ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec 
 
Próba upodmiotowienia obywateli za pośrednictwem internetu 
Celem serwisu jest umożliwienie obywatelom wyrażenia swojej woli w najważniejszych dla nich sprawach. 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Henry Kissinger & Bill Gates wzywają do masowych szczepień i Globalnego Rządu 
Według mediów, rządu i Organizacji Narodów Zjednoczonych znajdujemy się w środku najgorszej światowej pandemii zdrowia w naszym życiu. Jesteśmy świadkami bezprecedensowej globalnej blokady w odpowiedzi na epidemię koronawirusa znaną jako COVID19.

Globalną populację żyjącą w krajach zachodnich od ponad pokolenia uczono żyć w ciągłym strachu od 11 września. Zachęcano nas do poświęcania naszej wolności dla fałszywego poczucia bezpieczeństwa, z każdym dniem coraz bardziej uzależniając się od państwa w zakresie ochrony, a teraz wielu z nas liczy na to, że państwo płaci nasze rachunki.

Pomimo tego, że rządowy budżet i deficyt stale rosną wykładniczo każdego dnia ... Niektórzy zaczynają dostrzegać, że w oficjalnej historii może być coś więcej niż to, w co wierzymy. Nieliczni mogli to przewidzieć i czekają na kolejną fazę, która może być kolejnym krokiem w kierunku globalnego zarządzania. To właśnie mężczyźni i kobiety, dokładnie te same osoby i agencje rządowe, a także globalne instytucje, które odniosą największe korzyści, są tymi, którzy wzywają do walki ... 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Szczepionka covid zacznie zabijać w sezonie zimowym 
Lekarze dla prawdy: „W okresie jesienno-zimowym 2021 r. Co najmniej 20-30% zaszczepionych przeciwko COVID umrze z powodu szczepionki,i przypiszą to nowemu szczepowi wirusa. 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
5 przykładów izraelskich zbrodni wojennych w Strefie Gazy 
 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
więcej ->

 
 

Bush w 5. rocznicę wojny w Iraku: Wojna jest słuszna

Dzisiaj oglądałem w wiadomościach TV RTL krótki reportaż z Bagdadu, którego żadna polska telewizornia by nie nadała, i który mówi o nieszczęściu Irakijczyków więcej, niż wszystkie przemowy Buszów, Kwaśniewskich czy innych Kaczyńskich razem wziętych.
To, że reporter niemiecki chcąc pokazać życie zwyczajnych mieszkańców Bagdadu musiał mieć wieloosobową ochronę i ciężkie opancerzone samochody, nie tak znowu dziwi. Chociaż to bardzo obciąża konto okupantów, bo za "reżymu" Husajna - jak twierdził reporter - cudzoziemcy czuli się zupełnie bezpiecznie o każdej porze doby. Wzdłuż większości ulic ciągną się wysokie betonowe ściany, to osłona przeciw zamachom bombowym. Szpitale, które za "zbrodniczego reżymy" były wzorcowe dla całego Bliskiego Wschodu, a leczenie bezpłatne, praktycznie nie działają, bo nie ma najprostszych i najtańszych leków. Ludzie boją się opuszczać własny dom, bo w najlepszym razie grozi to ograbieniem. Pozostanie w domu jednak też nie gwarantuje bezpieczeństwa. Jakiś człowiek, który już się nie bał mówić do kamery, powiedział, że już wkrótce umrze. Leczył się jeszcze przed inwazją ID, ale od tego czasu nie ma w szpitalu leków.
W ciągu kilku minut wypowiedziało się kilka osób. Suma wypowiedzi: brak pracy, brak szkół, szpitali, brak prądu, za to przemoc na każdym kroku i zrujnowane miasto coraz bardziej przypominające więzienie - i tu kamera dała perspektywę długiego muru, przypominającego ten berliński.

Ale wojna jest słuszna, ileż to uzbrojenia dało się sprzedać, jaką kasę zrobili kumple pewnego niepijącego już (podobno) alkoholika.
21 marzec 2008

marduk 

  

Archiwum

Równi... do czasu
czerwiec 9, 2008
"kamienie przez Boga rzucone na szaniec..."
sierpień 2, 2004
zaprasza.net
Dziwne odblaski wydarzeń 11 września 2001
kwiecień 3, 2004
Opowiadanie bez tytułu
maj 29, 2008
Marek Jastrząb
Drastyczne sankcje USA wobec Korei Północnej
grudzień 10, 2006
Mirosław Naleziński
Przyklad kuszenia Polakow wziety z Rzeczypospolitej.
grudzień 20, 2007
W.M.
Spotkanie ostatniej szansy
październik 30, 2005
PAP
Wigilia Bożego Narodzenia
grudzień 24, 2007
Marek Olżyński
"Prezent z Brukseli "
listopad 19, 2004
Ewa Łosińska
Apel o wycinkę drzew przydrożnych
kwiecień 16, 2005
Edward Wo?niak
Kamienice już nie nasze
maj 7, 2005
Iwona Kamieńska
Miller żegna stary rok manifestując lekceważenie społeczeństwa Polskiego
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda / PAP
Spocznie na Skałce? - ciąg dalszy
sierpień 20, 2004
Obcokrajowcy popełniają samobójstwa w aresztach deportacyjnych!
grudzień 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Komunikat z posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej
czerwiec 26, 2002
PAP
Komentarz do Przemówienia Bene/Male/dykta XVI na uniwersytecie w Ratyzbonie (Regensburg), 12.09.2006
wrzesień 27, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
Mali i duzi
sierpień 5, 2003
Andrzej Kumor
13 XII 2007
grudzień 10, 2007
przesłał .
Ślepi, czy tylko takich zgrywają?
luty 24, 2003
PAP
Sprawa bezprawia prawa, czyli samo zło
luty 28, 2006
Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media