ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Aresztować Netanjahu 
Protest w Warszawie po decyzji Rządu. 
Dr. L.Palevsky tłumaczy mechanizm działania szczepionki mRNA i wypływające z niej jej zagrożenia 
Dr. Lawrence Palevsky, certyfikowany pediatra, autor i wykładowca, wyjaśnia, w jaki sposób szczepionka na COVID instaluje instrukcje genetyczne mRNA z białka wypustek SARS-Cov2, które następnie wykorzystuje nasze ciało do powielania się, co powoduje bezpłodność, krzepnięcie krwi i zakażenia przez wydzielanie cząstek białka wypustki dla bliskich członków rodziny poprzez oddech, ślinę, pot i złuszczanie się skóry, którzy z kolei doświadczają objawów krzepnięcia, siniaków i niepłodności, mimo że nie byli zaszczepieni szczepionka na COVID-19. 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Nowa książka Sucharita Bhakdiego - przedstawiona w rozmowie z Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem 
Profesor Sucharit Bhakdi i jego żona profesor Karina Reiss opublikowali bestseller „Corona False Alarm”. Istnieje wstępny fragment nowej książki zatytułowanej „Corona unmasked”, którą można bezpłatnie pobrać z Goldegg Verlag. W dyskusji wideo zorganizowanej przez RESPEKT PLUS z profesorami Andreasem Sönnichsenem i Martinem Haditschem, Bhakdi przedstawił rozdział o szczepieniach i ich konsekwencjach. Fragment nowej książki „Corona unmasked” jest dostępny do pobrania z Goldegg Verlag  
Andrzej Duda rozdawał ordery tym, którzy czcicli UPA 
Zobaczcie jakie zdanie mają Ukraińcy o Polakach? 
JAK ŻYDZI ODEBRALI MAJĄTKI I WYSŁALI 100 TYSIĘCY POLAKÓW DO BRAZYLII 




 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Hashtag COVID1984 
Szczególnie polecamy:
"Tłum uzbrojonych w miecze Sikhów atakuje policję w Nanded po tym, jak rząd zakazał publicznych procesji w związku z p(L)andemią. Tak się walczy o swoje prawa! "
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Braun przesłuchiwał Szumowskiego w Sądzie 
 
Szczepionka do zabijania Ludzi 
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
Dowody zaplanowanej akcji szczepień przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
Sasha przedstawia dowody na to, że cały proces opracowania, produkcji i zatwierdzenia zastrzyków na Covid był jednym wielkim teatrzykiem dla mas. Cała operacja, począwszy od rzekomych "badań klinicznych", a skończywszy na samej nazwie i klasyfikacji prawnej tych zastrzyków, jest jednym wielkim oszustwem, dokonanym przez rządy i agencje regulacyjne na całym świecie w ścisłej współpracy z kartelem farmaceutycznym.  
FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań 
Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS).  
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
więcej ->

 
 

Czy atak na Iran spowoduje wybuch antysemityzmu na świecie?



"Atak Nuklearny na Iran z Przyzwoleniem ONZ" to tytul artykulu Jorge Hirsch'a z 28go grudnia, 2005 w antiwar.com. Autor analizuje "globalna wojne przeciwko terrorowi" i wymienia role ekstremistow zydowskich w kontekscie obecnego zagrozenia Iranu przez nuklearne bronie USA i Izraela pod pretekstem stosowania sie do istniejacych rezolucji tak ONZ , jak i Kongresu w Waszyngtonie, podobnie jak to sie stalo w czasie najazdu i pacyfikacji Iraku.

Hirsch uwaza ze w opinii swiatowej Izrael bedzie postrzegany jako glowny podzegacz wojenny bez wzgledu na to czy wezmie udzial w ataku na Iran. Rzad Izraela oglosil ze elektrownie nuklearne Iranu uwaza za smiertelne zagrozenia dla panstwa izraelskiego ("existential threat").

Jest rzecza znana ze lobby izraelskie dominuje Waszyngton, a organizacje zydowskie na swiecie, wtoroja temu lobby i przez to organizacje te sciagna na siebie potepienie opinii swiatowej, ktora jest przeciwna stosowaniu broni nuklearnych. Swiat wedlug tego autora nie wybaczlby Zydom sprowokowania uzycia broni nuklearnej przez USA po raz drugi w historii.

W konsekwencji antysemityzm wybuchlby z duza sila nawet w Ameryce, gdzie obecnie media sa zdominowane przez Zydow. Powrocono by do starych przekonan, ze Zydzi maja "podwojna lojalnosc," w pierwszym rzedzie do Izraela, a na drugim planie do USA. Taki obrot sprawy latwo moglby doprowadzic do wrogiego nastawienia wobec Zydow w USA i do fizycznych napasci na ludzi branych za Zydow.

