ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ludobójstwo covid 
Wywiad z CLAIRE EDWARDS  
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? 
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. 
Wzrost o 6000% zgonów spowodowanych szczepieniami w pierwszym kwartale 2021 r. w porównaniu z pierwszym kwartałem 2020 r 
Jak można się spodziewać, gdy nowe eksperymentalne „szczepionki”, które nie zostały zatwierdzone przez FDA, otrzymają zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach w celu zwalczania „pandemii”, która ma obecnie ponad rok, liczba zgonów po zastrzykach tych zastrzyków gwałtownie wzrosła w Stanach Zjednoczonych. populacji o ponad 6000% na koniec pierwszego kwartału 2021 r., w porównaniu do odnotowanych zgonów po szczepionkach zatwierdzonych przez FDA na koniec pierwszego kwartału 2020 r. 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? 
Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja 
więcej ->

 
 

Niech nas Bóg broni przed światowymi dziełami


***Po raz pierwszy od 40 lat można oglądać jedyne w Polsce dzieło hiszpańskiego malarza El Greca - "Ekstazę św. Franciszka".

Obraz został znaleziony w 1964 r. w Kosowie Lackim (woj. mazowieckie) przez dwie pracownice Instytutu Sztuki Polskiej Akademii Nauk podczas przeprowadzania inwentaryzacji zabytków na Mazowszu.

Dotychczas dzieło nie mogło być pokazywane ze względu na brak środków finansowych na jego zabezpieczenie.*** poinformowały media 15 pa?dziernika 2004.

Tysiące eksponatów gnuśnieje w piwnicach i na strychach dumnych (z nazwy) polskich muzeów. Jeśli nas nie stać, to niech inni troszczą się o dzieła (w końcu) światowe. Już świat zrozumiał, że ochrona środowiska naturalnego w jednym punkcie naszego globu związana jest ze stanem przyrody w każdym innym miejscu. Teraz obywatele Ziemi powinni zrozumieć, że wszystkie wielkie dzieła należą do całego świata. Jeśli nie potrafimy ich ochronić, to ów świat powinien nam je zabrać! A na przyszłość - niech Bóg nas broni przed następnymi odkryciami tego typu! Nasz okradany a niereformowalny budżet nie będzie w stanie zadbać o właściwe przechowywanie rarytasów kultury wszech czasów. A jeśli byłby zmuszony, to emeryci, chorzy, studenci przypłacą ten przymus niższą życiową stopą... Ktoś powie - niepatriotyczne stanowisko!
Owszem, pewnie tak, ale mamy być jako te psy ogrodnika - sami nie oglądamy, innym nie damy?! UNESCO powinno wystąpić do Polski o przekazanie wartościowych dzieł w depozyt poza granice naszego niewydolnego kraju. Za kilkadziesiąt lat oddadzą nam, kiedy oni i my uznamy, że państwo nasze dorosło do bycia właściwym opiekunem wielkich dzieł sztuki. Wstyd!



28 październik 2004

Mirosław Naleziński 

  

Archiwum

Wigilia Bożego Narodzenia
grudzień 24, 2007
Marek Olżyński
Paryż i Paryża poza Londynem
sierpień 1, 2005
Mirnal
Wstydliwi pałkarze z "Wyborczej"
styczeń 27, 2006
Czesław T. Niemczyński
Afganistan jako trudny problem NATO
styczeń 20, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Pisane nad ranem
styczeń 29, 2003
Magdalena
Pierwszy niedoszły żydowski prezydent USA a kryzys pożyczek
marzec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Tarcze nie ochronią Polski przed gospodarczą katastrofą
maj 6, 2007
Instytut Schillera
List od przyjaciół
wrzesień 18, 2004
Równi... do czasu
czerwiec 9, 2008
Koncert na "pozytecznych idiotow"
sierpień 12, 2003
Stanislaw Michalkiewicz
Program podróży Jana Pawła II do Polski
sierpień 5, 2002
PAP
Patrole Egzekucyjne Szkolone przez USA?
grudzień 3, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Nowe socjalistyczne wiatry?
czerwiec 11, 2008
Komentator
Ze względów praktycznych ........
marzec 8, 2009
Artur Łoboda
Przybylo osad na West Bank podczas wojny z Libanem.
październik 5, 2006
gosc
Dwie listy
maj 22, 2008
PAP
Niech panie latają z panami
marzec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Puszka Pandory otwarta
kwiecień 15, 2003
IAR
Izrael ma bron atomowa
grudzień 5, 2007
Goska
Protestuję przeciwko światowemu terroryzmowi
marzec 14, 2004
Artur Łoboda
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media