ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Chazarskie tajemnice Rosji 
Mowa tu o szeregu mesjanistycznych założeń leżących niemal na granicy proroctw i legend, u których podstaw leży jeden cel – że na obszarze, gdzie obecnie toczą się walki na Ukrainie, ma powstać nowe państwo żydowskie. 
Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach 
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!

 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
LIST OTWARTY-PETYCJA w interesie publicznym do Marszałków i Radnych wszystkich województw 
Drogi Czytelniku!
Jeśli chcesz wzmocnić oddziaływanie poniższego pisma-petycji, to możesz wysłać takie samo albo podobne pismo-petycję od siebie lub większej liczby osób lub od organizacji.  
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS 
 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Kompleksowe badania wykazały spójne zmiany patofizjologiczne po szczepieniu szczepionkami anty-COVID-19 
 
Maseczki opadły – porażka programu „Polskie Szwalnie” 
Mimo że Agencja poniosła znaczne koszty w związku z realizacją projektu „Stalowa Wola”, produkcja maseczek nie została uruchomiona i zakończyła się na etapie testowym. 
Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi 
Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
więcej ->

 
 

Amerykanie zabili czterech pojmanych Irakijczyków

Trzej amerykańscy żołnierze potwierdzili w trakcie śledztwa, że w ubiegłym roku w Bagdadzie zabili strzałami z pistoletów czterech pojmanych Irakijczyków, wrzucając następnie ich ciała do kanału - poinformował na swej stronie internetowej dziennik "New York Times".

Sierżanci armii USA Joseph Mayo i Michael Leahy zeznali jeszcze w styczniu pod przysięgą, iż każdy z nich zastrzelił po jednym zatrzymanym Irakijczyku. Odbyło się to na rozkaz sierżanta Johna Hatleya, który sam zabił dwóch innych pojmanych strzałami w tył głowy.

Według zacytowanych przez "New York Times" zeznań Leahy'ego, Hatley otrzymał od swych zwierzchników polecenie zwolnienia Irakijczyków, ponieważ brakowało dostatecznych podstaw do ich aresztowania. "Hatley rozkazał wówczas zabrać zatrzymanych nad kanał i zabić ich" w ramach odwetu za śmierć dwóch żołnierzy z jego jednostki.

- Patrol udał się nad kanał, gdzie Hatley, Mayo i ja wyciągnęliśmy zatrzymanych z (bojowego wozu piechoty) Bradleya, ustawiliśmy ich w rząd i zastrzeliliśmy. Potem zepchnęliśmy ciała do kanału i odjechaliśmy - mówił Leahy.

Po egzekucji Hatley polecił dwóm jej pozostałym wykonawcom, by zdjęli zabitym zakrwawione opaski na oczy i plastikowe kajdanki.

Na razie Hatleyowi, Mayo i Leahy'emu nie przedstawiono żadnych formalnych zarzutów. Rzecznik armii USA w Europie odmówił jakichkolwiek komentarzy na ten temat, zaznaczając, iż nie może spekulować na temat przyszłych działań wymiaru sprawiedliwości.
27 sierpień 2008

PAP 

  

Archiwum

Koszty aneksji do UE (5). Wpłaty do budżetu Unii Europejskiej i inne
marzec 26, 2003
Włodzimierz Bojarski
"Ejszyszki"
maj 28, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Pozioma drabinka bezpieczeństwa
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Medialny lobbing Izb Lekarski w barterze od firm farmaceutycznych.
styczeń 14, 2006
Adam Sandauer
Kurdowie a Stronnictwo Wojny w Osi USA-Israel
wrzesień 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Amerykańskie idee globalnego podboju
luty 18, 2005
dr Marek Głogoczowski
Już wiemy komu kolejny polskojęzyczny rząd służy
grudzień 29, 2005
PAP
Kredyty gotówkowe - kosimy ceny! Decyzja kredytowa następnego dnia Nie wymagamy dodatkowych zabezpieczeń
czerwiec 27, 2007
bbnb
MODLITWA POD KAMIENNYM WESTCHNIENIEM
czerwiec 7, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Podejrzewamy osoby zarządzające ZOZ MSWiAw Krakowie o świadome działanie o charakterze przestępczym
sierpień 3, 2004
Wyjaśnienie
październik 24, 2005
Artur Łoboda
G.Kurczuk, punkt widzenia czy miejsce siedzenia?
październik 26, 2004
dr Adam Sandauer
Kałboy
luty 28, 2005
Artur Łoboda
Walka o władzę
listopad 27, 2003
"Nasz Czas" (Litwa)
"Głupizm"
marzec 31, 2006
Artur Łoboda
STALINOWSKIE KORZENIE KOR-u, SLD I UNII WOLNOŚCI
wrzesień 24, 2006
dr Leszek Skonka
Kasa dla dyrektorów kasy
marzec 4, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
Stan upadłości
wrzesień 7, 2003
przesłala Elżbieta
Mój wróg – moje państwo
marzec 24, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
Nastepca F-16
grudzień 6, 2006
Goska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media