|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| PiStapo atakuje rodziny |
|
| Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje. |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości |
|
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.
Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
|
|
| Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 |
|
| Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku |
|
| Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu |
|
| |
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| The Corbett Report |
|
| Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a |
|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? |
|
| Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
więcej -> |
|
na Marszu nie-Tolerancji
|
|

Zarzuty udziału w niebezpiecznym zbiegowisku postawiono 12 uczestnikom zajść na krakowskim rynku. Chodzi o bijatykę, jaka rozegrała się po piątkowym Marszu Tolerancji. Po zakończeniu imprezy, jej przeciwnicy starli się z policją. Kilka osób zostało rannych. Do szpitala trafił policjant z poparzoną twarzą.
Trójce z 12 chuliganów przedstawiono też zarzut czynnej napaści na funkcjonariusza. Wszystkim grożą 3 lata więzienia. Wśród zatrzymanych są nieletni. Tymczasem organizator marszu, Kampania Przeciw Homofobii zapowiada złożenie doniesienia do prokuratury. przeciwko Młodzieży Wszechpolskiej, Lidze Polskich Rodzin oraz dwóm krakowskim radnym LPR.
Jak mówi szef Kampanii, Robert Biedroń chodzi przede wszystkim o obra?liwe okrzyki, które padały podczas wczorajszego marszu. "Zarzucamy im zorganizowanie nielegalne kontrmanifestacji, podżeganie do nienawiści i przemocy i użycie tej przemocy wobec pokojowej demonstracji" - mówi Robert Biedroń.
Chodzi również o pogróżki, jakie SMS-ami już po zakończeniu marszu otrzymali organizatorzy. W jednym z nich napisano: "Pokażcie się na Starym Mieście, to zginiecie".
Na tym nie koniec. Kampania Przeciwko Homofobii wydała specjalne oświadczenie. "Napisaliśmy w nim o tym, co nas spotkało" - powiedział nam rzecznik Kampanii, Tomasz Szypuła.
"Spotkaliśmy się z obelgami i przemocą fizyczną. Dlatego apelujemy aby Polska była krajem tolerancyjnym w którym można dyskutować i w którym jest miejsce dla wszystkich" - powiedział nam Tomasz Szypuła.
W piątkowym Marszu Tolerancji szło prawie półtora tysiąca osób. Ze względów bezpieczeństwa manifestację skrócono, kilka razy trzeba było też zmieniać jej trasę. W stronę uczestników leciały jajka i kamienie.
Kampania Przeciwko Homofobii już zapowiada zorganizowanie kolejnej manifestacji. Na 11 czerwca w Warszawie planowana jest Parada Równości. Kampania Przeciwko Homofobii zapewnia, że również ta demonstracja ma mieć charakter pokojowy. |
|
9 maj 2004
|
|
IAR
|
|
|
|
Hamulcowi "Slidarności"
lipiec 16, 2004
Piotr Bączek
|
Belarus today: is "ORANUSIAN" (zhopoglav) revolution pending?
lipiec 15, 2005
Marek Głogoczowski
|
Afganistan trudny do pacyfikowania
marzec 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Świat wie o zagładzie i milczy
styczeń 28, 2005
zaprasza.net
|
Inflacja rośnie na świecie
kwiecień 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Grzesznik, fiolet i krzyż
marzec 22, 2008
Marek Olżyński
|
"Wirtualna Polska" twierdzi, że : Przedsiębiorcy i ekonomiści chcą planu Hausnera w całości
czerwiec 28, 2004
|
Komuna mogła by być wzorcem
październik 31, 2004
|
Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
|
Nie chcą Leclerca
październik 3, 2005
przesłała Elżbieta
|
Agenci UOP robili z Macierewicza wariata...
grudzień 27, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Garbate umysły i Pinochet
czerwiec 29, 2007
Artur Łoboda
|
Obca dominacja za pomocą rozniecania wojen domowych?
styczeń 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
LIBERAL = PHILOCRIMINAL
grudzień 6, 2008
Marek Glogoczowski
|
Irak, Wielka Nafta i Turcja
luty 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
USA Jako Panstwo Nadzoru i Wybory w Iraku
luty 4, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
|
Jak globalisci zredukuja zasoby ludzkie
sierpień 10, 2007
kruzoe2
|
Jak funkcjonują największe gangi (3)
Jansen pogrąża Eureko
luty 25, 2005
Jarosław Supłacz
|
Premier: Nie idę na wojnę z mediami, ale...
marzec 8, 2007
¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL
|
Zrezygnujcie z życia. To będzie kompromis.
wrzesień 26, 2003
|
więcej -> |
|