Podobnie jak atak na Irak wymazal z pamieci ludzi na swiecie wspolczucie dla Amerykanow z powodu napadu na wiezowce w Nowym Jorku i na Pentagon we wrzesniu 2001, tak atak jakimikolwiek bombami nuklearnymi przez USA na Iran, zniszczy do reszty jakakolwiek sympatie do Izraela na swiecie.

Neokonserwatysci-sjonisci w rzadzie Bush'a przygotowali wszystkie elementy potrzebne do ataku na Iran. Obecnie Bush ma prawo, bez sprawdzania z Kongresem wydac rozkaz ataku na elekrownie nuklearne w Iraku, na podstawie ustawy o wladzy prezydenta w czasie wojny, jak i wspolnej ustawy numer 23 z 2001 roku, zatwierdzonej przez.obie izby Koongresu, senat i izbe deputowanych.

Prezydent USA ma wylaczna wladze zainicjowac stosowanie broni nuklearnych w konflikcie miedzynarodowym lub przekazac ta wladze wybranym przez siebie ludziom. Autor ten uwaza ze niema nikogo wsrod "neokon'ow" otaczajacych Busha, ktory by mial jakiekolwiek zastrzezenia w tej sprawie. W wielu z nich juz w przeszlosci zalecalo stosowanie broni nuklearnych przeciwko wrogom Izraela. Ani jeden czlowiek w rzadzie Bush,a nie wypowiadal sie negatywnie w sprawie uzycia broni nuklearnej przez USA. Jak wiadomo Iran byl wlaczony przez Bush do "osi zla" w jego przemowieniu w 2001 roku.

Hirsch uwaza ze jezeli USA i Israel napadna na Iran i uzyja w tym ataku broni nuklearnych przeciwko krajowi nie uzbrojonemu w bron nuklearna, to tego faktu nie zmieni ani zadna logika talmudyczna ani zadne wywody i uzasadnienia typu "neokonserwatywnego." Wowczas wszystkie panstwa beda sie staraly jaknajszybciej uzbroic w bron nuklearna. USA pewnie bedzie w stanie za pomoca swojej maszyny wojennej zabronic niektorym krajom budowania arsewnalu nuklearnego, ale nie jest w stanie zabronic wszystkim panstwom zdobycia broni nuiklearnej.

Wobec zerwania konwencji nie uzywania broni nuklearnych przeciwko panstwom nieposiadajacym arsenalu nuklearnego, ludzkosc bedzie zagrozona zaglada, zwlaszcza ze juz dzis suma sil istniejacych bomb nuklearnych, jest ponad million razy wieksza, niz sila bomby atomowej, ktora USA zniszczylo Hieroszime w 1945 roku.

www.pogonowski.com
29 grudzień 2005

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Oszukują przy wyborach w następujący sposób:
październik 14, 2007
Grażyna
Czy Państwo odpowiada za swych niepoczytalnych obywateli?
listopad 25, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zapytajmy prościej o Unię
luty 13, 2003
Ewa Kluczkowska http://www.rzeczpospolita.pl/
Marszałek Sejmu Marek Borowski uważa za nieuzasadnione obawy że sprzedaż ziemi cudzoziemcom oznacza utratę niepodległości Pol
listopad 15, 2002
PAP
The Iraqi National Resistance
styczeń 22, 2008
nadesłał Marduk
Jews in Poland: A Cocumentary History
marzec 13, 2008
Przysłał I.C. Pogonowski
Szanowni Wielbiciele Platformy JKM.
czerwiec 7, 2005
Lewy Stoss
Fundamentaliści protestancy w USA
wrzesień 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Z deszczu pod rynnę. Stany Zjednoczone mogą wywołać wojnę handlową
styczeń 29, 2009
Artur Łoboda
Swiat unijnych iluzji (2)
kwiecień 4, 2003
Jerzy Robert Nowak
KOMU ZAUFAC
maj 21, 2003
Ks. Arcybiskup Kazimierz Majdanski
Tusk: referendum w sprawie zmian w konstytucji
czerwiec 6, 2004
Widmo Islamizacji Rosji i destabilizacja Bliskiego Wschodu
marzec 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
"Nie ulegajcie pokusom bogactwa"
sierpień 26, 2004
Zagrożenie Gospodarki Globalnej i Kłopoty USA?
maj 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Prof Staniszkis o "zmarnowanej szansie" Millera
kwiecień 30, 2004
PAP
Polska Państwem Prawa ?
kwiecień 7, 2003
dr Adam Sandauer
Deja vu
maj 1, 2003
Ewa Polak-Palkiewicz
"Sukces" mierzony zbrodnią
listopad 3, 2003
Piotr Mączyński
The Dream Philosophy of Paranoids: Kill Arabs, Cry Anti-Semitism
wrzesień 19, 2006
przesłał Iwo Cyprian Pogonowski
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media