|
| Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie |
|
| Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". |
|
| Szczepienia pełne kłamstw |
|
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. |
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Skazany za pestki moreli, B17 |
|
| Faszyzm w barwach demokracji |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków |
|
| Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. |
|
| Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio |
|
| Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. |
|
| Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie |
|
| |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Ludobójstwo covid |
|
| Wywiad z CLAIRE EDWARDS |
|
| Wezwanie do przebudzenia |
|
| Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Hiszpański rząd przyznał się do powietrznego spryskiwania całej ludności chemikaliami |
|
| Podczas strategicznie zaplanowanego „stanu wyjątkowego” covid-19, Organizacja Narodów Zjednoczonych (ONZ) upoważniła hiszpański rząd do rozpylania z nieba śmiertelnych smug chemicznych . 16 kwietnia 2020 r. hiszpański rząd po cichu przyznał, że upoważnił wojsko do rozpylania biocydów na całą populację. |
|
| LESZEK MILLER. Najgorszy premier w historii Polski |
|
Dziś wielu stara się przedstawiać go jako autorytet – idol liberalnych mediów, a nawet, ku zaskoczeniu, części młodej prawicy. Ale kiedy spojrzymy na fakty, jego rządy z lat 2001–2004 jawią się jako czas biedy, bezrobocia i gigantycznej korupcji.
|
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie |
|
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. |
|
| Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID |
|
| Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. |
więcej -> |
|
Dowody bandyckiego napadu Żyda, obywatela Izraela, usunięte z Internetu?
|
|
W Poznaniu w czasie przemówienia ambasadora Izraela doszło do bandyckiego incydentu. Żyd z Izreala zaatakował pięściami spokojnie stojących demonstrantów którzy milcząco rozwiesili transparent nawiązujący do zaprzestania rzezi w Gazie.
Z innych forów doszły mnie sygnały że bardzo dobrej jakości video, a więc wyczerpujące kwestię odpowiedzialności nawet dla laika, dokumentujace przebieg zajścia zostało usunięte z Internetu.
U mnie jest w archiwum. Sprawdzałem o 1300 w piątek 16 stycznia.
http://www.itvp.pl/player.html?mode=0&channel%20%20=452&video_id=53677
Wgrywa się powtarzając buforowanie, a więc chyba na nowo?
Jest to materiał video przygotowany przez: Paweł Oses, Agnieszka Nawrocka. Zdjęcia: Adam Talarek
W prawym górnym rogu logo TVP1, w lewym dolnym napis itvp.
Transkrypt pierwszych 15 sekund ścieżki d?więkowej:
"Uroczystość przebiegała bez zakłóceń aż do momentu kiedy na scenę wyszedł ambasador Izraela Dawid Peleg. Wtedy grupa anarchistów rozwiesiła transparent popierający Palestyńczyków w Strefie Gazy. W tym momencie anarchistów zaatakował jeden z gości."
Pó?niej jest pauza w narracji. W tym czasie widzimy jak obywatel Izraela dziennikarz (?), noszący charakterystyczną kipę, wstaje i przeciska się kilka metrów wśród siedzących słuchaczy w kierunku cichostojących w przejściu po prawej stronie ambasadora, w odległości kilkunastu metrów od mówcy, protestantów trzymających transparent DOŚĆ RZEZI W GAZIE! Atakuje ich pięściami. Słychać krzyki i wrzaski, głównie obywatela Izraela.
Pó?niejsze komentarze burmistrza(?) Frankowskiego i szefowej gminy żydowskiej pt : CO WIDZIELIŚMY? JAK NALEŻY TO INTERPRETOWAĆ? KTO WINIEN? pozwoliłem sobie pominąć...
|
|
16 styczeń 2009
|
|
tłumacz
|
|
|
|
Muzeum "Tysiąclecia" Żydów w Polsce
styczeń 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
POLSKA - UNIA
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
|
PROGRAM WYBORCZY ( 1997 ). Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
styczeń 30, 2003
|
LIST OTWARTY DO DECYDENTÓW III RZECZYPOSPOLITEJ UPARCIE
POZOSTAJˇCYCH W NIEWOLI CIEMNOGRODU
wrzesień 8, 2005
antiglobalist 2
|
Czy pisać, że Paris to France?
grudzień 28, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Od dawna największe zyski na śmieciach ma mafia
marzec 4, 2008
PAP
|
Pl.Jokes.Diamenty???Walenty???
luty 13, 2007
8IIIFAN
|
Czy jest choć jedna osoba gotowa pomóc Polsce?
luty 11, 2009
Artur Łoboda
|
Z Kanady
sierpień 31, 2003
Andrzej Kumor
|
CO ZMIENIŁA UE W ZJEDNOCZONEJ EUROPIE?
maj 26, 2003
|
Dziś paserzy zakładają partie polityczne
kwiecień 12, 2003
|
Do umundurowania wystąp
lipiec 20, 2007
Marek Olżyński
|
Lekarstwa wedlug recepty starotestamentowego belzebuba
wrzesień 3, 2007
Maruch
|
Rzymska Targowica
październik 29, 2004
Nasz Dziennik
|
A Church Desecrated in Israel.
czerwiec 10, 2006
Israel Adam Shamir
|
Kolejna inwestycja "technologiczna" w Polsce
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
Kryzys w Gruzji sprzyja Chinom
sierpień 19, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czudaki ukraszajut mir
listopad 29, 2006
luzak
|
Czyżby kolejny dowód na zaplanowanie ataku na wieże w NYC przez Mossad?
lipiec 27, 2004
śledczy
|
The Iraqi National Resistance
styczeń 22, 2008
nadesłał Marduk
|
więcej -> |
|