|
| Kto zmasakrował ludność Buczy? |
|
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) |
|
| Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? |
|
| 1984 |
|
| Podstawowa lektura dla młodych Polaków |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Człowiek 2.0 |
|
| Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR |
|
| "Górale to męczą konie" |
|
| Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Komuszy dogmat «Zielonej Energii» zamroził Teksas |
|
| Sieć energetyczna w Teksasie załamała się pod wpływem temperatur bardziej prawdopodobnych w Sioux Falls niż w San Antonio, pogrążając ponad 4 miliony ludzi w ciemności i pozostawiających ich bez ogrzewania |
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| "patriotyzm" po 1989 roku |
|
| komentarz zbędny |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
więcej -> |
|
Nasza Polska: Obrońmy Polskę!
|
|
Tworzymy ogólnonarodowy ruch sprzeciwu wobec likwidacji Państwa Polskiego. Komuniści, dziś współtworzący szeroki obóz liberalny, dokonuję eksperymentu na narodzie, którego celem jest krańcowe upodlenie Polaków, sprowadzenie nas poniżej progu egzystencji, do rangi ludzi drugiej kategorii.
Naród niech sobie umiera
W ubiegłym tygodniu opinię publiczną zaszokowała sprawa mieszkanki Jarosławia, wychowującej ośmioro dzieci, która ze względu na tragiczną sytuację finansową postanowiła sprzedać własną nerkę.
To oczywiście nie jedyny przypadek tego typu w skali Polski. Narasta z każdym miesiącem nędza i ubóstwo, o czym świadczę chociażby listy i telefony do naszej redakcji. I podczas gdy urzędnicy państwowi i samorządowi, najczęściej z SLD i PSL, funduję sobie drogie limuzyny w tym samym czasie zwykli ludzie grzebię w śmietnikach. W czasie, gdy kolejny minister zdrowia, nie mający nic do zaoferowania poza czczę demagogię, z humorem apeluje o 60 dni spokoju, chorzy nie są przyjmowani do szpitali i umierają na ulicach lub w krążących pomiędzy szpitalami karetkach pogotowia.
Ale dobro obywateli nie jest priorytetem obecnej ekipy. Jest nim, jak powiedział minister spraw zagranicznych Włodzimierz Cimoszewicz, wprowadzenie Polski do Unii Europejskiej. Naród niech sobie... umiera
Niech żyję nam wszyscy esbecy!
Czas rzędów Millera to rekomunizacja życia publicznego, obsadzanie głównych stanowisk państwowych byłymi funkcjonariuszami komunistycznych specsłużb. Oficerem łącznikowym, a więc oficjalnym przedstawicielem Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego w Monachium, będzie Tadeusz Chętko, który w 1990 r. polecił zniszczyć dokumenty rozpracowywania przez bezpiekę Radia Wolna Europa. Szefem poznańskiej ABW został w ubiegłym tygodniu Ireneusz Wróblewski, dawny pracownik SB i UOP, do 1989 r. - w pionie śledczym SB. Z UOP odszedł na własną prośbę po przejęciu rządów przez AWS, przyznano mu specjalną rentę z uwagi na zły stan zdrowia. Dziś cudownie ozdrowiał.
Rekomunizacja to nie tylko powrót funkcjonariuszy SB i wywiadu, to także np. ostatni zamach na IPN - zamysł likwidacji pionu śledczego tej instytucji, o czym obszernie piszemy wewnątrz numeru.
Zniszczyć do cna
Ponadto, jak wskazuje ostatnia dekada, naród ma zostać wyeliminowany jako podmiot państwa polskiego. Władający Polskę w interesie Unii Europejskiej wiedzę doskonale, że państwo bez świadomego narodu przestaje być państwem suwerennym i niepodległym i zamienia się jedynie w geograficzny punkt na mapie. Stęd też biorę się m.in. unijne pomysły tzw. obywatelstwa europejskiego, de facto wymazującego obywatelstwo narodowe.
Likwidację narodu i państwa szczególnie łatwo jest przeprowadzić jeżeli sę one skrajnie wyniszczone. Taka polityka trwa u nas od trzynastu z górę lat. Składają się na nią:
- złodziejska prywatyzacja, a więc pozbywanie się najlepszych zakładów i oddawanie ich za półdarmo zagranicy (STOEN, sektor energetyczny, Ożarów itp.);
- zabijanie polskiego kapitału i polskiego kupiectwa poprzez tworzenie preferencyjnych warunków dla firm zagranicznych eksportujących do Polski swoje towary i otwierających tu hipermarkety;
- schładzanie rodzimej gospodarki, zamykanie zakładów, wyrzucanie ludzi na bruk oraz likwidacja tych gałęzi przemysłu, które jeszcze do niedawna stanowiły o sile i konkurencyjności Polski w świecie. Znakomitym przykładem jest tu przemysł okrętowy, który stanowił zagrożenie m.in. dla stoczni niemieckich, obrócono go więc w perzynę.
Bezpośrednim rezultatem powyższego jest wzrastające wciąż bieda i bezrobocie, które w niektórych regionach osiąga nawet 28 proc. Dalekosiężnym - wspomniana anihilacja państwa.
