ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zakrzyczana prawda 
Mamy 2010 rok a zbrodniarze którzy doprowadzili do wielu wojen i kryzysu światowego w w dalszym ciągu - z tupetem - niczym Josef Goebbels kłamią w oczy w kwestii sytuacji gospodarczej świata i Stanów Zjednoczonych
 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu 
 
Brytyjska modelka zabita zastrzykiem? 
Trzy tygodnie po szczepieniu zmarła - po wystąpieniu wielu komplikacji - w tym białaczki.  
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Strona Krzysztofa Wyszkowskiego 
Strona domowa Krzystofa Wyszkowskiego 
Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas 
Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji 
O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 
 
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
więcej ->

 
 

Współcześni barbarzyńcy zaatakowali ponownie !

Najpierw był Irak, potem Jugosławia, potem Afganistan, teraz ponownie Irak. Dziś w nocy rozpoczęła się bezprawna, podbudowana kłamstwem, oszczerstwem, obłudą i perfidią, agresja Stanów Zjednoczonych.

Nie wolno nam milczeć !

Tym bardziej, że wasale rządzący naszą Ojczyzną przyłożyli swoje ręce do polskiego udziału w tej oburzającej agresji. Odpowiedzialność za polski udział w tej niesprawiedliwej wojnie spada jednak nie tylko na rządzący układ SLD (Kwaśniewski-Miller), ale także na wszystkich innych głoszących poparcie polityki USA w tej sprawie, zwolenników zwasalizowania Polski wobec USA, zwolenników obecności amerykańskich wojsk na naszym terytorium, a więc Prawo i Sprawiedliwość, Platformę Obywatelską, Unię Wolności, a także część RKN p. Macierewicza i innych.

Wojna ta jest niczym nie usprawiedliwionym barbarzyństwem. Dzisiaj widać wyra?nie, że tak zwany "atak terrorystyczny" na WTC był wielką prowokacją, być może wykonaną rękami arabskimi. Bin Laden, Al-Kaida to kolejne elementy układanki, której celem jest przebudowa stosunków na Bliskim Wschodzie zmierzająca do narzucenia izraelskiej hegemonii krajom arabskim, i podział łupów, którymi są irackie złoża ropy.

Bardzo silny i, przez to, tym bardziej oburzający jest wątek obłudy stosowanej w propagandzie USA. Światowe mocarstwo atakuje słaby, skrępowany sankcjami kraj mówiąc, że czyni to "W OBRONIE WŁASNEJ" !!! Agresja ma kryptonim "Iracka wolność". Wolność polegająca na umieszczeniu w Bagdadzie jakiegoś kacyka za niedużą kwotę dolarów.

USA, depcząc prawo międzynarodowe, wykazały się również zwykłym tchórzostwem - nie było ich stać nawet na wypowiedzenie wojny przeciwnikowi (podobnie było z Jugosławią). Jakie to małostkowe ! I to oni właśnie uzurpują sobie wyłączne prawo do pouczania wszystkich innych jak mają żyć.

Polska stoi dziś przed dramatycznym wyborem. Mamy trzy drogi do wyboru, dwie spośród nich to wasalstwo w czystej postaci (wobec USA albo wobec UE), trzecia to droga etyki, zachowania godności, suwerenności i niepodległości. Od nas zależy jaką drogą pójdziemy, czy poddamy się marazmowi i czarnowidztwu, czy też uwierzymy we własne siły i wygramy referendum, a po nim wybory parlamentarne, co jest warunkiem sine qua non odwrócenia zabójczej polityki prowadzonej od 1989 roku.

Pozdrawiam


22 marzec 2003

Adam Śmiech 

  

Archiwum

Poland
wrzesień 8, 2003
Ojczyzna.pl
Esbecki sposób na "wycofywanie się rakiem"
lipiec 15, 2003
My "zasrańcy", nie chcemy amerykańskich rakiet
styczeń 16, 2008
PAP
ABW zajmie się zwalczaniem korupcji
czerwiec 28, 2002
PAP
Kara śmierci za handel mrówkami
marzec 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Islam sunnitów i szyitów a stabilizacja Bliskiego Wschodu
sierpień 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Mondre rady, mondre rady, mondre rady..."
grudzień 22, 2008
Artur Łoboda
OŚWIADCZENIE W SPRAWIE WOJNY
luty 13, 2003
"Nowy Bliski Wschód"
sierpień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska czlonkiem "osi zla" wg ruskiej Gaziety
listopad 25, 2006
martusia
5 lat portalu "zaprasza.net"
maj 13, 2007
Artur Łoboda
Michnik i Havel nagrodzeni
październik 25, 2003
RadioZet
Ryzykanci powinni płacić
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Kołodko zapowiada narodową krucjatę walki z bezrobociem
lipiec 27, 2002
PAP
Jedyna szansa...
grudzień 29, 2005
Pozdrawia Pakos
Białoruskie metody w bełchatowskiej policji
maj 19, 2006
Marek Olżyński
Okupacja irackich serc i umysłów
listopad 18, 2006
Nir Rosen/ tłum.Piotr
Gwałt na służbie
grudzień 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Churchill, agent sjonizmu
listopad 14, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (6)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media