ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Izrael. Historia Palestyny w XX wieku. 
 
Dlaczego szczepionki na COVID-19 mogą wpływać na płodność człowieka?  
 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Finansowany przez Google zespół „sprawdzający fakty” wydaje się być garstką fikcyjnych Hindusów w zubożałym miasteczku niedaleko Bangladeszu 
 
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Deborah Tavares o broni elektromagnetycznej stosowanej wobec społeczeństw cz I, 13 marca 2021 
Deborah Tavares z portalu StopTheCrime.net i PrimaryWater.org ma liczne filmy na YouTube i niestrudzenie bada dokumenty wypuszczane przez amerykańską administrację.  
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
więcej ->

 
 

Pulapka w Iraku



Malo kto na swiecie wierzy prezydentowi Bush'owi kiedy on mowi, ze "wygrywa w Iraku." Asia Times opublikowalo artykul Pepe Escobara pod tytulem "The Ultimate Quagmire" ("Ostateczne Grzezawisko") w ktorym to artykule autor opisuje niekonczace sie trudnosci w jakie dostali sie Amerykanie na Bliskim Wschodzie z powodu prob pacyfikacjii Iraku w imie "wojny przeciwko terrorowi." Glownym celem tej wojny neokonserwatystow-sjonistow jest zabezpieczanie Izraela i interesow amerykanskiego przemyslu naftowego I zbrojeniowego.

W grudniowych wyborach w Iraku wygrala partia Szyitow "Zjednoczone Przymierze Irakijczykow (ZPI), ktora to partia wygrala 70% do 95% w ubogich poludniowych prowincjach, 59% w Bagdadzie i ponad 40% w calym Iraku. ZPI wygralo w polowie z 18stu prowincji. Amerykanski kandydat, agent CIA, Ilyad Allawi, znany jako "Saddam bez wasow" otrzymal 14% glosow, mimo jego poparcia dla bombardowania miast Najaf I Fellujah.

Poslowie nawolujacy do natychmiastowego zakonczenia okupacji Iraku naleza do grupy Szyitow Muqtada al-Sadr'a, ktora ma 38 poslow a Sunnici maja 50 poslow w nowym parlamencie. "Rzad Jednosci Narodowej" w Iraku jest bardzo watpliwy, zwlaszcza ze Sunnici traktuja swoja obecnsc w parlamencie jako "nowy front" i wspoldzialaja z ruchem oporu. Natomiast prawie nikt nie glosowal na partie anty-religijnych liberalow i same wybory nie oslabily ruchu oporu przeciwko USA I Izraelowi.

Irak zaczyna rok 2006 w cieniu zwiekszenia sie bombardowan amerykanskich i samobojczych atakow powstancow na kolaborantow i okupantow, przy jednoczesnych wielkich stratach ludnosci cywilej. Patrole egzekucujne Syitow, Sunnitow, i Kurdow niestety nadal beda czynne przeciwko oponentom kazdej z tych grup. Dramaturg odznaczony nagroda Nobla, Harold Pinter, powiedzial: " USA popieralo i czesto kontrolowlo kazda rewolucja prawicowa i dyktature dwudziestego wieku po Drugiej Wojnie Swiatowej" jednoczsnie zaprzeczajac swojej roli, tak, jak teraz Bush falszuje ilosc zabitych Irakijczykow.

Robert Fisk, autor "Wielkiej Wojny o Cywilizacje" opisal cierpienia Iraikijczykow spowodowane 13toma latami sankcji przeciwko Saddam'owi Hussein'owi, atakiem i zniszczeniem przez USA, ktore teraz twierdzi, ze obecny brak elektcznosci i wody pitnej jak i brak miejsc pracy w Iraku spowodowal Saddam. Irakijczycy znaja prawde i nie maja zaufania do "wolnosci" obiecywanej przez USA.

Libanizacja Iraku ma polegac na stosowaniu taktyk zastosowanych przez Izrael w czasie okupacji Libanu. Patrole egzekucyjne kazdej ze skloconych grup ma dzialac wedlug planow neokonserwatystoiw w rzadzie Bush'a, ktorzy stale zaostrzaja konflikty miedzy Irakijczykami, poniewaz ciezko sklocone spoleczenstwo jest latwe do manipulowania a jednoczesny rozlew krwi jest "uzasadnieniem" przeciagania okupacji i pacyfikacji.

Metody kiedys uzywane w Colombia i El Salvador, sa teraz stosowane w Iraku jako "Salvador option," kierowana przez sluzby specjalne USA wyposazone w najnowoczesniejsze kontroli i komunikacji podczas gdy Irakijczykom brak elektrycznosci, benzyny i lekarstw. Irakijczycy gina bez sladu po schwytaniu ich przez zbrojne patrole w mundurach policyjnych, zaopatrzone w polaczenia radiowe i uzywajace zarejestrowane wozy policyjne Toyota Land Cruiser. Morderstwa dokonane przez te patrole nie za przedmiotem sledztwa.

Celem rzadu Busha jest dalsza kontrola Iraku pograzonego w wojne domowa ze slabym rzadem w Bagdadzie, podczas gdy zbliza sie prywatyzacja kolosalnych pol naftowych Iraku w rece zagranicznych inwestorow.


