ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Paszporty szczepionkowe to koń trojański (napisy PL) 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Ceremonia otwarcia tunelu drogowego św. Gotarda 
Zapowiedź tego - co mamy dzisiaj 
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Bankructwo Ukrainy 
 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Cicha Broń do Cichych Wojen 
 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
więcej ->

 
 

Wywiad przeprowadzony przez Wolf'a Blitzer'a z David'em Duke dla CNN. 13 grudzień 2006


WOLF BLITZER: Teraz na żywo z Teheranu były poseł Stanu Loisiana, David Duke.

Mr. Duke, dzięki że jest Pan tutaj. Co powie Pan tym, którzy mówią – zarzucają Panu, a tych jest dużo, iż jest Pan po prostu w Teheranie przy tej Holocaust-Konferencji, bo nienawidzi Pan Żydów ?

DAVID DUKE : A więc najpierw, Mr. Blitzer, irytuje mnie, jak Pan mnie przedstawił. Wymienił Pan jedenaście razy Ku Klux Klan. To było przed przeszło 30 laty – przed 30 laty w moim życiu, i od tego czasu wybrany zostałem posłem do House of Representatives, zostałem – otrzymałem pełnowartościowy tytuł doktora, byłem nauczycielem, napisałem najlepiej sprzedającą się książkę przetłumaczoną na wiele języków ( zapewne "Jewish Supremmacism" ). A Pan przeprowadza wywiady z wieloma byłymi komunistami, członkami rządów na całym świecie i nie przedstawia ich Pan jako byłych komunistów i z pewnością nie jedenaście razy pod rząd. Myślę, że jest Pan uprzedzony bo był Pan Lobbystą AIPC. Jest Pan żydowskim extremistą, popieraczem Izraela, a więc jest pan uprzedzony do każdego który krytykuje Izrael.

BLITZER : A więc, nienawidzi Pan Żydów ?

DUKE : Nie, tego nie robię. Nienawidzi Pan ludzi którzy nie chcą być kontrolowani ? Nienawidzi Pan Amerykanów, którzy nie chcą, by to izraelskie lobby pozwalało Amerykanom walczyć i umierać a tysiące okaleczać, bo Izrael w środkowym Wschodzie tak chce ? My mamy wojnę w Iraku, bo Izrael tą wojnę chciał, nie ze względu na amerykańskie interesy. Wyście nas okłamali odnośnie broni masowego rażenia, a teraz próbujecie wciągnąć Amerykę w wojnę z Iranem, a ja wierzę że będzie to dla tego kraju tragedią, tragedia dla całego świata.

BLITZER : wierzy Pan...

DUKE : .... w terroryzm izraelskiego państwa,- dla przykładu.

BLITZER : Wierzy Pan, Mr. Duke, w Holocaust ?

DUKE : Przepraszam? Wierzę, Sir, że ta jedyna droga, by dopatrzyć się czy pewien Holocast zaistniał, albo poznać jego charakter, to jest swoboda wypowiedzi. Nie wierzę, żebyśmy musieli w Europie zamykać w więzieniach nawet osiemdziesięcioletnich starców, mających odwagę mieć inne zdanie w sprawie pewnego historycznego wydarzenia.

Amerykański rząd nie powinien mówić, że ta Irańska – Konferencja, była konferencją dotyczącą wolności wypowiedzi. Słyszałem wielu głównych holocaust-mówców, było ich dużo. Ta konferencja dopuściła wolność wypowiedzi dotyczącą tego tematu. Amerykański rząd, Tony Blair i George Bush powinni wyjaśnić, że jest hańbą iż David Irving, uznany na świecie historyk którego książki znajdują się prawie w każdej bibliotece, dokładnie teraz siedzi w więzieniu w Austrii, bo powiedział coś o II W.S. co tym syjonistom się nie podobało.

BLITZER : Wierzy Pan w rozwiązanie konfliktu izraelsko- palestyńskiego, tworząc dwa państwa, nowego palestyńskiego państwa, który egzystuje wspólnie z Izraelem ?

DUKE : Myślę że to jest prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem. Myślę, że należy tych ludzi którzy tam żyją o to zapytać, tych w Izraelu i w tych arabskich krajach. Ale jedno wiem. Nie można (im) żadnego rozwiązania ze strony syjonistów, którzy zawładnęli amerykańską polityką,-narzucić. Pearl i tacy ludzie jak Wolfowitz, Feith, Wurmser, Kristol, Abrams - możemy w nieskończoność ich dalej wyliczać. Brzmi to jak żydowskie wesele. Oni określali amerykańską politykę, i oni zaszkodzili amerykańskim interesom na Srodkowym Wschodzie. Tak jak ja od wielu lat mówię, tak jak Walt i Mearsheimer z Harwardu ( uwaga tłumacza z angielskiego : patrz esej John Walt i Stephen Mearsheimer: The Israel Lobby, wydany przez The London Review, w którym ci dwaj uniwersytetcy profesorowie ten żydowski wpływ na US-politykę naukowo wyłożyli.) się wypowiedzieli, to jest faktem. I my umieramy dokładnie teraz w Iraku, bo jesteśmy tam dla izraelskich interesów. Myśmy żadnej nafty z tej wojny nie otrzymali. Powiedziałem: przed tą wojną objechałem Swiat, przez ten kraj, i powiedziałem: nie istnieją żadne weapons of mass destruction.

