ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Szczepionkowy stan wojenny w Nowym Jorku 
Nowy Jork inicjuje wprowadzenie medycznego stanu wojennego z użyciem oddziałów wojska, aby przejąć szpitale, z których niezaszczepieni pracownicy służby zdrowia są masowo zwalniani 
AI nie będzie świadoma, twierdzi Roger Penrose (Nobel 2020) 
Czy sztuczna inteligencja może być i czy kiedykolwiek będzie świadoma? 
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki  
Wołyń 1943. sł. muz. Lech Makowiecki. Utwór z płyty "Patriotyzm" 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
Dowody na zbrodnię ludobójstwa szczepionkowego są nawet w bazie VAERS  
To jest artykuł z maja 2013 roku!
i dotyczy wszystkich - wcześniejszych szczepień.  
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Polscy "nacjonaliści" o żydach 
Po prostu zobaczcie 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows 
Program "niezaleznatelewizja" 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka 
Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Mój dom, mój świat ...  
BOŻENA MAKOWIECKA - MÓJ DOM, MÓJ ŚWIAT...
Tytułowa piosenka z płyty "Mój dom, mój świat" powstała tuż po obaleniu rządu Olszewskiego.
O ile refren podobał się wszystkim, o tyle zwrotki - niekoniecznie... Stąd opóźniona o prawie 20 lat premiera teledysku ... 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
więcej ->

 
 

Pseudo atorytety!

Nie zamierzam tutaj pisac o poprawnosci politycznej,gdzie
Prezydent,Premier Polski jedzie gdzies,ukladac sie z mafia przestepcza podpisujaca sie pod Zydow.Moim wywodem tutaj,jestesmy my sami.Po ostatnich wpisach,dowiedzialem sie,ze jestem i Polakiem jak i Zydem.Problem ten,nie jest istotny w moim przypadku,gdyz z urodzenia jestem chrzescianinem,ktory duzo wczesniej zauwazyl dazenia katolicyzmu i wystapil z KK,o czym mozesz przeczytac w
ksiazce, moj list z nazwiskiem,ktora wydal B Kaczynski tj "Kretowiska"Problemem zasadniczym w tej walce jest to,kto naduzywa wiary do osiagniecia swoich nikczemnych
czynow? Tak oto,doczekalismy sie czasow,ze nikczemny zyd jak i katolik opluwaja ludzi,ktorzy nie sa po ich linni a zyd,czesto przybiera mine skruszonego katolika!
Jezeli to jest zwiazane z ciemnota wpajana nam przez kler,nie rozniacy sie wcale od tych zydowskich ideowcow,to jest na tyle przykre,ze sa to Polacy!Tak p Jozefie i Ty z kropkami!Osobiscie uwazam,ze moje uczestnictwo tutaj i nie tylko,laczy sie z napietnowaniem glupoty,a nagradzaniem
madrosci,wiec prosze mi wybaczyc,ze nie widzac innego wyjscia,uciekam do epitetow,co do idiotow,a jezeli zdarza mi sie pomylic,to z uszanowaniem innych,madrych forumowiczow,potrafie przeprosic takiego delikwenta,bo taki zazwyczaj, gdy raz pokaze swoja twarz prawdziwa,pozostaje juz do konca z ta swoja parszywa morda!
Dla wyjasnienia dodam,ze jestem pylkiem,ktory w swym rozumowaniu niczego nie pragnie,poza logika naszego istnienia,ludzkiego istnienia,ktore nie moze byc wykorzystywane do niecnych celow!Jak na razie,to nie mamy
innych mozliwosci w poszukiwaniu czlowieka!Nie rzadko sie zdarza,ze uwazajac,iz juz znalezlismy,dostajemy rozczarowan p Jozefie!
7 październik 2006

mik4 

  

Archiwum

Huta Ostrowiec w ręce pani Główki?
grudzień 14, 2002
IAR
Nowe państwo w Europie - Prussia?
listopad 2, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
Polska kultura i nauka w ręce brukselskich technokratów
styczeń 3, 2003
PAP
CZY ZNOWU ARBEIT MACHT FREI ???
maj 15, 2008
Helga
Media
listopad 29, 2003
Nasz Dziennik
Balcerowicz przed Trybunał Stanu
marzec 10, 2006
Przedruk
O powszechny dostęp do leczenia
maj 13, 2004
Adam Sandauer
Biblijny Raj (PaRDeS, Paradise)
maj 21, 2006
Ireneusz Kania
Garbate umysły i Pinochet
czerwiec 29, 2007
Artur Łoboda
List Otwarty do Władz Najwyższych Rzeczypospolitej na okoliczność XV Rocznicy Śmierci Michała Tadeusza Falzmanna
lipiec 13, 2006
prawica.net
Czym jest Kredyt Społeczny
marzec 25, 2003
Jasiek z Toronto
Legalne kazirodztwo?
marzec 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Biskupi
wrzesień 22, 2004
Nowa wojna - nic nowego
marzec 20, 2007
wasylzly
Hołd dla Caudillo
sierpień 6, 2006
Olgierd Domino
Partie polityczne pod nadzorem służb...
kwiecień 17, 2007
Marek Olżyński
Prof Staniszkis o "zmarnowanej szansie" Millera
kwiecień 30, 2004
PAP
Dominacja na rynku "twardych" narkotykow.
sierpień 22, 2005
Goska
Cieszę się z każdej chwili...
sierpień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Społeczeństwo polski wydaje na Ochronę Zdrowia 7% PKB a nie 4 % PKB
sierpień 21, 2003
Adam Sandauer
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media