|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Ponad 5 lat po kowidzie wojna wobec uczciwych lekarzy trwa dalej |
|
| Zbrodniarze kowidowi niszczą lekarzy |
|
| Wszystko pod kontrolą |
|
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
|
|
| Aresztowanie Prezydenta Korei Południowej |
|
| |
|
| Pandemia covid nigdy nie istniała |
|
| Ogłoszony w 2020 roku apel 33 lekarzy z całego świata należących do sojuszu World Doctors Alliance, w którym ostrzegają przed ryzykiem związanym z nowymi eksperymentalnymi szczepionkami na Covid-19, wyjaśniają na jakiej zasadzie one działają i co dokładnie czyni je tak niebezpiecznymi. |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| David Icke w LondonReal TV |
|
| Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka. |
|
| Meredith Miller - Trauma w relacjach ludzi z rządem. Psychologiczne aspekty operacji „Covid-19” |
|
Jak robi się z ludzi idiotów czy zmanipulowane marionetki i jak ludzie robią to sobie sami !
|
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Pożary w Kaliforni - poważna analiza |
|
Jak lewacy spalili Los Angeles
|
|
| Wykład Ernsta Wolffa na temat obecnego kryzysu |
|
| |
|
| Los Angeles - piekło na ziemi |
|
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
|
|
| Sąd nie chce wysłuchać byłych pacjentów profesora Talara |
|
| Profesor Jan Talar, z powodzeniem przywracający do sprawności pacjentów, którym inni medycy nie dawali szans przeżycia, po raz kolejny stanąć musiał przed Okręgową Izbą Lekarską prowadzącą przeciwko niemu postępowanie dyscyplinarne. Sprawa została zawieszona do 1 października. |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Patriotyzm |
|
| Piosenka Lecha Makowieckiego |
|
| Czy celem szczepień jest unicestwienie USA? |
|
“To, czego KPCh pragnie najbardziej, to aby amerykańscy żołnierze zostali zaszczepieni...
Po zaszczepieniu wojsk amerykańskich, mówię wam, szczepienie przeciwko wirusowi KPCh będzie w znacznym stopniu bliska końca”. |
|
| Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? |
|
| Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. |
|
| Aresztować Netanjahu |
|
| Protest w Warszawie po decyzji Rządu. |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
więcej -> |
|
"Rząd nie będzie umierał za media publiczne"
|
|

Według premiera Marka Belki w sprawie ustawy o rtv, istnienia mediów publicznych i ich finansowania musi być polityczny konsensus. Jeśli go nie będzie, "rząd za media publiczne umierać nie będzie" - powiedział premier podczas spotkania z przedstawicielami mediów regionalnych.
Jego zdaniem, sprawa abonamentu rtv jest już obecnie "najgorszej jakości salcesonem wyborczym". Kwestia przyszłości publicznych mediów, jak i abonamentu, jest od dłuższego czasu przedmiotem specyficznego, politycznego ping-ponga - dodał premier.
Od pewnego czasu pod partonatem lidera PO Jana Rokity grupa ekspertów pracuje nad nowymi rozwiązaniami dotyczącymi mediów w Polsce. Eksperci proponują m.in., by sprywatyzować TVP i zlikwidować abonament radiowo-telewizyjny.
Premier przypomniał, że poprzedniemu prezesowi TVP Robertowi Kwiatkowskiemu przypisywano koncepcję prywatyzacji jednego z programów telewizji publicznej. Doprowadziło to do gwałtownej, negatywnej reakcji. Dziś Platforma Obywatelska, a konkretniej mówiąc Jan Rokita, mówi o prywatyzacji. To najlepszy dowód na to, że w tej sprawie odbywa się gra - powiedział Belka.
Premier dodał, że jednocześnie wzywa się rząd do tego, by wystąpił z inicjatywą dotyczącą abonamentu. Otóż rząd swoje obowiązki wykona. Natomiast uchwalenie ustawy, która by rzeczywiście miała coś zmieniać na lepsze i która zdecyduje o przyszłości mediów publicznej, musi być przedmiotem konsensusu politycznego. Jeśli go nie będzie, to rząd za media publiczne umierać nie będzie - dodał premier.
W ubiegłym tygodniu prezesi mediów publicznych Jan Dworak (TVP) i Andrzej Siezieniewski (Polskie Radio) oraz przewodniczący Stowarzyszenia Radia Publicznego Piotr Frydryszek zaapelowali do rządu i parlamentu o pilne uregulowanie kwestii abonamentu.
Apel ma związek z orzeczeniem Trybunału Konstytucyjnego z 9 września, który uznał, że abonament rtv ma charakter daniny publicznej i że zasady jego określania powinny być zawarte w ustawie, a nie - jak dotąd - w rozporządzeniu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji. Trybunał dał Sejmowi ponad rok na zmianę przepisów abonamentowych. Zgodnie z jego orzeczeniem stare przepisy stracą ważność 30 września 2005 roku. |
|
11 październik 2004
|
|
PAP
|
|
|
|
Czy Amerykanie sami sobie zadali klęskę?
marzec 28, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Portal PLUGAWA_POLSKA.COM
styczeń 15, 2009
Marek Głogoczowski
|
Izrael Szamir "PaRDeS - studium Kabały" Rozdział 10
kwiecień 5, 2006
Israel Adam Shamir
|
Palestyńczycy w „Żelaznej Klatce”
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odebrać dzieci
styczeń 5, 2009
Bogusław
|
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
Roman Dmowski
styczeń 3, 2008
śr.
|
Monarchia czyli mafia
październik 18, 2003
Artur Łoboda
|
Przerabianie stypy na wesele
maj 5, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Traktat o Unii część druga czyli: "Dlaczego potwór?"
maj 15, 2005
Diachi Corvus alias D.J.W.L.
|
Skrótowy opis procesów socjologicznych które nastąpiły w Polsce
maj 26, 2005
Adam Sandauer
|
Pl.Jokes.Diamenty???Walenty???
luty 13, 2007
8IIIFAN
|
Obiecana przez polityków praca za granicą
sierpień 2, 2004
|
Izrael chce od USA 4 mld dolarów
styczeń 3, 2003
przyjaciel portalu
|
Czy Amerykańscy Demokraci będą mieli inne zdanie o "tarczy"?
sierpień 17, 2008
PAP
|
Przyznanie się do błędu
lipiec 5, 2005
|
Rząd dyskutuje z NBP o ewentualnej dewaluacji złotego
lipiec 26, 2002
PAP
|
LIBERAL = PHILOCRIMINAL, Part II
grudzień 8, 2008
Marek Głogoczowski
|
prezydent nie zmienia opinii o Huszczy
styczeń 7, 2004
|
Krętacze.
Bratkowski z NBP o wypowiedzi Leppera
luty 5, 2003
Piotr Mączynski
|
więcej -> |
|