BLITZER : Dobrze, pozwoli Pan że krótko panu przeszkodzę, Mr. Duke. O ile wiem, prezydent USA, który jest tym Commander in Chief, nie jest Zydem. Viceprezydent USA nie jest Zydem. Minister Obrony Narodowej nie jest Zydem. Doradca narodowego bezpieczeństwa nie jest Zydem. Dyrektor CIA, nie jest Zydem. Są ci ludzie po prostu narzędziem syjonistycznego sprzysiężenia ?

DUKE : Oni nie są narzędziem sprzysiężenia, ale oni są definitywnie narzędziami syjonistycznych mediów i politycznej władzy. Nawet gazeta "Washington Post" powiedziała, że 60 procent (sic!) całego wsparcia (fin. datków, T.v.R.) dla partii republikańskiej pochodzi ze ?ródeł żydowskich. Do tego dochodzi, jak tylko jakikolwiek polityk w Ameryce odważy się krytykować Izrael, płyną miliony do jego przeciwników i on zostaje przez media, w których syjoniści dysponują niewyobrażalną władzą, zaatakowany. Nawet "Jewish Chronicle“, ta „Jewish Los Angeles Times“ – przepraszam, nie ta "Los Angeles Times, ta "Jewish Times of Los Angeles" powiedziała, że cztery z pięciu Konglomeratów tych – te największe Konglomeraty są w posiadaniu Zydów, i ten piąty ( uwaga tłumacza z angielskiego : tym piątym miał chyba na myśli imperium Rupert'a Murdoch'a) jest nawet bardziej proizraelski niż niektóre z tych czterech Konglomeratów. My mamy w USA kontrolowane media, i to jest powodem, że my tej prawdy o Konferencji w Teheranie nie słyszymy.

Na tej Konferencji chodziło o ten fakt, że swoboda wypowiedzi musi zaistnieć. I to jest wariactwo, że ludzie są krytykowani. Ta konferencja jest krytykowana, podczas gdy ludzie dokładnie teraz siedzą w więzieniu z powodu wolności swoich przekonań.

BLITZER : Jeśli kontrolowane.....

DUKE: A więc, jeśli jest Pan tego przekonania, że David Irving dokładnie teraz siedzi w więzieniu w Austrii – ja zadaję Panu pytania, Sir.

BLITZER :A więc, ja jestem tym który w tym wywiadzie stawia pytania.....

DUKE : Jest Pan tego przekonania, że David Irving powinien siedzić w więzieniu w Austrii, z powodu głoszenia poglądów ?

BLITZER : ......i myśmy Pana zaprosili. I to pytanie brzmi....

DUKE: Dokładnie.

BLITZER: ... jeśli myśmy Pana zaprosili, dlaczego istnieje wtedy syjonistyczne sprzysiężenie, jeśli dokładnie teraz dopuszczamy Pana do telewizji ? Jak Pan to wyjaśni ?

DUKE: Jak to wyjaśnię ? Sądzę, że nie możecie tych wiadomości zmienić/przekręcić. Musicie – myślę, że Pan właśnie musi cokolwiek nad tym kręcić, co właśnie w Iranie się dzieje.

BLITZER: Ale my nie musimy Pana tutaj do CNN zapraszać.

DUKE : Ale wy chcecie – i to jest właśnie wasz sposób ataku, zawsze wybieracie ten sam sposób ataku jak ludzie, podobni jak ja, tutaj siedzą. Ale Pan myślał, że ma Pan mnie w łapach z tą pańską, jedenaście razy powtórzoną, wzmianką o Ku Klux Klanie.

BLITZER. No dobrze, pozwoli Pan.....

DUKE: Ale wie Pan co ? Pan nie ma mnie w potrzasku, i Pan z tą prawdą nie bardzo sobie radzi, i faktem jest, że jest Pan agentem syjonizmu. Pan pracuje dla AIPAC......

BLITZER: Słuchaj Pan – no dobrze. Słuchaj Pan.

DUKE: ...tego Lobby, które w tym kraju kontroluje izraelską politykę.

BLITZER: Słuchaj Pan, Mr. Duke......

DUKE: Pan nie jest rzetelnym maklerem w telewizji.

BLITZER: ... przeczytam teraz Panu co powiedział Mahmoud Ahmadinedżad.

DUKE: Pan jest izraelskim agentem.

BLITZER: W porządku. Przeczytam teraz panu co, Mahmoud Ahmadinedżad, powiedział,i wtedy może Pan odpowiedzieć czy Pan się z nim zgadza, albo nie. "Izrael musi zostać z mapy zmieciony i, tak chce Bóg, a z jego pomocą będziemy mieć wkrótce pewien Swiat bez USA i syjonizmu." To jest to co on powiedział 28 pa?dziernika 206, według Al-Jazeera.

