|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok |
|
| |
|
| Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) |
|
| |
|
| OLEŚNICA. ŚLEDZTWO W SPRAWIE ZBRODNI |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło |
|
| Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 |
|
| Podobno to ten psychol Klaus Schwab |
|
| To ten od "wielkiego resetu". |
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem |
|
| Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? |
|
| |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
więcej -> |
|
Tajny spisek
|
|

Każdego dnia ktoś ostrzega mnie, że zorganizowana grupa psychopatów, działająca w ramach masonerii chce zapanować nad Światem. A droga ku temu biegnie przez cały ciąg działań ukierunkowanych na zniszczenie społeczeństw.
Odrzucam takie - nie poparte bezpośrednimi dowodami - sensacje.
Jednak z przeszłości - znane są dowody na zorganizowaną działalność polskiej żydokomuny - czyniącej starania w kierunku utrącenia kręgosłupa polskiemu duchowi narodowemu.
Zakończona mincowską "Walką o handel" - batalia niszczenia prywatnej gospodarki w Polsce - opierała się przede wszystkim na niszczeniu ludzi - przez system podatkowy, wobec którego nie było żadnych środków odwoławczych.
Po 1989 roku, po dojściu do władzy dzieci - współtowarzyszy Hilarego Minca, doszło do powtórzenia bandyckich metod niszczenia polskiej przedsiębiorczości.
Niejaki Leszek Balcerowicz - w czasie kiedy potężnymi karami finansowymi niszczył polskie firmy : na przykład za drobną pomyłkę w zeznaniu podatkowym, w tym czasie udzielał miliardowych ulg podatkowych dla - należącej do nowojorskich Żydów spółki Agora - właścicela Gazety Wyborczej i znacznej częśći polskiego rynku medialnego.
Ta nacechowana najpodlejszą (rodem z najgorszego rynsztoku) mentalnością - postawa społeczna, ukazała swoje kolejne oblicze w Krakowie, gdzie pracownicy Urzędu Skarbowego uparcie dążą do skazania dyrektora Szpitala Rydygiera za to, że z dwutygodniowym opó?nieniem wpłacił zaliczki na rzecz podatku od wynagrodzeń - pracowników szpitala.
Dyrektor tłumaczy, że nie miał pieniędzy, ponieważ musiał kupić leki ratujące życie pacjentów.
Urząd Skarbowy oskarżył dyrektora Krzysztofa Kicińskiego o oszustwo skarbowe.
Sąd Rejonowy dla Krakowa Nowej Huty chciał umorzyć postępowanie jednak Urząd Skarbowy nie wyraził na to zgody.
Reprezentująca Urząd Skarbowy mecenas nie chciała powiedzieć, dlaczego - mimo że pieniądze wpłynęły na konto Urzędu ten nadal upiera się przy wymierzeniu kary. Dyrektor "skarbówki" oraz jego rzecznik zgodnie stwierdzili, że nie będą komentować dzisiejszej rozprawy, ponieważ była ona utajniona.
Dyrektorowi szpitala grozi kara do dwóch lat więzienia a szef Urzędu Skarbowego oczekuje pochwały od zwierzchników.
Nie trudno się domyślić : jakie cele przyświecają takim zwierzchnikom.
|
|
13 luty 2004
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
"Nie jesteśmy ani antyarabscy, ani tym bardziej antymuzułmańscy"
grudzień 17, 2002
PAP
|
Kadry IV Rzeczpospolitej
styczeń 17, 2007
copy/paste malgorzata
|
"Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę"
czyli likwidacja senatu
kwiecień 4, 2003
Adam Zieliński
|
Apel do parlamentu Hiszpanii
marzec 26, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Polityczna gra w karty
maj 11, 2005
Duranowski Jan
|
Mamienie idiotów
kwiecień 29, 2004
Adam Zieliński
|
Narody Europy
listopad 25, 2003
The Spice of Life
|
Cel Postępowego Upaństwawiania Banków w USA?
październik 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
List 0twarty do Ministra Spraiwedliwości i Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobro oraz posła Artura Zawiszy
październik 1, 2006
|
Choroba umysłowa prędzej - czy pó?niej daje o sobie znać
luty 15, 2008
Artur Łoboda
|
Ostatnia misja
luty 3, 2003
PAP
|
Gra w trójkąty (wajmarskie)
maj 10, 2003
P.
|
Korporacyjna maszyna wojenna w akcji
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Chiny uniezależniają się ekonomicznie od USA
kwiecień 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Przyczynek do naprawy Rzeczypospolitej
październik 25, 2005
Artur Łoboda
|
Cuda, cuda ogłaszają...
styczeń 6, 2006
Waldemar Łysiak
|
Głupota czy agentura
marzec 28, 2007
Artur Łoboda
|
Wałeczki, baloniki, patyczki, kamyki
październik 22, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
"Ale na dnie z honorem lec ..."
sierpień 31, 2004
|
Faszyzm Po Żydowsku
lipiec 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
więcej -> |
|