|
| Polscy "nacjonaliści" o żydach |
|
| Po prostu zobaczcie |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Chcą całkowitej eksterminacji wszystkich Palestyńczyków |
|
| Izrael i Hamas: czy ludzi ogarnęło zbiorowe szaleństwo? |
|
| Ameryka: Od Wolności do faszyzmu |
|
| Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. |
|
| Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej. |
|
| Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| "Służę ludziom, nie instytucjom" |
|
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!
|
|
| Konzentrationslager Fuehrer |
|
| Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa |
|
| Monika Jaruzelska zaprasza Grzegorz Braun! cz.1 |
|
| |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem |
|
| Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag |
|
| Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu |
|
| Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| "Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki |
|
| |
|
| Nazwisko Horban na mapie świata |
|
| |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
więcej -> |
|
Perfidia Gross’a w „Upiornej Dekadzie,” „Sąsiadach” i „Strachu”
|
|

Perfidia Gross’a w „Upiornej Dekadzie,” „Sąsiadach” i „Strachu” polega na tym, że wyrywa on rzeczywistość żydowską, z kontekstu historii terenów Polski. Gross pisze na użytek żydowskiego ruchu roszczeniowego, który żąda od Polski 65 miliardów dolarów, pod grożbą upokażania i zniesławiania Polski na świecie. To perfidne zniesławianie ma służyć Żysom jako atut w wymuszaniu kolosalnego haraczu na Polsce.
Metody żydowskiego szantażu jasno sprecyzował Izrael Singer na spotkaniu „The World Jewish Congress,” 19go kwietnia, 1996, w Buenois Aires,w Argentynie, według Agencji Reutera (14.50.17 PDT). Tak więc według fałszywego mitu Holokaustu Polacy są przedstawiani jako wspólnicy Niemców w mordowaniu Żydów, z tym że Polaków Żydzi nazywają „Polakami” a Niemców „Nazistami,” co tym bardziej wybiela Niemców i cynicznie szkaluje Polaków.
Perfidia Gross’a polega na tym, że posługuje się on schematami propagandowymi Niemców i Sowietów, tym razem na pożytek żydowskiego ruchu roszczeniowego. Jest to typowy „recycling,” czyli wtórne użycie tego samego kłamstwa, ale tym razem na pożytek Żydów a nie Niemców i Sowietów.
W lecie 1941, w pierwszym tygodniu wojny, Sowieci wymordowali około 30,000 z 40,000 obywateli polskich nie-Żydów, uwięzionych w więzieniach przygranicznych. Stało się to na rozkaz Lawrentego Berii, w ramach sowieckiej taktyki brutalizacji wojny. Szef niemieckiego apartatu terroru Reinhard Haydrich wykorzystał masowe egzekucje obywateli polskich przez NKWD i wydał, w tydzień po zaczęciu przez Niemcy walk przeciwko Sowietom, rozkaz do wszystkich niemieckich oddziałów egzekucyjnych, że mają zacierać ślady swej obecności, przy masowym zabijaniu komisarzy sowieckich i Żydów.
Propaganda niemiecka mogła wtedy głosić, że mordy te, były zemstą miejscowych rodzin obywateli polskich, pomordowanych przez NKWD. To dramatyczne tło zbrodni w Jedwabnem, Gross perfidnie pomija, jak również fakt, że z powodu sowieckich egzekucji, w pierwszych tygodniach wojny, w lecie 1941, zostało wymordowanych bez porównania więcej obywateli polskich, nie-Żydów, niż Żydów.
Podobnie w latach powojennych, liczba zabitych wtedy Żydów, w czasie pacyfikacji Polski wynosi od 800 do 1500 osób. W tym samym czasie w ramach pacyfikacji Sowieci, głownie przy pomocy Żydów, wymordowali dziesiątki tysięcy Polaków i wywiezli na Sybir ponad sto tysięcy. Były to lata terroru Jakuba Bermana, kiedy Żydzi byli głównymi namiestnikami Sowietów w Polsce.