Na polu społecznym niszczenie substancji narodowej odbywa się poprzez:
- demoralizację młodzieży, kształtowanie wzorów postępowania sprzecznych z wartościami chrześcijańskimi, zmiany programów nauczania i usuwanie z nich historii Polski i literatury polskiej, brak reakcji państwa na wszelkiego typu patologie, takie jak m.in. narkotyki;
Kraj korupcję słynący
Obecna Polska to kraj kapitalizmu oligarchicznego, gdzie rządzące grupy interesu, grupy mafijne dzielę się państwem, a społeczeństwo jest jedynie przedmiotem, z którym nikt się nie liczy. Ujawniła to znakomicie tzw. afera Lwa R. (która coraz bardziej przekształca się w aferę spółki Agora). Z tej odmiany kapitalizmu bierze się wszechobecna korupcja i układy. Według ostatniego sondażu OBOP - 57 proc. Polaków uważa, że korupcja w Polsce występuje "bardzo często", a 32 - "raczej często". Podobnie rzecz się ma w ocenie życia publicznego. Dla blisko połowy ankietowanych za pieniądze można załatwić korzystny "zapis" ustawy w Sejmie, zaś zdaniem 62 proc. - korzystną decyzję w wysokim urzędzie państwowym.
Przestańmy tylko narzekać!
Co oznaczają opisane wyżej - choć oczywiście nie wszystkie - symptomy? Ano to, że Polskę toczy zabójcza gangrena, którą może zlikwidować jedynie szybka amputacja chorych organów.
Co więc możemy zrobić?
Przede wszystkim musimy przestać być pasywni i mówić, że nic nie można zrobić, gdyż "oni" maję pieniądze, propagandę, władzę. Zgadza się - "oni" to wszystko maję, ale naszę siłę jest świadomość narodowa i myślenie kategoriami polskimi.
Przestańmy więc narzekać, we?my się do roboty i budujmy front sprzeciwu wobec likwidacji Polski. O to jako redakcja apelujemy i w tej akcji pomożemy. Taki ruch musi mieć charakter ogólnonarodowy. Doświadczenia z tworzonymi formacjami antyunijnymi, zrzeszającymi głównie ekspertów, profesorów, naukowców, pokazuję, że stały się one szybko martwe, ponieważ nie potrafiły ze swoimi hasłami dotrzeć do przeciętnego Polaka.
Dlatego nasz apel kierujemy przede wszystkim do zwykłych ludzi żyjących "na dole" - we wsiach, miasteczkach i miastach, tam, gdzie największe są bieda i bezrobocie, często niewidoczne zza profesorskich biurek.
Tylko wtedy działanie będzie skuteczne.
Fakty, a nie demagogia
Aby tak się stało, musimy operować nie frazeologię, nawet tę najszlachetniejszą - patriotyczną, ale faktami. To fakty zadecyduję, szczególnie w zbliżającej się kampanii referendalnej, o losie naszego i przyszłych pokoleń. Im więcej padnie konkretów z naszej strony, tym trudniejsza stanie się sytuacja obozu liberalnego.
Piszcie do nas
"Nasza Polska" od początku jest z Czytelnikami i dla Czytelników. Dlatego dziś szeroko otwieramy dla was nasze łamy. Tym bardziej że większość mediów polskich problemów w ogóle nie zauważa. Powiedzmy w końcu zdrajcom Polski nasze "NIE!". Polska musi należeć do narodu, a nie do wszelkiego rodzaju mafii politycznych i gospodarczych. Takich zmian chcę Polacy w kraju i na emigracji. Dlatego też chcemy skupić wokół naszego tygodnika wszystkich ludzi przeciwnych kłamstwu, rozkradaniu Polski, politycznemu złodziejstwu. Informujcie nas o tym, co się dzieje w waszych wioskach i miastach. Ale nie tylko: organizujcie się, by razem walczyć przeciw tym patologiom!
By ta walka była skuteczna nawiązaliśmy kontakty z najpoważniejszymi polskimi i polonijnymi portalami internetowymi oraz z organizacjami polonijnymi.
Dlatego pamiętajmy: wygramy Polskę, jeżeli wygramy walkę o świadomość. Nie bąd?my bierni!
Prezes wydawnictwa "Szaniec"
Maria Adamus
Redaktor naczelny "NP"
Piotr Jakucki
http://www.medianet.pl/~naszapol/
|
|
4 luty 2003
|
|
|
|
|
|
Papież genialnie odpowiedział prezydentowi i premierowi
(znawca 4)
sierpień 18, 2002
PAP
|
Nowy VAT: 24 proc.?
luty 28, 2003
Krzysztof Tomaszewski http://www.gazetaprawna.pl/
|
Czyżby plan Bolesława Bieruta był ciągle wdrażany?
czerwiec 1, 2005
olo
|
Stan Tymiński: Dotkryna Podboju Świata przez Imperium USA
czerwiec 4, 2007
przysłał: marduk
|
Nazistowski Manifest Syjonistów
sierpień 1, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Unijne statki dla unijnych pracowników
maj 29, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Smacznego. SOBCZAK i SZPAK
styczeń 20, 2003
http://angora.pl/
|
Schyłek Amerykańskiego Imperium?
luty 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Sierpniowa Rocznica Hieroszimy i Nagasaki
sierpień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Globalizacja, czyli programowy upadek Świata
luty 20, 2005
Artur Łoboda
|
Paryż i Paryża poza Londynem
sierpień 1, 2005
Mirnal
|
„Polskie Termopile”bitwy pod Zadwórzem –Dytiatynem
sierpień 31, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Przesłanie do Narodów Europy Zachodniej
październik 9, 2005
Artur Łoboda
|
Pułkownik Chwastek odrzucony
wrzesień 20, 2002
Zbigniew Lentowicz http://www.rzeczpospolita.pl
|
Premier wierzy, że Polacy zaakceptują konstytucję UE
październik 29, 2004
|
Wracamy do dyskusji
grudzień 5, 2007
Artur Łoboda
|
List otwarty do Premiera Rzeczpospolitej
luty 8, 2007
USOPAL
|
Czego USA chce w Afganistanie?
kwiecień 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Libia odblokowana
październik 11, 2004
|
Świat unijnych iluzji
kwiecień 15, 2003
Jerzy Robert Nowak
|
więcej -> |
|