ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
Wszystko pod kontrolą 
Od zawsze służby specjalne kontrolowały rzekome niezaplanowane spotkania oficjeli z obywatelami.
Przykład podstawionego Putina - jako przypadkowego przechodnia.
 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? 
"W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu 
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami".  
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Montanari: Szczepionka to wielki przekręt 
Jeśli prawdziwa choroba nie daje odporności, absurdem jest mieć nadzieję, że szczepionka może to zrobić, co nie jest niczym innym, jak tylko chorobą w postaci atenuowanej. 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Milcz Lekarzu !!! 
Szczepionkowy bandytyzm w natarciu przeciw polskim lekarzom.
Mimo wielkiego doświadczenia i obserwacji pacjentów, lekarzowi nie wolno mówić o swoich obserwacjach gdy jest to nie zgodne z obowiązującym, chorym, systemem "opieki" zdrowotnej.  
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Kaczyński również nas w to wciągnął 
Zbrodnie wojskowe w Iraku 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
więcej ->

 
 

Dotyczy: popełnienia przestępstwa przez NFZ

Konin, 03.03.2005 r.
Prokuratura Rejonowa
ul. Wojska Polskiego 2
w KONINIE



Dotyczy: popełnienia przestępstwa przez NFZ


Uprzejmie proszę o wszczęcie postępowania przeciwko Narodowemu Funduszowi Zdrowia, który od 2005 roku zmienił zasady przydzielania środków finansowych na leczenie nowotworu. Na sutek braku decyzji w NFZ nie mogę podjąć leczenia, które zostało mi zalecone przez lekarzy i pozytywnie zaopiniowane przez konsultanta krajowego i Ministra Zdrowia. Dowód: załacznik

Po rozpoznaniu nowotworu byłam operowana w grudniu 2003 roku w szpitalu w Koninie. Następnie od marca 2004 roku byłam leczona chemią pierwszego rzutu w Centrum Onkologicznym w Warszawie. Ze względu na nieskuteczność tego leczenia zostałam skierowana do Wojskowego Instytutu Medycznego MON w Warszawie w celu rozpoczęcia leczenia wg schematu Campto. Ze względu na progresję przerwano leczenie po XI kursie. Lekarz prowadzący skierował wniosek o leczenie OXALIPLATYNˇ. Pozytywna opinia konsultanta krajowego i innych biurokratów (pismo MOW/WSM/137/2005 z 9-go lutego br.) pozwalały mi mieć nadzieję na rychłe rozpoczęcie leczenia. Jestem w dobrej formie fizycznej, ale zalecone przez lekarza badanie TK z dnia 28-go lutego wykazało zmiany na płucach. Lekarz stwierdził, że powinnam szybko podjąć leczenie, tymczasem leku wciąż nie ma – co więcej, bo choć ministerstwo wydało zgodę na leczenie, to nie przekazało środków finansowych. W tej sytuacji zostałam skazana na śmierć, bo nie stać mnie na finansowanie leczenia. Mam rentę w wys. 1042 zł.
Moje leczenie zostało przerwane 5.01.2005 roku a wniosek o leczenie oxaliplatiną przez dwa miesiące krążył po niezliczonych biurach resortu zdrowia po to tylko, żebym otrzymała zgodę Ministerstwa Zdrowia na leczenie bez wskazania za czyje pieniądze.

Zatem zgłaszam popełnienie przestępstwa przez NFZ przeciwko zdrowiu obywateli, którzy zgodnie z art. 68 Konstytucji mają prawo do ochrony zdrowia i żądam ustalenia winnych popełnienia tego przestępstwa.



Z poważaniem – Ewa Zaleska

Do wiadomości:
- Rzecznik Praw Obywatelskich
- Senator RP Zbigniew Romaszewski
- media

12 marzec 2005

Ewa Zaleska 

  

Archiwum

Kazimierz Wielki był naprawdę wielkim, a największym kobieciarzem
październik 6, 2003
Elew
Gówniarz, nie prezydent
kwiecień 1, 2004
PAP
Cel Postępowego Upaństwawiania Banków w USA?
październik 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Urząd Miasta Krakowa
wrzesień 1, 2008
Nietakt reklam
wrzesień 7, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
POLSKA - UNIA 7
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
UWAGA: Bartoszewski chce emigrowac!!!!! Jak chcesz mu w tym pomoc GLOSUJ NA PiS!!!!!!!!!
październik 19, 2007
.
Pająk rosyjski rozciąga globalną pajęczynę energetyczną
sierpień 26, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Z 15-stu członków EU tylko trzy kraje - te które utrzymały swoją walutę - prosperowały
styczeń 2, 2007
Dorota
"Miss Universe"
maj 31, 2005
Piotr Mączyński
Czy Kwaśniewski przeprosi za antysemityzm Unii Europejskiej?
styczeń 7, 2004
PAP
Ciekawostka
wrzesień 20, 2004
ccc
Wracamy do dyskusji
grudzień 5, 2007
Artur Łoboda
Kosowo nowe "państewko"
luty 19, 2008
Jacek Bartyzel
Zbyteczne znaki drogowe
styczeń 11, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Konflikt irański jest zapalnikiem globalnej bomby monetarnej
luty 16, 2006
maciek
„Judeochrześcijanie” z sejmowej prawicy
czerwiec 27, 2006
Jacek Bartyzel
Najważniejszy fragment ("mało znany") wywiadu Gazety Michnika z matką Chodarowskiego.
marzec 17, 2008
W.M.
Polska oskarżana o szowinizm
styczeń 19, 2006
PAP
Co takiego kryje przeszłość, że zamyka usta historykom IPN?
styczeń 31, 2008
Marek Olżyński
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media