ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! 
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
1984 
Podstawowa lektura dla młodych Polaków 
więcej ->

 
 

Smacznego. SOBCZAK i SZPAK


Pan Miller, dopóki jest jeszcze premierem (spraw Boże, aby zechciał porzucić tę niedającą mu powodów do chwały robotę), powinien, w ramach grzechów odpuszczenia, każdy dzień urzędowania zaczynać od zjedzenia przynajmniej jednej strony swojego exposé. Proponujemy zacząć od tej, na której tak pięknie, z przejęciem godnym budowniczego socjalizmu, czy bardziej aktualnie budowniczego bursztynowego ołtarza przekonywał: „Dziś wszakże mogę powiedzieć na pewno, że gospodarki i życia społecznego nie będziemy d?wigać kosztem najuboższych, bezrobotnych i bezradnych. Nie przez zwiększenie kontrastów w poziomie życia i różnic między lud?mi. NIE PRZEZ BUDOWĘ WYSP BOGACTWA W MORZU BIEDY.”! Gdyby były kłopoty z przełknięciem tego kawałka, niech pan popija wodą święconą, najlepiej gazowaną. Wszak przy jej pomocy pan i rząd niejedno już przełknęliście. Wróćmy do meritum. Ledwie minął rok rządów pana Leszka, a do bezrobotnych i bezradnych (których nie ubyło) trzeba dopisać PÓŁ MILIONA BEZDOMNYCH, bo do tego poziomu wzrosła ich liczba. W tym czasie nie znalazły się pieniądze ani na skromne budownictwo komunalne, ani na zwiększenie budżetu opieki społecznej. Pół miliona bezdomnych to jest potężna armia, to są ludzie, którzy nie mają nic do stracenia. Prędzej czy pó?niej zdadzą sobie sprawę, jaką stanowią siłę. Ale wtedy nie będzie zmiłuj się. Zmiotą ten rząd i to całe szachrajskie, skorumpowane sobiepaństwo w jeden dzień.
W Warszawie może jeszcze gniewem ludu nie pachnie, ale prowincja jest już nim coraz wyra?niej nasycona. Tym ludziom trzeba natychmiast pomóc, i to konkretnie. Nie tak, jak np. proponuje miłościwie nam kierujący państwem z tylnego siedzenia Kościół katolicki.
Schroniska pękają w szwach, każda cieplejsza nora zajęta, codziennie zamarzają ludzie, a prymas Glemp, strojny w przebogate szaty, oczadziały władzą (nieformalną a faktyczną z nadania Millera i Kwaśniewskiego), namawia tych zdesperowanych, przybitych beznadzieją ludzi do miłowania się, a nie zaciskania pięści. W niezliczonych Kościołach stoją puste salki katechetyczne, ale pasterzom do głów nie przychodzi, aby pochylić się nad bezdomnymi, głodnymi, zmarzniętymi owieczkami, żeby zaaranżować tam dla nich proste schroniska i jadłodajnie. Choćby na ten najgorszy, zimowy czas. Nie przychodzi, bo oni się przecież na chwałę Bożą budują, wznoszą, stawiają pomniki i organizują pielgrzymki. A to kosztuje! Przejęty do żywego Miller robi co może, żeby Kościół zadowolić. Zwalnia z podatków, służy ulgami, sypie dotacjami, przepraszając przy tym, że nie może dać więcej i kłaniając się nisko z wiarą, że będzie mu to wybaczone. Taki to mamy rozdział Kościoła od Państwa. Dobrze, że w tej sytuacji Kościół chociaż obiecał łaskawie, iż się za tych bezdomnych biedaków, w wolnych chwilach pomodli. Wprawdzie trud specjalny dla duchownych to nie jest, bo robota czysta i niezbyt upierdliwa, ale jednak jakowyś wysiłek w tym jest. Bóg zapłać, chyba że premier sięgnie do rezerw i za to poświęcenie też zapłaci.

PS Jak już pan, panie premierze, zje swoje exposé, dowód obietnic bez pokrycia, cynizmu i hipokryzji, radzimy zabrać się za przeżuwanie hasła wyborczego PRZYWRÓCIĆ NORMALNOŚĆ. Wystawił red. Michnik panu Rywina, pan go uznał za wariata, ale do domu bez klamek pan go nie wsadził, paszportu nie zabrał, tylko na przyjęciu u pana Kwaśniewskiego, razem z owym „wariatem” Rywinem i zdrowym psychicznie Michnikiem toasty za zdrowie prezydenta wznosił. Dziękujemy panu za taką normalność i całokształt pańskiej działalności.

20 styczeń 2003

http://angora.pl/ 

  

Archiwum

List Otwarty Obywatela Amerykańskiego do Pana Perzydenta R.P. Lecha Kaczyńskiego
sierpień 31, 2006
Zdzisław Raczkowski
¬ródło wszelkiego zła
grudzień 11, 2003
Artur Łoboda
100 lat - nowy wiek emerytalny!
lipiec 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Izrael przyspieszy budowę nowego "muru berlińskiego"
sierpień 10, 2002
IAR
Oliwa wypływa
listopad 26, 2007
Bogusław
Odpowied? na pytania, których nie postawiono
listopad 30, 2005
in teria.pl
Kto chce emigrować do Kanady?
sierpień 24, 2003
Ojczyzna.pl
Sędziaki
wrzesień 10, 2002
Henryk Schulz
Szaron anulował porozumienie w sprawie Hebronu
listopad 17, 2002
AFP
Zyski nie dla Polski
lipiec 29, 2003
Artur Kowalski
To tylko kwestia ceny
listopad 29, 2008
PAP
Światowy kryzys – geszeft wszechczasów
marzec 6, 2009
Dariusz Kosiur
Kwestie wiary
listopad 6, 2007
Artur Łoboda
Prostacy 1
luty 26, 2005
Ostatnie dni Jaruzelskiego
luty 19, 2008
Dziennik
Unia Eurosowiecka
maj 14, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Morskie Igrzyska
sierpień 5, 2003
Zbigniew Sulatycki
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zła Prasa Konsula Kasprzyka w USA
grudzień 5, 2006
Iwo Cyrian Pogonowski
Każdy z nas jest winny zbrodni w Iraku
czerwiec 28, 2006
Dahr Jamail
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media