Tak wiec sklad nowego rzadu bedzie stosowal sie do tych planow, prawdopodobnie z Abdel'em Mahdi jako premierem, jako ze byl on w tej sprawie w Waszyngtonie rok temu. Eminencja rzadzaca w Iraku jest ambassador USA, Afganczyk Zalmay Khalilzad, ktory pilnuje lokaty pieniedzy w polach naftowych Iraku jak i budowy fortyfikacji dla garnizonow amerykanskich na ziemi Irakijczykow. Wiceprezydent Dick Chenney byl w Iraku 18go grudnia, zeby sprawdzic dzialania ambasadora USA i dowodcow wojsk pacyfikacyjnych.

Walczaca o niepodleglosc Iraku milicja Szyitow, pod komenda Muqtadar'a, uniknela zniszczeniu w 2004tym roku w styczniu 2005, a rzad w Bagdadzie uzyskal od Iranu obietnice zapomogi w wysokosci miliarda dolarow i obietnice uzywalnosci iranskich rafinerii dla przerobki ropy naftowej Iraku.


Atak na Irak bardzo pozadzany przez Izrael i neokonserwatystow-sjonistow w radzie Bush'a, jest trudny do urzeczywistnienia poniewaz partyzantka Sunnitow walczy nadal i jednoczesnie Szyici w Iraku sa zwiazani z Iranem. W tym impasie wplywowy professor na Hebrew Univerity w Jerozolimie, Martin van Creveld, nawoluje do usuniecia Bush'a ze stanowiska prezydenta USA i do postawienie go przed sad za klamanie w sprawie zagrozenia USA I Izraela przez Saddam'a Hussein'a jak tez rozpoczecie przez Bush'a najbadziej idiotycznej wojny od czasow wyprawy cezara Augustus'a na Germanow, dziewiec lat przed narodzeniem Chrystusa, w ktorej to wojnie wiele legionow rzymskich zostalo zniszczonych.

Propaganda ze "Swiat jest lepszy bez Saddam'a" jest falszywa poniewaz upadek Saddam'a spowodowal rozbudowe Alkaidy w Iraku, w ktorym 70% ludzi nie ma pracy i kraj ten nie jest odbudowywany. Irak w 1980tych latach mial najwyzsza stope zyciowa wsrod krajow arabskich. Natomiast dzisiejsza "irakizacja" nie powiedzie sie lepiej niz "wietnamizacja."

Wojna w Iraku moze zaognic caly Bliski Wschod, destbilizowany przez antagonizm Szyitow I Sunitow oraz sprawe niepodleglosci Kurdow, ktorzy mieszkaja w Turcji, Syrii, Iraku I Iranie. Ten stan rzeczy daje pole do dzialania Alkaidzie w Jordanii, Turcjil, Egipcie i w Izraelu. Ataki lotnictwa USA na Sunnitow tylko pogorsza opinie o USA na Bliskim Wschodzie z powodu wielkich strat w ludnosci cywilnej w rezultacie amerykanskiego bombardowania.


Sad nad Saddamem Hussein'em powinien miec miejsce w Hadze przed powazanymi sedziami a nie przed sadem kontrolowanym przez USA. Egzekucja Saddama w Iraku pod okupacja m a usunac w cien powiazania tego czlowieka z USA. Taktyka rzadu Bush'a zastrtaszania "shock and awe" rozpetuje walki na Bliskim Wschodzie na wiele lat czemu USA nie moze zapobiec i dlatego pacyfikacja Iraku jest grozna pulapka dla USA.

www.pogonowski.com
26 grudzień 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Polityczna pornografia, czy polityczna egzekucja?
sierpień 7, 2007
Marek Olżyński
Wideo z zabójstwa Saddama
grudzień 31, 2006
Dorota
2008.06.28. godzina 2000 Serwis wiadomości
czerwiec 28, 2008
tłumacz
Izrael przyspieszy budowę nowego "muru berlińskiego"
sierpień 10, 2002
IAR
Pierwszy kamyk spuszczony - czy pociągnie lawinę?
październik 15, 2003
PAP
I jak tu nie być antysemitą?
listopad 14, 2006
Dorota
Prowokacja była głośna, wyjaśnienie ciche
listopad 7, 2004
Artur Łoboda
Żydowskie media - cd
czerwiec 15, 2004
Artur Łoboda
Jak pozbyć się żydowskiej ekonomii...równiez z mieszkań włósnościowych...
grudzień 20, 2006
Jan Ogonowski
Szaron: Arafat to przywódca gangu morderców
sierpień 9, 2002
IAR
Piechota chce bronić Cegielskiego
czerwiec 18, 2002
PAP
Podróż po starym lądzie (3)
maj 3, 2008
Artur Łoboda
Ukraińska Polska
maj 9, 2007
wasylzly
Wadliwa Temida
grudzień 27, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zapytajmy prościej o Unię
luty 13, 2003
Ewa Kluczkowska http://www.rzeczpospolita.pl/
Klasa w urzędzie - nasza unijna specjalność
czerwiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Sierpniowe wspomnienia
sierpień 9, 2003
2008.05.04. Serwis brakujących wiadomosci z zagranicy
maj 4, 2008
tłumacz
O naszym obecnym Wielkim Bracie, przez poprzedniego. About our Big Brother, by the previous one (3) (2007-09-26)
wrzesień 26, 2007
tłumacz
Schroeder: zwiększyć podatki w nowych państwach UE
kwiecień 25, 2004
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media