Pamiętam rozmowy ze Stanisławem Skalkim, jednym z trzech polskich dowódców pułków lotnicznych w Anglii, jak po zdradzie Polski przez Churchilla, wrócił on do kraju i został aresztowany i nieludzko torturowny przez Żydów, na służbie sowieckiej, którzy przygotowali dla niego karę śmierci, tak jak to uczynili z wieloma oficeami polskimi. Jednym ze sławnych morderców sądowych wówczas był wówczas brat Adama Michnika, który obecnie mieszka sobie spokojnie w Szwecji. Od egzekucji, Stanisława Skalskiego uratowała osobista interwencja królowej angielskiej.
Mała grupa Żydów zamodrowanych w latach powojennych składała się z ofiar rabunków jak i z egzekucji Żydów-komunistów, zdrajców Polski. Wśród ofiar żydowskich byli ludzie zmordowani w Kielcach przez sowiecki aparat terroru, mordercy byli na służbie i wykonywali rozkazy oficerów, przeważnie Żydów. Pogrom kielecki był jedynym z kilkunastu pogromów zainscenizowanych przez NKWD, który odbył się na oczach prasy, w celu kompromitowania Polaków w oczach opinii światowej, tak żeby sie wydawało, że okupacja sowiecka musiała jakoby być przedłużana w celu ochrony Żydów od „polskich amtysemitów,” i że Polacy nie zasługują na wolne wybory.
W rzeczywistości w Kielcach odbył się jeden z kilkunastu pogromów, inscenizowanych przez NKWD, w krajach satelich w celu wygnania przez Żelazną Kurtynę 711,000 Żydów w latach 1945-47 w celu stworzenia państwa żydowskiego w Palestynie, jako kość niezgody na bogatym w ropę naftową Bliskim Wschodzie, której to kości niezgody Salin potrzebował w jego strategii ¬imnej Wojny.
Perfidia Gross’a w „Upiornej Dekadzie,” „Sasiadach” i „Strachu” jest częścia megalomańskej gry ekstremistów żydowskich, o wymuszenie na Polsce haraczu w wysokości 65 miliardów dolarów. Gra ta na Bliskim Wschodzie toczy się o zdobycie hegemonjii żydowskiej od Nilu do Euratu. W obecnej chwili walki Izraela w Gazie i w Libanie jak i pacyfikacja Iraku oraz prowokacje przeciwko Iranowi są częścią tej samej gry, która odbywa się pod hasłem, ustawicznie powtarzanym przez szabas-gojów, że „Izrael ma prawo bronić się.”
www.pogonowski.com |
|
18 lipiec 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Wojna o ropę
marzec 22, 2003
Adam Bieniek
|
Dwa odrębne światy...
marzec 3, 2008
tłumacz
|
Islam zwycięża w wyborach demokratycznych
wrzesień 23, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Petycja na rzecz pozbawienia sędziów i prokuratorów immunitetu.
wrzesień 1, 2008
ZR
|
Polscy obywatele "Komisji Trójstronnej"
(Tajna władza Świata)
listopad 19, 2005
http://www.naszdziennik.pl
|
Pax Americana po Zydowsku
kwiecień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nowy Sekretarz ONZ- figurant amerykańskiej machiny terroru
styczeń 5, 2007
PNLP
|
Izrael Szamir "PaRDeS – studium Kabały" - Rozdział 11
kwiecień 21, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
Katolicy do synagogi marsz, by modlić się z żydami do Mamona
sierpień 22, 2005
Marek Głogoczowski
|
5 września 2007
wrzesień 5, 2007
Artur Łoboda
|
Gro?na Obietnica Prezydenta Bush’a
wrzesień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Runda przegrana przez Izrael
sierpień 15, 2006
Iwo Cypian Poogonowski
|
Izraelskie dziewczynki przesyłają prezent miłości Libanskim dzieciom...
lipiec 18, 2006
J.D.
|
Odwracanie uwagi od bieżących problemów
listopad 4, 2005
PAP
|
Polska ludzi uczciwych
sierpień 4, 2003
Jerzy Przystawa, Wrocław, 30 lipca 2003
|
Procedury - ciąg dalszy "Medalionów"
sierpień 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Tarcza i wyścig zbrojeń
sierpień 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Siemens Łód?
wrzesień 14, 2004
|
Wybór bieżącej prasy rosyjskiej
luty 19, 2007
tłumacz
|
E pluribus unum
maj 18, 2004
Andrzej Kumor
|
więcej -> |
|