ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Deklaracja Wielkiej Barrington  
Po atakach, oto wypowiedź profesora Sucharita Bhakdi. 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców 

 
Pożary w Kaliforni - poważna analiza 
Jak lewacy spalili Los Angeles
 
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Iwo Cyprian Pogonowski 
Notka wikipedii dotycząca osoby prof. Iwo Cypriana Pogonowskiego 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Pandemia covid nigdy nie istniała 
Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi.  
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów 
Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Chasydzki ślub w NY legalny w dobie kowida 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
więcej ->

 
 

Sejm: oklaski dla francuskiego ministra rolnictwa

Francuski minister rolnictwa Herve Gaymard bronił podczas piątkowego spotkania z polskimi parlamentarzystami w Sejmie istnienia dopłat bezpośrednich, wypłacanych rolnikom w ramach unijnej Wspólnej Polityki Rolnej.

W jego opinii, fundusze na rozwój terenów wiejskich oraz dopłaty bezpośrednie to dwa niezbędne filary, na których wspiera się unijne rolnictwo. Dlatego z żadnego nie można, według niego, zrezygnować. Francuski minister został nagrodzony prze posłów oklaskami.

Wspólna Polityka Rolna jest jak człowiek, który chodzi na dwóch nogach - ma dwa filary; oba niezbędne - mówił minister Gaymard. Trzymając się podobnych porównań określił licznych w Unii Europejskiej krytyków Wspólnej Polityki Rolnej jako tych, którzy chcą utopić psa. Tacy zawsze znajdą zarzut o wściekli?nie - powiedział Gaymard.

Francuski minister przyznał jednak, że pewna reforma rolnictwa jest konieczna, ale, jak zaznaczył, nie byłoby godne i przyzwoite reformować politykę rolną szybko i po cichu, tak by zdążyć przed poszerzeniem Wspólnoty. Będziemy omawiać te problemy w gronie 25 państw, a więc z Polską - dodał.

Pytany przez posłów o stanowisko w sprawie ewentualnych 25% dopłat bezpośrednich dla polskich rolników opowiedział się za dialogiem i zastanowieniem się w jaki sposób te płatności mogłyby szybciej wzrosnąć.
26 lipiec 2002

IAR 

  

Archiwum

Konfederacja nieuków
styczeń 10, 2004
ZS
Wystawa w 100-lecie urodzina Jana Szancera.
listopad 22, 2002
PAP
Izrael Szamir "PaRDeS - studium kabały". Część II: Eseje. Rozdział 14
maj 1, 2006
To my napluliśmy na groby naszych bohaterów
maj 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Trochę historii
sierpień 1, 2003
Wojciech Wlazlinski
Dokopac Ruskim, ale czy naprawde warto?
listopad 29, 2008
Gregory Akko
ROLA NEOFITÓW W DZIEJACH POLSKI
grudzień 30, 2005
przesłał Krzysztof Cierpisz
Zmarła profesor Dora Kacnelson
lipiec 8, 2003
przesłała Elzbieta
David Irving: "W Auschwitz nie było komór gazowych"
styczeń 26, 2007
bibula- pismo niezależne
Z Nowym Rokiem
grudzień 31, 2006
Artur Łoboda
Czy osoba skazana za morderstwo powinna mieć prawo do ułaskawienia?
luty 9, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
O. Rydzyk: Smutna rzecz się stała
kwiecień 14, 2007
Bilans rządów 1989 -2009 – akt oskarżenia
luty 6, 2009
Dariusz Kosiur
Tony Blair i 25 lat od zwycięstwa Margaret Thatcher
kwiecień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
List otwarty do Jerzego Urbana
luty 6, 2006
Izaak Mosze Goldberg
Dialog on truth
sierpień 3, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
Propaganda w I i II Wojnie Swiatowej.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
Bezpieczne miejsca zabaw
lipiec 5, 2004
Fundacja Sorosa dyskryminowana w Rosji
lipiec 30, 2002
PAP
Masoni nie wybrali Belki
listopad 25, 2005
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media