DUKE: No dobra, najpierw jednak, ten cytat jest kompletnie sfałszowany. Nie powiedział nigdy że z mapy zmieść, i on mówił o syjonistycznej kontroli Stanów Zjednoczonych. Faktycznie słyszałem jego mowę osobiście, i wszystkie artykuły na świecie, w których powiedział, że Izrael zostanie z mapy zmieciony czytałem. Powiedział, w Izraelu nastąpi zmiana rządu, dokładnie, jak zmienił się ZSRR. Oczywiście że ludzie w Rosji nie zostali zabici. Izrael nie zostanie zmieciony, i to wszystko wydarzyło się z tego powodu by wzniecić nienawiść do Iranu aby użyć ten Holocaust i być może z powodu możliwego napadu atomowego.

BLITZER: Dobra, a co jest z tym, jak on mówi, my "ten swiat doświadczymy" – jak mówi "już wkrótce doznamy Swiat bez USA"?

DUKE: Bardzo mi przykro, Sir, nie zrozumiałem Pana.

BLITZER: jak mówi, że "już wkrótce doznamy Swiat bez Stanów Zjednoczonych i syjonizmu" ?

DUKE: Ja znam to tłumaczenie. On powołał się na tą kontrolę – Izrael wykorzystuje USA w charakterze zastępcy. Pan/ Wy wykorzystujecie Mahathir ( były premier Malezji, ostry krytyk Izraela, Bush'a i Blair'a, tłum.) jak mówił, że Izrael ma tą możliwość naszą politykę zdominować przez wasze pieniądze i medialną kontrolę, i oni prowadzą nas prosto do katastrofy. Richard Pearl i Paul Wolfowitz są inicjatorami wojny w Iraku. Pearl, Wurmser i Feith napisali do Benjamina Netanjahu list ( chodzi o pismo: "A clean break: a new strategy for securing the realm", 1996) w którym domagają się wojny z Irakiem, Iranem i Syrią. I to jest dokładnie to co myśmy zrobili. Oni wymyślili to kłamstwo z tą bronią masowego rażenia, bo my Amerykanie nie byliśmy gotowi w tysiącach umierać i miliardy dolarów dla izraelskich celów strategicznych wydać. Tak wygląda rzeczywistość.

BLITZER: David Duke, musimy już kończyć

DUKE: Istnieje dużo kłamstw, które dokładnie teraz są w obiegu.

BLITZER: Satelita się wkrótce rozłączy. Dlatego musimy kończyć Ale Pan jest w Teheranie

DUKE: No więc, ludzie mogą znale?ć informacje na DavidDuke.com.- DavidDuke.com.

BLITZER: jestem pewny, iż mają oni jeszcze dużo możliwości, posłuchać, co ma Pan do powiedzenia. To byłoby na tyle. To był David Duke z Teheranu.

Tłum. Pośpiesznie T.v.R.

Ps. A to adresy gdzie można ten wywiad obejrzeć ( wersja angielska)


http://www.davidduke.com/?p=1544#more-1544


http://www.cnn.com/video/player/player.html?url=/video/bestoftv/2006/12/13/intv.david.duke.blitzer.cnn.cnn


http://www.youtube.com/watch?v=-v2f-WC4cjo
19 grudzień 2006

Tezlav von Roya 

  

Archiwum

Kłamstwo sto razy powtarzane
marzec 16, 2005
Babinicz czy Kmicic
czerwiec 7, 2003
" Zawisza Czarny"
Założenia Ustawy o Likwidacji Bezrobocia i Naprawie Finansów Publicznych
grudzień 17, 2003
Polityka niczym wredna kochanka
styczeń 16, 2008
Marek Olżyński
Korporacyjna maszyna wojenna w akcji
sierpień 17, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Fundament naszej nedzy i degredacja systemu ekologicznego
grudzień 10, 2007
markus
Zagrożenie Ludzkości w Epoce Nuklearnej
marzec 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Ciemność z Zachodu
czerwiec 6, 2008
Izrael Szamir
Inna sekta wyznania biznesowego
lipiec 8, 2006
Magdalena Kursa
Upadek narodu
październik 22, 2003
Andrzej Kumor
Wiceprezydent USA oszustem
lipiec 15, 2002
PAP
W białych rękawiczkach
listopad 27, 2002
Adam Zieliński
Rebelia w afgańskiej prowincji
czerwiec 18, 2004
PAP
The Babylonian Brotherhood
sierpień 1, 2007
enki
Chaos a wolność słowa
październik 12, 2006
Artur Łoboda
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie Tezy i pytania Partia, czyli obrońca ancien re
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
Mimo totalnego sprzeciwu społeczeństwa, Stoen sprzedany
grudzień 23, 2002
PAP
A Chronology of the Zionist Master Plan for World Domination
styczeń 9, 2007
przysłał ICP
imaż, wizaż, balejaż
październik 29, 2004
Mirosław Naleziński
Czy atak z 11 września 2001 był prowokacją?
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media