|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury |
|
| Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Debata ws. pandemii COVID-19! |
|
| Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni! |
|
| Niemiecki agent na czele Instytutu Pileckiego |
|
| |
|
| Hashtag COVID1984 |
|
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
|
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” |
|
| Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| Chazarskie tajemnice Rosji |
|
| Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. |
|
| Milcz Lekarzu !!! |
|
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej. |
więcej -> |
|
Kompleksy Kwaśniewskiego
|
|

Polska jest krajem przekonanym o słuszności rozszerzenia Europy, otwartej na inne państwa, która będzie wyrównywać różnice cywilizacyjne - powiedział prezydent Kwaśniewski na spotkaniu z sygnatariuszami listu otwartego do europejskiej opinii publicznej.
Prezydent zaprosił na spotkanie osoby, które w liście oświadczyły m.in., że nie chcą, by we wspólnej Europie Polska była państwem utrudniającym integrację, symbolem konserwatyzmu i partykularyzmu.
Kwaśniewski powiedział, że Polska wkracza do struktur europejskich jako kraj bardzo liczący się, a nasz potencjał sprawia, że głos Polski jest ważny, ale jednocześnie wywołuje różne reakcje. Prezydent podkreślił, że mając świadomość własnego miejsca w Europie musimy jednocześnie podkreślać naszą wielką determinację, jeśli chodzi o budowę wspólnej Europy.
W debacie europejskiej, także w sporze o Niceę, chodzi o wizję wspólnej Europy - uważa prezydent Aleksander Kwaśniewski.
Europa musi być oparta o identyczne zasady dla wszystkich - powiedział prezydent podczas środowego spotkania z sygnatariuszami listu do europejskiej opinii publicznej.
Według niego, w debacie i sporze toczącym się w związku z pracami nad Traktatem Konstytucyjnym UE chodzi o to, by zasady i reguły stosowane w Unii Europejskiej były równe, uczciwe, przewidywalne i transparentne.
Dlatego - podkreślił Kwaśniewski - broniąc systemu nicejskiego, pytamy partnerów z UE, którzy ten system stworzyli, dlaczego go zmieniają.
Według prezydenta, hasło "Nicea albo śmierć", które pojawiło się w polskiej debacie, nie jest hasłem dobrym. Ale obrona reguł przyjętych przez UE bez naszego udziału, reguł zgodnych z wizją Europy solidarnej i otwierającej się na inne kraje, jest słuszna.
Prezydent poparł działania polskiego rządu, polskiej dyplomacji.
"Z całym szacunkiem dla kultury kompromisu musimy twardo stawiać sprawy tak, jak je widzimy" - powiedział Kwaśniewski.
Przedstawiciele sygnatariuszy listu podkreślali, że zdecydowali się zabrać głos, ponieważ uważają, że w Polsce debata europejska skupiła się przede wszystkim na szczegółach, a za mało mówi się o tym, do jakiej Unii Europejskiej wstępujemy, za mało też dyskutuje się o wizji przyszłej rozszerzonej Europy.
(PAP)
Komentarz
Jeżeli ktoś wychował się w rynsztoku to może kłamać, oszukiwać, a w związku z tym odczuwać "różnice cywilizacyjne" w stosunku do Europy Zachodnej.
Normalny człowiek nie ma takich kompleksów.
(Piotr Mączyński) |
|
19 listopad 2003
|
|
|
|
|
|
Czy Bush jest "pożytecznym idiotą" Alkaidy ?
sierpień 30, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Gdy indoktrynacja zastępuje edukację
maj 5, 2008
Dariusz Kosiur
|
Czyja wojna?
kwiecień 5, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
|
Inicjatywa - Stop Wojnie
marzec 22, 2003
|
Cytat dnia :
"przejrzysty offset"
grudzień 4, 2002
Jabłoko
|
Do Braci Serbów
marzec 1, 2008
Dariusz Kosiur
|
Nie w naszym imieniu
marzec 24, 2003
zaprasza.net
|
Biznesmeni - oszuści pod kluczem
sierpień 27, 2002
IAR
|
Czy oni wiedzieli o przekręcie?
listopad 19, 2002
http://www.superexpress.pl
|
Czy Kanał Panamski Będzie Powiększony?
kwiecień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Apel o tłumaczenia
styczeń 16, 2006
Jerzy Paruszewski
|
"Dobre słowo"
grudzień 1, 2006
przesłał luzak
|
Generał, który wygrał Bitwę Warszawską
sierpień 14, 2003
Lech Maria Wojciechowski
|
Byłem na tamtym świecie
listopad 6, 2008
Artur Łoboda
|
"Zwycięstwo Huseina"
maj 22, 2003
|
Ceny Paliwa Osłabiają Imperium USA
styczeń 4, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Wstyd za Instytut Pamięci Narodowej
luty 26, 2003
Dr Leszek Skonka
|
Młodym ku przestrodze
maj 22, 2005
przesłała Elzbieta
|
Zacznijmy od siebie, zacznijmy dzisiaj...
lipiec 8, 2003
Andrzej Kumor
|
Wniosek
maj 4, 2004
|
więcej -> |
|