
wrzesień 26, 2003
|
O naszym obecnym Starszym Bracie, przez poprzedniego.
About our Big Brother, by the previous one. (1)(2007.09.20)
wrzesień 20, 2007
tłumacz
|
157 mld USD - "dziura" w budżecie USA
sierpień 10, 2002
PAP
|
Zakaz budowania dróg!
czerwiec 27, 2007
INTERIA.PL
|
Dostawy Paliwa kontrolowane przez Rosję
wrzesień 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Stacja Kraków - wioska
sierpień 25, 2004
www.krakow.pl
|
Inne oblicze nazizmu
kwiecień 6, 2004
|
Stanisław Krajski o masonach
Bronisław Wildstein masonem?
grudzień 4, 2006
prawy pl
|
List Otwarty
do Władz Najwyższych Rzeczypospolitej
na okoliczność
XV Rocznicy Śmierci Michała Tadeusza Falzmanna
lipiec 13, 2006
prawica.net
|
Brońmy Józefa Oleksego!
grudzień 23, 2004
antykomunista
|
Gospodarka na zaciągniętym hamulcu
listopad 14, 2008
Kamila Baranowska
|
xxx
grudzień 10, 2006
|
Prawda o genetycznie modyfikowanej żywności
luty 2, 2007
Dorota
|
Ceniony prawdómowny i sprawiedliwy Żyd amerykański a sprawa Iranu
listopad 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
|
Unia Europejska
marzec 23, 2005
Gregory Akko
|
Do Redakcji: Uwaga o protalu zaprasza.net
maj 24, 2006
Gosc
|
Zdekomunizować Roosevelta !!!
maj 9, 2007
marduk
|
200. rocznica urodzin Józefa Dietla
październik 15, 2004
|
więcej -> |
|