ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Holenderski poseł Geert Wildersem przemilcza zbrodnie Izraelczyków 
Holenderski poseł Stephan van Baarle skonfrontował się w parlamencie ze skrajnie prawicowym politykiem Geertem Wildersem, oskarżając go o wspieranie trwającej ofensywy militarnej Izraela w palestyńskiej Strefie Gazy, w wyniku której zginęło ponad 63 000 Palestyńczyków, głównie kobiety i dzieci. 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Człowiek 2.0 
Nanoszczepienia i Transhumanizm, MODERNA w natarciu na mR 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
Wezwanie do przebudzenia 
Film opisujący mechanizmy ekonomicznej władzy nad światem 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
CZY ROZUMIESZ SKĄD ZAMIESZKI I PRÓBA WYWOŁANIA WOJNY DOMOWEJ W USA?  
nie podejmuje żadnych interwencji w stosunku do osobników kierujących takimi organizacjami jak „Antifa” i Black Lives Matter – czyli George Sorosowi, Billowi Gates czy Amerykański wirusolog i członek powołanej przez administrację Donalda Trumpa grupy zadaniowej ds. epidemii COVID-19 Anthony Fauci – który jest siłą napędową dla Gatesa i Sorosa w sparawie Covid-19 i szczepionek. – to wszystko, zaprzecza opisom powyższego artykułu. Myślę że czas pokaże co dalej… 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
więcej ->

 
 

Oburzeni "antysemicką Drogą Krzyżową"

Krakowska kuria nie chce komentować wystąpienia Centrum im. Szymona Wiesenthala, które w liście skierowanym do ministra spraw zagranicznych Polski Stefana Mellera zaprotestowało przeciwko "antysemickiemu wyd?więkowi" Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek w Kalwarii Zebrzydowskiej.


- Kuria nie była adresatem tekstu, więc go nie komentujemy - powiedział rzecznik Archidiecezji Krakowskiej, ks. Robert Nęcek.

Dyrektor Centrum ds. zagranicznych Shimon Samuels w liście do szefa polskiego MSZ wyraził zaniepokojenie "antysemickim wyd?więkiem obrzędów Drogi Krzyżowej, która odbyła się w tym miesiącu w sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej między Krakowem a Auschwitz w Polsce".


Samuels napisał, że podczas wielkopiątkowej Drogi Krzyżowej, w której brały udział osoby ubrane w stroje z epoki, "Żydzi zostali przedstawieni w sposób stereotypowy". Według niego, "ta antysemicka Droga Krzyżowa stanowi naruszenie zobowiązań Polski wobec Unii Europejskiej i Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie".

MSZ odmówiło komentarza w tej sprawie. Rzecznik resortu Paweł Dobrowolski powiedział w środę, że ministerstwo "zupełnie nie zajmuje się religią". Także bernardyni z sanktuarium kalwaryjskiego, nie komentują stanowiska Centrum Szymona Wiesenthala.

W Kalwarii Zebrzydowskiej rokrocznie odbywa się misterium Męki Pańskiej; w procesji biorą udział dziesiątki tysięcy osób. W tym roku przewodniczył jej arcybiskup Krakowa Stanisław Dziwisz.

(PAP)

Komentarz

Kuria nie chce skomentować bo Kuria NIGDY NIE MIAŁA ODWAGI STANˇĆ PO POLSKIEJ RACJI STANU!

Tak się stało, że byłem na wymienionej Drodze Krzyżowej i nie zauważyłem niczego, co odbiegałoby od polskiej tradycji ludowej, w której piętnuje się biblijnych żydów za mękę Chrystusa.
http://polska.zaprasza.net/fotogaleria/kalwariazebrzydowska/
Jedyny element, który odbiegał od owej tradycji to silne nagłośnienie które zdramatyzowało odgrywane sceny.
Pewnie owe nagłośnienie - zarejestrowane przez liczne ekipy telewizyjne tak zbulwersowało wspomniany instytut, który ostatnio jakby odchodził od pierwotnych celów na rzecz globalnej ekspansji syjonistycznej.
Może warto poszukać ?ródeł antysemityzmu w bandyckim niszczeniu narodów przez ludzi pokroju Balcerowicza, Bieleckiego, Kwaśniewskiego, Gronkiewicz-Waltz, Suchockiej i innych.

(Artur Łoboda)
27 kwiecień 2006

 

  

Archiwum

Opuszczeni przez Boga i ludzi
styczeń 17, 2005
Mirosław Naleziński
TEZY do dyskusji w ramach Programu "Polska 2005" ? komentarz 1
lipiec 18, 2005
J.Ś.
2009.02.18. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
luty 18, 2009
tłumacz
Zmarł Jacek Kaczmarski
kwiecień 11, 2004
PAP
Porządek prawny, a stan faktyczny
maj 30, 2006
Marek Olżyński
Zabito mala dziewczynke
październik 8, 2004
Zakładnik terroru
luty 5, 2006
"Neo-wariaci" Planuja "Wojne Permanentną"
grudzień 5, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
List otwarty do nauczycieli i wychowawców polskich.
styczeń 7, 2006
Lusia Ogińska
POLISH-AMERICAN PUBLIC RELATIONS COMMITTEE
luty 11, 2003
Nowy dowod osobisty to niewolnictwo w Polsce
grudzień 28, 2007
2,5 mil emigrantow
Przycinanie Instytutu
styczeń 21, 2003
Bronisław Wildstein http://www.rzeczpospolita.pl
Wystąpienie Colina Powella podczas obchodów rocznicy wybuchu Powstania
sierpień 2, 2004
PAP
Hassan Nasrallah nowy przywódca jak Naser?
sierpień 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Referent i petent
lipiec 7, 2008
Marek Jastrząb
Żydowskie media i "niedojrzałość polityczna".
czerwiec 14, 2004
Artur Łoboda
Antypolonizm szowinistów żydowskich rodzi antysemityzm
lipiec 6, 2006
dr Leszek Skonka
Alkoholizm wśród młodzieży
listopad 28, 2006
Marek Komorowski
Szwajcaria a Unia Europejska
kwiecień 30, 2003
przesłała Elżbieta
"Cóż powiedzieć - żal odjeżdżać!" Jan Paweł II
sierpień 19, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media