ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
GLOBALIZM - Prawdziwa historia 
Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów 
Podobno to ten psychol Klaus Schwab 
To ten od "wielkiego resetu".  
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej 
Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy 
Nazwisko Horban na mapie świata 
 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19”  
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
CDC ostrzega własnych naukowców CDC, że ich odkrycie dotyczące masek „nie jest naukowo poprawne” 
Wkrótce po wybuchu pandemii CDC zaczęło promować maski, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się Covid-19. Stało się tak pomimo opublikowania przez CDC badania politycznego z maja 2020 r. we własnym czasopiśmie „Emerging Infectious Diseases”, w którym nie stwierdzono „ istotnego wpływu ” masek na powstrzymywanie przenoszenia wirusów oddechowych. 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
więcej ->

 
 

Gra wojenna Blixa


Reagując na stwierdzenie szefa inspektorów rozbrojeniowych ONZ Hansa Blixa, że jego ekipy nie znalazły na razie niezbitych dowodów pogwałcenia przez Irak swoich zobowiązań międzynarodowych, Powell oświadczył w telewizji NBC, iż "brak niezbitych dowodów nie oznacza, że nie ma ich w ogóle".

Nawet jeśli niezbite dowody nie zostaną znalezione, nie będzie to oznaczać, że Irak nie pogwałcił swoich zobowiązań - sugerował sekretarz stanu. "Jeśli wspólnota międzynarodowa zobaczy, że Saddam Husajn nie współpracuje w sposób umożliwiający ustalenie prawdy w tej sprawie, będzie to już pogwałcenie przez Irak rezolucji ONZ... Niekoniecznie musi się posiadać niezbite dowody" - powiedział Powell.

Hans Blix i dyrektor generalny Międzynarodowej Agencji Energii Atomowej złożą 27 stycznia raport Radzie Bezpieczeństwa o wynikach kontroli. Zdaniem Powella, nie będzie to oznaczać dnia ataku na Irak. "Jest to tylko termin, który postawiono tym dwóm ludziom na przedstawienie raportu Radzie. I nic więcej" - mówił sekretarz stanu.

Zapytany o możliwość przedłużenia inspekcji do pięciu miesięcy, Powell powiedział: "Nie twierdzę, że tak się nie stanie. Nie wiem, co się będzie działo. Zobaczymy, co powiedzą nam Blix i Baradei".
10 styczeń 2003

AFP/PAP 

  

Archiwum

Ideał Zachodu - panowanie nad światem niewolników
luty 9, 2006
Zbigniew Jankowski
Posłowie PO ukarani za "Trzech Króli"
październik 29, 2008
PAP
Lekarz na trzech etatach, a chory biega i płaci...
marzec 10, 2006
Adam Sandauer
2008.11.01. Serwis wiadomosci
listopad 1, 2008
tłumacz
Do błędów, nagromadzonych przez przodków, dodali to, czego nie znali ich przodkowie - wahanie się i boja?ń........
wrzesień 9, 2002
Zygmunt Krasiński Nie-boska komedia
Balcerowicz za szybkim wprowadzeniem w Polsce euro
czerwiec 9, 2004
PAP
Goście w naszym Kraju
kwiecień 14, 2003
Ivo Cyprian Pogonowski
Polska skazana na porażkę
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Jest pan 0!!!!!!!!!
sierpień 25, 2007
Bogusław
Zieliński zganiony za "Pornoteleranek"
czerwiec 28, 2002
PAP
Wyobra?cie sobie Państwo
styczeń 24, 2003
Kilka przemyśleń - gdzie zaczyna się zło
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
Mamy czas, mamy czas, nikt nie goni nas
czerwiec 30, 2003
Klub Polski - sierpień 2001
Dlaczego w Polsce jest tak ?le - bo mamy 660 tys emerytów mundurowych w wieku 35 lat i oni zjadają wszystkie pieniadze z ZUS
styczeń 15, 2008
HENRY
Winne lampki na balu
styczeń 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Przynieście nam głowy zdrajców
wrzesień 12, 2004
ROLA NEOFITÓW W DZIEJACH POLSKI
grudzień 30, 2005
przesłał Krzysztof Cierpisz
Mistrzowie infantylizmu
wrzesień 19, 2004
Umieć nadąrzyć za Ameryką?
październik 28, 2008
Gregory Akko
To nie był wypadek
lipiec 6, 2003
Małgorzata Rutkowska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media