ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Veto dla Funduszu Zadłużenia! 
Konferencja Konfederacji:Veto dla Funduszu Zadłużenia! Apel do prezydenta Dudy - 7 maja 2021 r. 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Działania Izraela w Strefie Gazy to ludobójstwo Palestyńczyków 
Termin „ludobójstwo” powinien nas zatrzymać. Bo takich słów nie rzuca się na wiatr. My nie rzucamy ich na wiatr. Mamy wynikającą z badań pewność, że działania sił izraelskich w Strefie Gazy to najpoważniejsza ze zbrodni, jaką można popełnić na ludzkości. 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” 
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie 
 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc 
 
"patriotyzm" po 1989 roku 
komentarz zbędny 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
więcej ->

 
 

Kołodko zapowiada narodową krucjatę walki z bezrobociem

Narodową krucjatę walki z bezrobociem zapowiedział wicepremier i minister finansów Grzegorz Kołodko przemawiając w piątek w Sejmie.

Kołodko przedstawił posłom projekty ustaw związanych z rządowym programem antykryzysowym.

Zapewnił, że w Polsce będzie dużo mniejsze bezrobocie i nie będzie większej inflacji. Minister finansów spodziewa się spadku inflacji w lipcu do 1,5% z 1,6% w czerwcu.

Wicepremier i minister finansów dodał, że największym problemem, jaki stoi przed polską gospodarką, jest bezrobocie. Tak być nie musiało. To bezrobocie mogło być już 1-procentowe, gdyby w przeszłości urzeczywistniano inne linie polityki gospodarczej - powiedział Kołodko.

Wysokie bezrobocie Kołodko nazwał plagą, z którą powinien walczyć cały naród. Wyraził przekonanie, że bezrobocie może być znacznie mniejsze.

Niską inflację nazwał wielką zdobyczą, której nie można zaprzepaścić. Będę wdzięczny jeżeli pomożecie nam w tej narodowej krucjacie, bo jeśli nie, to ta plaga pożre wszystkie owoce polskiej gospodarki - zwrócił się Kołodko do posłów.
27 lipiec 2002

PAP 

  

Archiwum

Prokuratorzy na usługach bezpieki
listopad 14, 2005
Klaudiusz Wesołek
Niecierpliwość
lipiec 13, 2008
Marek Jastrząb
Anna Radziwiłł: nic już nie zmieniać w systemie edukacji
sierpień 5, 2004
IAR
Morskie Igrzyska
sierpień 5, 2003
Zbigniew Sulatycki
Wychodzi szydło z worka
sierpień 10, 2006
Perspektywy
maj 4, 2003
przesłała Elżbieta
Order Orła Białego dla Bronisława Geremka
grudzień 11, 2002
PAP
Eurokomsomoł
kwiecień 26, 2003
Artur Łoboda
"Polska krajem biedy i złodziei samochodów"
styczeń 30, 2004
PAP
Vox populi, vox Dei
lipiec 18, 2005
Witold Filipowicz
OFE
lipiec 14, 2008
Rzeczpospolita Polska pańtwo policyjne
kwiecień 27, 2008
szukacz
Muzułmański festyn w Jerozolimie
sierpień 24, 2002
IAR
Wstydliwi pałkarze z "Wyborczej"
styczeń 27, 2006
Czesław T. Niemczyński
USA wypałowują durną Europę bez wysiłku
kwiecień 10, 2008
marduk
"Jacek Dębski musiał zginąć, bo był nielojalny i nieodpowiedzialny"
styczeń 20, 2003
Piotr Mączynski
Kariera Hitlera i Jego Zemsta na Polsce
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Pseudo atorytety!
październik 7, 2006
mik4
Wyrok za negowanie holokaustu
luty 21, 2006
Cieć testuje prawo wyborcze
październik 25, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media